Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  2. Jak pisał @kulig007 tak, to jest normalna temperatura w TWRP podczas instalacji/wipe/back up... CPU wtedy pracuje w 100%, jest moc, jest i temperatura. Nikt tutaj nie pisał o CIĄGŁEJ PRACY przy takiej temp i nie, klapka się nie stopi w takich temperaturach . To tworzywo wymaga coś w kole ~150*C, aby zacząć się topić. Nie masz się czego bać, wszystko jest OK.
  3. To, że wymieniał, nie znaczy, że ogarnie Mi4. Była tutaj osoba, która oddała do serwisu zwykłego, co prawda serwis chwalony oh i ahy, a jak doszło co do czego to wymienaili w sumie 4x i za każdym razem łamali i niszczyli zakładane szkło, a to tylko 1 przypadek, było ich sporo więcej, więc jeżeli chcesz oddać do kogoś na serwis to upewnij się, że ten ktoś zna Xiaomi i wie jak je naprawić. Polecam zamawiać takie rzeczy z dragon-tt, jeżeli koniecznie chcesz sam kupować. Polecam też napisać do MiCenter, może mają jakieś oryginalne części na stanie, z rozbiórek uszkodzonych modeli (bo Xiaomi nie sprzedaje ekranów, więc wszelkie aukcje "Oryginalny LCD!" to kpina i oszustwo).
  4. ~450zł obstawiam. Lepiej zanieść do serwisu, który zna się na rzeczy... Już były tutaj osoby, co zaniosły tel zanosiły do serwisów zwykłych, a tam albo rozwalili więcej jak naprawili, albo nic nie naprawiali, a kasę ściągali...
  5. tylko wbudowanego w MIUI MiSound, nic więcej.
  6. W sumie żadna, automat ma to do siebie, że przełącza Cię automatycznie na preferowane typy sieci i operatora, z tym, że na Orange i tak łączysz się tylko z antenami Orange... Automat jest dobry w Play, bo automatycznie łączy Cię z antenami Play, po stracie zasięgu i przełączeniu np. na Plus. Jeżeli znajduje Ci 4G, ale po próbie połączenia zrzuca na H+ to, albo masz za słaby zasięg 4G, albo operator ma coś nie tak z Twoim kontem abonenckim. Możesz dzwonić do nich i prosić o restart konta, albo wyjaśnienie, dlaczego nie łączy Cię z 4G.
  7. Na początek odpaliłbym w miejscu pracy wyszukiwanie sieci i zobaczy czy tel wgl znajduje antenę 4G, może być tak, że zasięg 4G dla Twojego tel jest tam za słaby i wybiera H+, aby było stabilniej.
  8. Link podałem wyżej do Technos'a na Allegro, kupiłem tam, na 100% oryginalne ma .
  9. Odpinasz telefon od konta na i.mi.com i to wszystko.
  10. Popraweczka! To są oryginalne, Xiaomi ma jakby... 2 wersję, właśnie z paseczkami na pilocie , ale tak między nami, oddałbym je sprzedawcy i kupił Iron Hybrid v3, sporo lepsze, a różnica w cenie to ~20zł .
  11. Wgraj dev China i odblokuj, potem wgrywaj co chcesz...
  12. Tak to jest, jak się ktoś zabiera za rzeczy, których nie zna, a nawet nie spojrzy na ostrzeżenia i informacje odnośnie cofania/aktu... Próbuj instalować przez Recovery, a nie przez aplikację.
  13. Nie wiem czy Xiaomi sprzedaje na inny region te słuchawki niż na Chiny, ale wiem, że wersja z Chin ma kropeczkę.
  14. Jak na moje, fake, posiadam w domu 2x Piston v3 + Hybrid Iron v3, wszystkie mają na pilocie kropeczkę, Szczegół, ale Chińczycy doszli już do takiej perfekcji w kopiowaniu innych firm, że na takie szczegóły trzeba zwracać uwagę. No i moja "propozycja" i "rada" oddaj je i kup te: http://allegro.pl/xiaomi-piston-iron-hybrid-sluchawki-v3-iem-nowosc-i5974855810.html, bo moje obie sztuki v3 zwykłych po roku umarły (jakaś wada jest w słuchawkach i po czasie jedna z nich przestaje sama z siebie działać).
  15. Szkoda wrzucać w case'y Mi4, ale jeżeli chcesz to IPAKY, a jeżeli chodzi o plecki, to w Akcesoria, w temacie na temat plecków podawałem link do sprzedawcy.
  16. zainstalował 15.12.4 na 15.12.17? Się ciesz, że nie masz cegły... Spróbuj pobrać 15.12.17 na PC i przerzucić na telefon, następnie zmienić jego nazwę na "update.zip" i zainstalować przez recovery. Jeżeli to nie ruszy, to zostaje MiFlash.
  17. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  18. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  19. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. W instrukcji masz jasno napisane, że ma być to dev, nie stable.
  20. zostaje chyba instalacja Flashem, coś jest nie tak u Ciebie, bo nikt takich problemów nie zgłaszał .
  21. Ktoś tam coś zgłaszał, ale tych zgłoszeń na temat rozmów, nie jest aż tyle, aby się tym przejmować. 5.11.5 powinien działać idealne.
  22. wyczyść sobie Cache+ art/dalvik, często pomaga.
  23. Sim się psują same z siebie, z dnia na dzień, nawet z godziny na godzine, działa, a potem siada i tyle. Posprawdzać inne karty Sim, poprosić w punkcie operatora o wymianę sim (robią to od ręki, przynajmniej w Play).
  24. Ja bym na początek polecał wbić w recovery, jeżeli wyczyściłeś system, to nie ruszy, ale TWRP ruszy, ma ono opcję OTG oraz umożliwia przesyłanie plików z PC na telefon, w ten sposób możesz wrzucić tam paczkę z poprawnym romem i zainstalować, jak to nie pójdzie wtedy baw się w flashowanie .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...