Jump to content

gruniu

Użytkownicy
 • Posts

  119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by gruniu

 1. MiMix3. Android 10. MagicManager 27. PlayIntegrityFix 15.7.2. Nie działa.
 2. Play integrity fix 15.5 już jest. W portfelu Google pobrało mi karty lojalnościowe, ale nie pokazało dodanej karty płatniczej.
 3. 1) Skąd pobiorę WSM? 2) w związku z "problemami" Portfela Google, szukam alternatywy
 4. Mam termometr cyfrowy, z higrometrem. Jest duża różnica, pomiędzy wskazaniami. Około 5-10%.
 5. Mam dom 100m2. Nawilżacz stoi w salonie, gdzie salon połączony z kuchnią ma około 40m2. Nawilżacz pracuje od 6h i wilgotność się nie zmieniła. W aplikacji mam ustawiony 55%, a na wyświetlaczu ciągle mam 45. Za duże powierzchnia? Producent podaje do 45m2.
 6. Czy jest jakaś alternatywa do portfela Google? Teraz nie mogę nawet dodać aplikacji Santander, jako domyślnej aplikacji do płacenia NFC.
 7. No tak. Jest YTVanced na root i jest bez root. Z root jest wiele lepiej. Chyba, że masz wersje, której nie znam. Jaką masz?
 8. Ale YT Vanced to nakładka. Wyłączając YT, wyłączę Vanced.
 9. Odświeżę temat. Nie ma już aktualizacji YTVanced. I po zaktualizowaniu YT (mi się samo aktualizacje, pomimo wyłączonych auto aktualizacji), Vanced przestaje działać. Jak zablokować aktualizowanie YT?
 10. Mi płatności śmigały z Play_Integrity_Fix-v15.2(15200).zip, ale już jest lipa. Telefon nie przechodzi mi safenet. Czy w/w aplikacja, będzie chciała z MIUI? Mam mix 3.
 11. Mam mix3. Zawsze wywoływałem asystenta google, po "ok, google" i nawet jak miałem telefon w kieszeni to słyszałem dźwięk włączenia asystenta. Coś się zrobiło i asystent mi nie działa, a jak go włączę z aplikacji, to nie mam dźwięku. Ktoś coś?
 12. Hi YT używam z Vanced. Po jakiejś aktualizacji, YT samo mi się aktualizuje, mimo że mam wyłączone automatyczne aktualizacje ze sklepu Play. I co chwilę muszę reinstalować. W Titanium backup jest opcja: odłącz link od sklepu, ale działa tylko na chwilę. Jak pozbyć się tej natrętnej auto aktualizacji? Pozdrawiam
 13. Od 2 tygodni jestem posiadaczem S8 Ultra Pro. Czekałem na ten model i wykorzystałem super promocję. Różnica, która zauważyłem pomiędzy aplikacjami, to w Roborock można mapę pomieszczeń wyświetlić w 3D. Reszta ta sama. Czy można gdzieś usunąć "niechciane" pomieszczenia? Czy da radę zmienić kolor robota na mapie? Obecnie mam biały i zlewa się z meblami.
 14. Ja nawet nie mogę jej usunąć, żeby dodać od nowa. ------------------- Mam root. Usunąłem dane aplikacji i zsynchronizowalem od nowa. Już karta działa.
 15. Po aktualizacji nie działa mi Xiaomi Pay. Kartę miałem dodana, ale teraz jest komunikat: błąd 9004.
 16. Kupiłem frytkownice Xiaomi. Póki co testuje. Ale widzę, że powiadomienia na telefon przychodzą, o skończonej pracy, ale nie ma dźwięku. Na zegarek też nie przychodzi mimo, że mam tak ustawione. Ktoś coś?
 17. Hey Jak ktoś dzwoni i odbiorę na słuchawkach, to rozmawiam przez słuchawki. Ale jak ja wykonuje połączenie i przełączę na zestaw słuchawkowy, to mogę rozmawiać tylko przez zegarek. Jak wymusić połączenie na słuchawki?
×
×
 • Create New...