Jump to content

gruniu

Użytkownicy
 • Posts

  99
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gruniu

 1. Kupiłem frytkownice Xiaomi. Póki co testuje. Ale widzę, że powiadomienia na telefon przychodzą, o skończonej pracy, ale nie ma dźwięku. Na zegarek też nie przychodzi mimo, że mam tak ustawione. Ktoś coś?
 2. Hey Jak ktoś dzwoni i odbiorę na słuchawkach, to rozmawiam przez słuchawki. Ale jak ja wykonuje połączenie i przełączę na zestaw słuchawkowy, to mogę rozmawiać tylko przez zegarek. Jak wymusić połączenie na słuchawki?
 3. Na smartwatch przychodzą mi powiadomienia, o tym że Whatsapp sprawdza, czy są nowe wiadomości. Ale na telefonie nie mam takich powiadomień. Jak to wyłączyć?
 4. I dalej zegarek samoczynnie uruchamia wygaszony ekran
 5. Oczywiście. Dzisiaj też wyszła i właśnie się aktualizuje.
 6. Na noc ta opcja sama mi się włącza. Tak skonfigurowałem. Ostatnio byłem na basenie. Ekran się wybudził w wodzie i zmieniła się tarcza. Ekran wybudza się, nawet jak zegarek leży na stole.
 7. Witam. Czy u was też się zdarza, że ekran samoczynnie się włącza? Jest opcja włączenia, po odpowiednim ruchu ręki, ale mi się włącza, nawet jak ta opcja jest wyłączona. W nocy razi po oczach.
 8. Witam U żony w telefonie nagle wyłączyło się wifi. Przy próbie włączenia, od razu się wyłącza. Próbowałem już różnych metod. Zauważyłem, że przy ikonce od hotspot wyświetla się napis: błąd. I nic nie można zrobić. Jak to naprawić? Reset do ustawień fabrycznych raczej nie możliwy. Root jest zrobiony. Kopię mogę wykonać z TWRP, ale boje się, że później nie przywrócę danych, tak jak to jest z moim mix3.
 9. Jeśli chodzi o bieganie, to jest opcja autopausa, w opcjach po wyborze treningu biegania. Niestety też się zdziwiłem, jeśli chodzi o rozmowy przez słuchawki. Po połączeniu z rozmówca, nie mogłem wybrać funkcji: rozmowa przez słuchawki. Do czego w tym smartwatchu, jest wifi i połączenie na słuchawki?
 10. No I sprawdziłem na redmi note9 pro. Też nie ma takiej możliwości.
 11. Mi band 4 mógł odblokować przez BT telefon, a mi watch S1 już nie może. Dziwne. Syn ma note9pro i u niego sprawdzę.
 12. No to jak? Z mi band 4 i Zepp live działa. To samo z wagą Xiaomi. Nie mogę jej dodać do mifitness.
 13. Ja posiadam mix3 i nie widzę takiej możliwości. Wersja mifitness 3.4.1i
 14. Niestety mnie spotkało to samo. Mam kopie systemu i próbuje przywrocić, ale bootloop do TWRP.
 15. W opasce miałem taką możliwość. Teraz mam S1 i gdy użyje funkcji odblokuj przez bluetooth to mi nie znajduje S1. Czyli smartwatch nie ma takiej możliwości?
 16. Curve - czy to jest bezpieczne? Można tam dodać karty lojalnościowe?
 17. Jak od wczoraj testuje tego smartwatcha. Wcześniej miałem opaskę i postanowiłem nie zmieniać marki. Plusy: Ładny wyświetlacz. Możliwość wl/wył z panelu, włączania wyświetlacza ruchem ręki. Bateria. GPS. Minusy: Powiadomienie o automatycznym włączeniu i wyłączaniu trybu cichego. Stoper nie może pracować w tle. Brak konfiguracji dolnego przycisku. Tylko treningi. Nie można dodać do aplikacji urządzeń innych jak smartwatch/opaska. Ja mam jeszcze wagę i muszę używać dwóch aplikacji. Po co jest wifi i podłączenie słuchawek? Brak powolnego podnoszenia głośności w budziku. Brak możliwości wyszukania smartwatcha z poziomu aplikacji. Z czasem jeszcze coś dopisze.
 18. Tylko do fona, to potrzeba odpowiedniej aplikacji i raczej płatnej. A tak chip i rozwiązanie problemu.
 19. A czy są takie chipy jak AirTag, tylko z GPS i LTE? To byłoby super, namierzać tak zgubę, a nie przez BT.
 20. Zdecydowanie jestem na tak. Nawet jak zablokują ten ze sklepu Play, można zainstalować Vanced z XDA.
 21. Jak w temacie. Jak telefon jest połączony przez Bluetooth, z jakimś urządzeniem audio, to dźwięki te występują. Jednak bez połączenia, pojawia się tylko okno wywołania asystenta.
×
×
 • Create New...