Jump to content

Adambivbi

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Adambivbi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witam zakupiłem w piątek mi banda 4 lecz się rozczarowałem ponieważ bateria trzyma niecała dobę przy 2 ładowaniach. Używam aplikacji N&F pro oraz mi fit próbowałem przywracać ustawienia fabryczne oraz reinstalować aplikacje nic nie działa. Używam też mi banda 3 i on działa bez żadnego problemu na jednym ładowaniu tydzień. Jutro spróbuję użyć cały dzień na samej aplikacji mi fit jednakże mam tam problem ponieważ jak dostaje kilka powiadomień na raz pokazuje się na opasce tylko to pierwsze. Czy jest sens jakos próbować bawić się oprogramowaniem czy po prostu zwrócić opaskę?
 2. Też to zauważyłem ekran sam się podświetla bez powodu oraz często są wibracje pojedyncze najczęściej gdy telefon leży bez ruchu jakiś czas bo w kieszeni takowych nie zauważyłem.
 3. Ten telefon i tak przesyła w ślimaczej prędkości 1mb maksymalnie 6. Ja już się poddałem i wyrzuciłem przejściówkę na śmietnik jedynie jeżeli ktoś ogląda filmy bez przerzucania danych może miało by to sens jednak do przesyłania plików ten telefon się nie nadaje.
 4. Witam posiadam mi banda 3 i używam aplikacji N&F w wersji pro moje pytanie jest następujące czy w jednym telefonie mógłbym używać 2 opasek jednocześnie w tejże aplikacji bądź z mifit? Jedną opaskę używał bym w pracy a drugą w domu. Czy dane zsynchronizowaly by sie do jednej aplikacji? Telefon to Pocophone F1 a planuje zakupić mi banda 4 bądź 3 jako drugą opaskę.
 5. Mam tak samo, miałem też tak na starym Huawei P9 Lite 2017 wiec chyba po prostu aplikacja Googla tak ma.
 6. No niestety, mi normalnie widzi exfat ale po 5 sekundach od podłączenia jednakże przy tej prędkości mija się z celem kopiowanie czegokolwiek a szkoda bo nastawiłem się na przenoszenie plików powyżej 30gb. Jestem ciekaw czy taki sam efekt będzie przez kabel USB C do USB 3.0 jednakże takowego nie posiadam. Przez total commandera z wtyczką do obsługi NTFS telefon go widzi i czyta lecz nie można przesyłać żadnych danych co też traci sens.
 7. Każdy plik tak ma nieważne jakiej wielkości.
 8. Dysk posiada 500gb, próbowałem z pendrivem 16gb sytuacja jest podobna na początek prędkość jest duża ponad 100mb dochodzi do 40% pliku i drastycznie spada jednakże w przypadku pendrive'a prędkość spada do 4-5mb co i tak jest 5x szybsze od dysku zewnętrznego. Coś działa jak tzw lejek wykorzystywany w transferze internetowym jednakże tutaj nie umiem określić przyczyny. Dysk nie ma możliwości podłączenia dodatkowego zasilania jutro po pracy sprawdzę jak będzie działał z telefonem Samsunga. Gdyby prędkość od początku była stała nie dziwiło by mnie to, jednakże gdy prędkość w pewnym momencie spada o 99% to już raczej coś z telefonem jest nie tak.
 9. Zrobiłem to inaczej telefon nie czytałby dysku zewnętrznego. Na innym telefonie adapter z dyskiem przesyłają z normalną prędkością a tutaj niestety nie jestem w stanie przesłać pliku który ma niecały 1GB
 10. Witam podczas przesyłania pliku na dysk zewnętrzny i z dysku na telefon przez USB OTG prędkość na początku przez może 2 sekundy wynosi ponad 100mb/s a potem spada do 1mb oraz co chwilę 0kb.... Aplikacja systemowa, z innymi jest tak samo. Na anglojęzycznych stronach czytałem że dużo osób ma ten problem jednakże nie znalazłem sposobu na rozwiązanie go, może jednak ktoś z was się z nim uporał.
 11. Witam na internecie widziałem dużo tematów podobnych jednak rozwiązania konkretnego żadnego w aplikacji Snapchat oraz kilku innych których nazw nie pamiętam ponieważ pobierałem aplikacje masowo które wykorzystują aparat, jest problem z aparatem który z automatu przybliża o kilkadziesiąt cm. Jest sposób żeby to naprawić? Ponieważ nie da się zrobić ani jednego wyraźnego zdjęcia przez ten zoom.
 12. Adambivbi

  VoLTE

  Witam ponoć jest w tym telefonie opcja VoLTE jednak takowa nie działa bynajmniej na moim egzemplarzu. Telefon jest niebrandowy czy to może być przyczyną? Korzystam z sieci Orange. Jest jakaś opcja "Dual 4g" która pozwala na połączenia dla obu kart SIM w 4g jednak po próbie połączenia od razu następuje rozłączenie.
 13. Na wersji 10.2.2.0 nie ma żadnego opóźnienia od razu po kliknięciu nagrywania można go przerwać. Lag jednak występuje przy przechodzeniu między trybami wideo, zdjęcie, portret itp trwa 2 sekundy i też nie wiem czy to wina oprogramowania czy to normalne.
 14. Witam mam może nietypowy problem chodzi o animacje ekranu głównego, po aktualizacji do wersji 10.2.2.0 po uzyciu "home" ekran odświeża wszystkie ikony gdzie wcześniej przechodził płynnie. Natomiast przy zwykłym cofaniu wszystko jest dobrze i plynnie, testowałem na launcherze poco oraz Nova. Dzieje się tak tylko podczas gestów, przy przyciskach działa płynnie
×
×
 • Create New...