Jump to content

hochland

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

hochland's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nic nie zatwierdziłem. Po pierwszym uruchomieniu mi boxa wszedłem w aktualizację szukając możliwości wyłączenia ich i zobaczyłem, że aktualizację kończą się pobierać. Teraz jest info o prośbie restartu celem dokończenia aktualizacji.
 2. Teraz aktualizacje pobrały się automatycznie. Jeżeli zrobię factory reset, to aktualizacje już się nie pobiorą?
 3. Możesz mi powiedzieć gdzie znajdę te pliki do skasowania?
 4. Część, Czy można jakoś zablokować aktualizację do najnowszego andka? Mam boxa 4k, w aktualizacjach pokazuje, że trzeba zrestartować sprzęt aby aktualizacja się zainstalowała i tego się obawiam. Nie chce przypadkowo go zaktualizować, na andku 6 wszystko bardzo dobrze chodzi.
 5. 2x vol down to przy wygaszonym ekranie. U mnie to występuje podczas używania telefonu. Teraz jest ok, ale nie zdziwie się jak za chwilę sam uruchomi się aparat... Rzadko ten błąd występuje, ale jeżeli nie minie to czeka mnie factory reset albo zmiana oprogramowania.
 6. Czy miał ktoś z Was problem z samoczynnie włączającym się aparatem? Od czasu do czasu mój telefon podczas używania sam uruchamia aparat. Czasami uniemożliwia to korzystanie z Mi5 bo co chwilę mam załączany aparat. Mam wgraną stabilną wersje MIUI 8.2.2.0. Niestety nie mam porównania do innych softów. W zeszłym tygodniu dostałem Mi piątkę, zaktualizowałem oprogramowanie i teraz wychodzi taki problem.
 7. Przy uprawnieniach do mikrofonu mapy nawet nie widnieją. Czy można je jakoś dodać ręcznie? Nie widzę takiej opcji.
 8. Mam problem z wyszukiwaniem głosowymi w Google Maps. Po wybraniu mikrofonu brak jest reakcji. Próbowałem przeinstalować aplikacje i nic. Aplikacja nawet nie zadaje pytania czy może korzystać z mikrofonu (o lokalizację było zapytanie). Korzystam z xiaomi.eu 7.3.16. Możecie mi jakoś pomóc?
 9. Na innych apkach też nie idzie ustawić 4k.
×
×
 • Create New...