Jump to content

Szakal_86

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Szakal_86

 1. Szakal_86

  Android Oreo

  Pomogło? Ja zauważyłem, że u mnie problem występuje tylko jak włączam materiały z Player. Jak puszczę z Ipla to nie wyłącza się nigdy.
 2. Szakal_86

  Android Oreo

  Od aktualizacji ani razu nie musiałem odłączać zasilania żeby włączyć boxa. Startuje bez problemu z pilota (przynajmniej narazie [emoji6]). Pojawił się za to problem z Kodi. Od czasu do czasu sam się wyłącza [emoji2955] Ktoś też tak ma?
 3. Szakal_86

  Android Oreo

  No tak. Ale mi to osobiście nie przeszkadza. Jak chce wyłączyć tv to wyłączam pilotem tv i wtedy box też się wyłącza. Jeżeli wyłączę pilotem boxa to wracam do poprzedniego źródła.
 4. Szakal_86

  Android Oreo

  U mnie po wyłączeniu boxa automatycznie przełącza się na źródło wcześniej oglądane.
 5. Szakal_86

  Mi box S

  Aplikacje można instalować z pliku APK (np. z pendrive'a)
 6. Jak nie połączy się z internetem to się nie zaktualizuje sam [emoji38]
 7. Szakal_86

  Android Oreo

  Skoro się nie da to jak miki73 tego dokonał? [emoji848]
 8. https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fpolishteamforum%2Echerrytv%2Ewebd%2Epl%2F&share_sfid=71&share_fid=2088798&share_type=sf
 9. Szakal_86

  Trzaski z obudowy

  Mój nie wydaje żadnych dźwięków [emoji16]
 10. Większość problemów z 8 została rozwiązana. Być może jeszcze coś nie działa jak należy, ale ja nie zauważyłem u siebie żadnych problemów.
 11. U mnie już to działa. Odkąd zainstalowałem najnowsza aktualizację to nie musiałem odłączać zasilania żeby go włączyć po dłuższej przerwie.
 12. Już nie jest tak źle z tą ósemką
 13. Może złą wersje ściągnąłeś. Ja ściągnąłeś teraz w ramach testów https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/chrome/chrome-70-0-3538-110-release/google-chrome-fast-secure-70-0-3538-110-4-android-apk-download/ i się włącza. Funkcjonalność to już druga strona medalu. Większość aplikacji niedostosowanych do android TV będzie toporna w obsłudze.
 14. Bo nie ma aplikacji chrome dla Android TV? Można ściągnąć plik APK i zainstalować np. przez pamięć USB
 15. Faktycznie ma [emoji23][emoji23] Ja go rok używam i myślałem, że to światełko to dioda, którą mruga podczas naciskania pilota [emoji23][emoji23]
 16. Tak się zastanawiam w jaki sposób podłączyć mi boxa kablem optycznym jak mi box ma tylko HDMI i USB [emoji848]
 17. Szakal_86

  Android Oreo

  U mnie nic nie zrywa. Ale wcześniej też nie miałem problemów z wi-fi. Może to kwestia routera, sprzęt z tego co widzę jest dość kapryśny i lubi działać tylko z wybranymi urządzeniami poprawnie.
 18. Szakal_86

  Android Oreo

  Po najnowszej aktualizacji nie wystąpił na razie problem z włączeniem boxa. Reaguje zawsze na pilota. Wyszukiwanie głosowe również wróciło do normalności.
 19. Ale w sklepie Play nie mogłem jej znaleźć. Musiałem zainstalować z pliku.
 20. Działa z tv app repo. Dzięki Ale podczas instalacji tej aplikacji zauważyłem, że ona pomimo, że została zainstalowana z pliku APK pojawiła się na liście. To czemu nc+go się nie pojawiło samo?
 21. Czy na Miboxie 3 z androidem 8.0 da się jakoś dodać aplikację, która została zainstalowana spoza sklepu play, do aplikacji ulubionych? Po kliknięciu w plusika widzę tam tylko te aplikacje, które zostały zainstalowane drogą oficjalną [emoji2955] Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 22. W komentarzach tej aplikacji w Google Play też jest o tym mowa, więc chyba temat się wyjaśnił w końcu. Z ciekawości zaktualizuje Duo żeby potwierdzić. Po aktualizacji Duo nic się nie dzieje z telefonem.
 23. A ładowałeś po resecie telefon? Mi też po resecie wydawało się, że jest wszystko ok do pierwszego ładowania.
 24. Tutaj opisałem moją sytuację. Te same objawy. Pocieszające jest to, że to raczej wina softu
 25. Ja mam to samo. Jakiś czas temu telefon mi zdechł i nie chciał sie włączyć. Miałem do tego czasu ROM w wersji stabilnej od xiaomi.eu. Niestety bootloader jest zablokowany, więc przez flash toola mogłem wgrać jedynie wersje global w fazie beta (ściągnąłem wtedy MIUI 9 Global 7.10.12 Beta). Działała przez jakieś 2 miesiące bez zarzutu (w tym czasie zaktualizowała się do MIUI 10 - dokładnej wersji nie pamiętam, ale najnowsza jaka się sama aktualizuje). No i do tego felernego piątku działał normalnie. Od tego czasu te same objawy jak u autora wątku. Telefon się grzeje tak, że początkowo myślałem,
×
×
 • Create New...