Jump to content

ferris74

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ferris74's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witajcie, mam problem z automatyczną jasnością ekranu, w ciemniejszym pomieszczeniu telefon świruje jak na filmiku. Nie nagrało się, że zmienia się również jasność co jest denerwujące. Ktoś z Was tak miał? Systemowy menadżer pulpitu — kopia_Trim.mp4
 2. Witajcie, chcę kupić ten telefonik i mam pytania. Czy zakup w necie z tzw "dystrybucji europejskiej" nie spowoduje jakiegoś problemu w działaniu? Jak z serwisem Xiaomi w przypadku takiego zakupu? Możecie polecić jakąś aukcję na allego, zależy mi żeby była sprzedaż ratalna. Nie chcę płacić w sklepie 1,5k skoro mogę zaoszczędzić kilka złotych.
 3. Czy w tym telefonie jest always on display i co wyświetla? Szkoda że nie pomyśleli o diodzie powiadomień... czemu nie widzę tej apki w Play na telefonie???
 4. Szukałem tej aplikacji w sklepie Play w telefonie i nie znalazłem. p.s. działa jak normalne powiadomienia? Nie zamula jakoś telefonu?
 5. Witajcie, chciałem kupić Mi9 SE lecz brak ikon powiadomień na pasku jest dla mnie nieporozumieniem. Telefony innych firm z notchem sobie z tym radzą a Xiaomi nie potrafi? Dużo się mówi o aktualizacji, która ma to naprawić tylko czy to prawda i kiedy to się wydarzy? Macie jakąś wiedzę na ten temat?
 6. Hmm, nie jestem biegły w tych tematach, może jest jakiś tutorial do tego ?
 7. Witam, mam podobnie. SuperSu po instalacji nie odpala a wcześniej wszystko chodziło. Jak doinstalować SuperSu ?
×
×
 • Create New...