[email protected]

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About [email protected]

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  W drodze:(

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak więc nikt nie zauważył podobnych problemów??. Przyjrzałem się sytuacji i wygląda na to że coś ubija GPS i sygnał się traci. Proszę o pomoc. Czy może w innych modelach jest podobnie ??
 2. Witam. Tak więc jestem posiadaczem Pocophone F1 z MIUI 10.3.4 w wersji global. Dzisiaj zauważyłem następującą rzecz że GPS nie podaje poprawnej lokalizacji. Jak i np w MiFit tak i w Google. Tak samo kreśli proste kreski jak mu się podoba a nie np tak jak ukształtowanie. Dla przykładu dodaje zdjęcie. Dodam że jak używałem map Google to tez miałem wrażenie że zmieniał ciągle lokalizację. Na załączonym obrazku widać tak jakbym przechodził przez jezioro, co oczywiście nie miało miejsca. Proszę o pomoc.
 3. Witam. Mam następujące pytanie. Mój telefon to Pocophone F1 w wersji global. Zainstalowany system to Android 9 nakładka MIUI Global 10.2.2.0. i pytanie moje brzmi czy obsługiwany jest mobilny internet w systemie LTE+ ??
 4. Cytując klasyka "Na początku był chaos":P a tak poważnie: Mój telefon miał gdy go zakupiłem Androida 5.1.1 poczym pewnego dnia zaktualizowałem go do Androida 6.0 ( aktualizacja automatyczna). Później zresetowałem go do fabrycznych no i teraz jest Android 5.1.1. I nie mogę zaktulizować go do 6.0.
 5. Dzień dobry. Tak jak pisałem w temacie. Brak możliwości automatycznej aktualizacji do wersji 6.0 a raczej downgrade do wersji 5.1.1 po resecie do fabrycznych ustawień wie ktoś o co chodzi??? Posiadam Redmi Note 3 pro. Miui 8.0.1 stable. Z góry dziękuję za pomoc.
 6. A teraz moja historia:( Oczywiscie zamowilem telefon bedac przekonany ze jest to oficjalny dystrybutor marki co blednie wywnioskowalem po nazwie sklepu ( jakże naiwnie) Nie wiem co mnie w tym momencie ogłupiło i zamroczyło i wysłałem gotówke w wysokosci 945 pln. Fakture wystawili po dwoch dniach. Gdzies w okolicy 12 po obstrzale mailowym ktos raczyl sie odezwac i napisac że zostanie sprawdzone i w poniedzialek dostane info. No i głucho. Gdzies okolo 19 po kolejnym mailu znow ktos sie odezwal i obiecal gratis:( no i znow mijaja kolejne dni a mojego redmi note pro 3/32 jak nie bylo tak nie ma:( . A. Zapomnialem dodac telefon zamowilen 06.07.2016:(