-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
być może winny jest sam FB i restart nic nie da? Zerknij sobie na opinie o apce FB i zobacz ile tam jest negatywów ostatnimi czasy...
-
emulacja 152mm wyswietlacz 152mm w kenzo 150mm czarna ramka ?
Nezumi odpowiedział(a) na windows temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Telefon rozładował się do 0% a teraz już nie włącza
Nezumi odpowiedział(a) na Asia temat w Problemy techniczne
na start może wystarczyłaby zabawa na płycie głównej... Ciężko stwierdzić... -
Sprawdź uprawnienia aplikacji.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Użyć głowy... To pomaga...
-
Telefon rozładował się do 0% a teraz już nie włącza
Nezumi odpowiedział(a) na Asia temat w Problemy techniczne
Nie wiem czy nie byłoby konieczne otwarcie go... uh... Chyba będzie konieczność wysłania na serwis, chyba, że sam się takimi rzeczami bawisz. -
T-mobile i Orange działa, Plus'a nie miałem jak testować, ale znając Plus'a... pewnie znowu trzeba będzie się z nimi użerać...
-
Telefon rozładował się do 0% a teraz już nie włącza
Nezumi odpowiedział(a) na Asia temat w Problemy techniczne
Spróbuj nawet podpiąć pod PC i zobacz co będzie. Jeżeli PC prawidłowo znajdzie telefon, to jest szansa. -
Telefon rozładował się do 0% a teraz już nie włącza
Nezumi odpowiedział(a) na Asia temat w Problemy techniczne
Podpinasz do oryginalnej ładowarki? Spróbuj podpiąć do jakiejś zwykłej 1A ładowarki na 24h. Sprawdź też kabel, czy nie jest uszkodzony. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Xiaomi.eu=MiuiPolska... Jeżeli chcesz być bardziej "MIUIPL" to od nas, autorsko, są tylko i wyłącznie Dodatki MiuiPolska, do pobrania osobno w każdym temacie aktualizacji.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
przychodzący sms " Nieznany nadawca "
Nezumi odpowiedział(a) na kopiejka temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.\ Prawdopodobnie bateria Ci napuchła i naciągnęła taśmę od LCD. Czeka Cię wymiana ekranu.
-
Mi5s aktualnie najlepszy wybór, na Aliex są wyprze przez najbliższy tydzień i może coś upolujesz. Mi5 nie bierz, bo teraz to już albo leżak magazynowy, albo refub...
-
Foliarkę można kupić za grosze i serio, każdy sklep takową posiada. Telefon mógł być używany tydzień, po czym zwrócony z powodu właśnie wadliwej baterii... GB słynie z takich zagrywek i folie to żaden dowód. Przejrzyj forum a się przekonasz ile ludzi ma problemy z telefonami z GB... W ostatnim tygodniu naliczyłem chyba z 8 przypadków...
-
Sprawa jest bardzo prosta i nie ma co się dziwić. Są 2 możliwości, albo telefon jest ze zwrotu, bo jest uszkodzony, ktoś wcześniej wgrał xiaomi.eu i odesłal do nich, a oni bez sprawdzenia przesyłają dalej, albo oni coś nakombinowali. Ja stawiam na to 1. To nie 1 taka akcja.
-
Nie kupuj już Mi5. Nie ma sensu.
-
"fabrycznie odblokowany" dla mnie znaczy, że GearBest broił, także mogli se wgrać co chcą, przerobić co chcą. Co więcej, jeżeli dostał Mi6, z Xiaomi.eu i odblokowanym BL właściwie, to znaczy, że telefon jest ze zwrotu, uszkodzony.
-
Recuva powinien zatrybić.
-
Czyli nie odblokowany.... MiFlash z opcją -> Flash_all, następnie wysyłasz do Xiaomi prośbę o odblokowanie i instalujesz xiaomi.eu, lub MiFlash z flash_all i zostajesz na globalu... Czemu mnie to nie dziwi, że takie kwiatki i znowu GearBest...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Powodzenia w wgrywaniu softu pod MiNote 2 do Redmi Note 2... Byle tak dalej, a będziesz mieć piękny przycisk do papieru .
