dj_hejzek

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About dj_hejzek

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pobrałem aktualizację, zainstalowała się a telefon normalnie się uruchomił. Wszystko działa i jest ok. Dlatego jak ktoś ma Xiaomi mi 8 w wersji cn, odblokowany bl i wgrany miui global może śmiało aktualizować tym bardziej że przychodzą normalnie aktualizacje systemu. Jedyny chyba minus tutaj to brak działającego NFC. Mam pytanie czy da się zrobić coś z tą funkcją przy odblokowanym bl na romie miui global pomijając rom miuipolska ?
 2. Witam mam aktualnie wersję androida jak na załączonym obrazku. Czy jak pobiorę nową wersję w telefonie to zablokuje mi ona bootloader? Raczej nic się nie powinno spierniczyć? Xiaomi Mi 8 wersja cn. Podobno tylko przy zablokowanym bl nie można tego robić ?
 3. Witam mam aktualnie wersję androida jak na załączonym obrazku. Czy jak pobiorę nową wersję to zablokuje mi ona bootloader? Raczej nic się nie powinno spierniczyć? Xiaomi Mi 8 wersja cn
 4. Jest to twoja wina tylko i wyłącznie. Kilka upadków wystarczy by coś poszło na wyświetlaczu. Z Xiaomi mi 8 należy obchodzić się prawie jak z jajkiem. Obowiązkowo etui i szkło na ekran. Trzeba po prostu uważać. Sam mam iPhona 5s i miał w serwisie wymieniany wyświetlacz na nowy. Po naprawie raz mi upadł z wersalki drugim razem podobnie i to spowodowało odklejenie się wyświetlacza w prawym górnym rogu i jest luz ok 1 milimetra. Zauważyłem to przypadkowo po czasie coś tam odstaje ale w niczym nie wadzi. Temperatura otoczenia jak i samego telefonu też ma wpływ na to co podałeś.
 5. Ja polecam szkło hybrydowe od 3MK. Idealnie leży jak dobrze się wyczyści ekran przed założeniem plus dokładne ustawienie względem kamery i czujników. Są 4 okrągłe wycięcia plus piąte dla głośniczka. Szkło/folia jest cienkie na 2mm wytrzymałe, ślizg palca bardzo dobry, kolory, dotyk wszystko jest ok. Natomiast same brzegi te zaokrąglone mi8 na około 1,5 mm nie są chronione bo ta hybryda nie obejmuje całego ekranu. Dzięki temu założone etui np. MSVII nie zawadza o brzegi szkła i się nic nie odklei. Polecam hybrydę od 3MK dla Xiaomi MI8
 6. Witam. Można napisać do was na priv galacty lub nezumi? Whatsapp lub Messenger? Mam kilka pytań odnośnie chińskiej wersji xiaomi mi 8. Możecie podaç emaila albo napisać do mnie?