Jump to content

gruniu

Użytkownicy
 • Posts

  86
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gruniu

 1. No I sprawdziłem na redmi note9 pro. Też nie ma takiej możliwości.
 2. Mi band 4 mógł odblokować przez BT telefon, a mi watch S1 już nie może. Dziwne. Syn ma note9pro i u niego sprawdzę.
 3. No to jak? Z mi band 4 i Zepp live działa. To samo z wagą Xiaomi. Nie mogę jej dodać do mifitness.
 4. Ja posiadam mix3 i nie widzę takiej możliwości. Wersja mifitness 3.4.1i
 5. Niestety mnie spotkało to samo. Mam kopie systemu i próbuje przywrocić, ale bootloop do TWRP.
 6. W opasce miałem taką możliwość. Teraz mam S1 i gdy użyje funkcji odblokuj przez bluetooth to mi nie znajduje S1. Czyli smartwatch nie ma takiej możliwości?
 7. Curve - czy to jest bezpieczne? Można tam dodać karty lojalnościowe?
 8. Jak od wczoraj testuje tego smartwatcha. Wcześniej miałem opaskę i postanowiłem nie zmieniać marki. Plusy: Ładny wyświetlacz. Możliwość wl/wył z panelu, włączania wyświetlacza ruchem ręki. Bateria. GPS. Minusy: Powiadomienie o automatycznym włączeniu i wyłączaniu trybu cichego. Stoper nie może pracować w tle. Brak konfiguracji dolnego przycisku. Tylko treningi. Nie można dodać do aplikacji urządzeń innych jak smartwatch/opaska. Ja mam jeszcze wagę i muszę używać dwóch aplikacji. Po co jest wifi i podłączenie słuchawek? Brak powolnego podnoszenia głośności w budziku. Brak możliwości wyszukania smartwatcha z poziomu aplikacji. Z czasem jeszcze coś dopisze.
 9. Tylko do fona, to potrzeba odpowiedniej aplikacji i raczej płatnej. A tak chip i rozwiązanie problemu.
 10. A czy są takie chipy jak AirTag, tylko z GPS i LTE? To byłoby super, namierzać tak zgubę, a nie przez BT.
 11. Zdecydowanie jestem na tak. Nawet jak zablokują ten ze sklepu Play, można zainstalować Vanced z XDA.
 12. Jak w temacie. Jak telefon jest połączony przez Bluetooth, z jakimś urządzeniem audio, to dźwięki te występują. Jednak bez połączenia, pojawia się tylko okno wywołania asystenta.
 13. Jak w temacie. Czy warto, za 3000 zł?
 14. A jak jest z kupnem amortyzatora i opon 10", na przód i tył?
 15. Wyczytałem, że lepiej kupić 2 pro, niż 3. A co sądzicie o wersji XIAOMI Mi Pro 2 Mercedes - AMG Petronas F1 Team Edition Czarny?
 16. Kupując 2 pro jest tempomat czy nie ma? Mediaexpert jest napisane, że nie ma tempomatu.
 17. Na forum nie mogę znaleźć opisu hulajnogi jak w temacie. Można ją modyfikować? Trochę mnie zasięg jej zasmucił. Mniejszy aku. Czy model 2 pro, ma tempomat?
 18. Jak w temacie. Będę nią dojeżdżać do pracy. No i dzieci też będą korzystać. Co daje modyfikacja softu?
 19. Używam opaski Mi Band 4, głównie do biegania i przełączania muzyki, która włączona jest z telefonu. Mam właczoną blokadę ekranu i pomimo blokady, podczas biegania, rękaw wyłącza mi opcje treningu. Czy w Mi Band 6, jest jakaś blokada, którą będzie trudniej wyłączyć?
 20. Jak w temacie. Aplikacja na Android jest trochę słaba.
 21. AC1200 to wzmacniacz sygnału wifi. Jak chcesz połaczyć go z modemem od Orange?
 22. Ja szukam czegoś dla siebie, od xiaomi. Puls, kroki itd musi mieć. Który smartwatch od xiaomi, obsługuje bluetooth call? I jeszcze ewentualnie płatności.
 23. Hej Nie wiem gdzie mam pisać, to napiszę tutaj. Używam mi band 4 i mi fit. Dokupiłem sobie wagę MI i robię sobie pomiary. Drażni mnie to, że w MiFit nie ma widoku miesięcznego treningów, w formie kalendarza, jak ze ściany - ale ok. Dzisiaj pedałowalem rowerem stacjonarnym 1h 30 min, z opaska na ręce. Przed treningiem, wybrałem opcję rower, ale nie ma możliwości wybrania stacjonarny, więc jechałem w miejscu. Aplikacja naliczyła mi 14kcal. Przy bieganiu jest możliwość wybrania, bieżnia czy teren i jest ok. Czy jest jakiś mod, który to zmieni? Jeszcze jedno: mifit pokazuje liczbę spalonych kcal, ale tylko w ćwiczeniach. Synchronizuje ją z Fit (Google) i pokazuje inne spalanie kcal. Skąd fit wie, skoro nigdzie w MitFit nie mogę znaleźć info, o spalaniu z całego dnia.
×
×
 • Create New...