Jump to content

arbi89

Użytkownicy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by arbi89

 1. Mi też schodzi max 1-2% przez noc po tej aktualizacji, z resztą tak jak i na poprzedniej wersji.
 2. Mam taki problem, że nie dostaje powiadomień z Gmaila. Tylko po ręcznej synchronizacji. Automatyczna synchronizacja oczywiście włączona. Gdzie szukać przyczyny?
 3. Po aktualizacji wyskoczył mi komunikat, że telefon nie spełnia wymagań do płatności zbliżeniowych. Co z tym zrobić?
 4. Jaki według was jest najlepszy gcam na nasze telefony i dlaczego? Aktualnie testuję BSG. Podobno buliar jest niezły, ale nigdzie nie mogę znaleźć na F3
 5. Panowie, wyskakuje mi taki błąd podczas próby uruchomienia instalacji. Komp po formacie i dalej to samo ☹️
 6. Właśnie odblokowałem bootloadera i chciałbym wrzucić jakiś ROM na moje F3. Czy ta wersja, będzie najlepsza z dostępnych?
 7. Chodzi mi o ustawienia zaawansowane wyświetlacza. Kontrast, nasycenie itp.
 8. Panowie jak macie poustawiane wyświetlacze w tym urządzeniu? Korzystacie z domyślnych ustawień, czy tworzycie własne?
 9. U mnie też wszystko ok. Też z października. Żadnych problemów.
 10. Co do zdjęć jest jeszcze możliwość, że po prostu na mi8 wyglądają lepiej bo to amoled. Nie miałem okazji porównywać np na ekranie monitora.
 11. Mam oba te telefony w domu. Mix 2s w moim odczuciu robi minimalnie gorsze zdjęcia i przednią kamerkę ma kiepsko umiejscowiona, ale za to nie ma notcha. Ma natomiast ładowanie indukcyjne czego w mi8 brak. Generalnie nie ma dużych różnic pomiędzy tymi telefonami. Ja wybrałem mi8, żona mix 2s. Oboje jesteśmy zadowoleni.
 12. Działa na najnowszym global stable więc nie wprowadzaj w błąd.
 13. Ja miałem tego nillkina i nie polecam. Dopasowanie idealne ale trwałość... Brak słów. Szczerbi się, pęka, rysuje bez powodu. Żona też miała to szkło na mix2s i również masakra. Kilka dni noszenia w torebce i szkło do wyrzucenia. Spigena nie miałem, ale marka godna polecenia. Nie wiem tylko czy to szkło ma klej na całym ekranie, bo nie mogę znaleźć takiej informacji
 14. U mnie to szkło leżało idealnie, jakby w ogóle go nie było, niestety bardzo szybko pęka. Dla mnie nie warte swojej ceny.
 15. arbi89

  Etui / case

  Ktoś mógłby się więcej wypowiedzieć na temat case'a msvii? Może jakieś fotki? Ktoś pisał że nie poleca, ale niszczy telefon czy ma słabą trwałość? Wizualnie mi się chyba podoba.
×
×
 • Create New...