kermitos

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kermitos

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Nexus 4

Recent Profile Visitors

311 profile views
 1. Dzięki. Jeszcze nie mam telefonu, ale będzie na pewno ze oficjalnym China Stable.
 2. A jak sobie z tym błędem poradzić na chińskiej wersji telefonu?
 3. Poszukaj w googlach .apk i spróbuj zainstalować ręcznie.
 4. A jaka jest domyślna czcionka na pulpicie w tym romie? Roboto Regular? U mnie domyślna czcionka wygląda tak jak na poniższym screenie. Czy u Was jest taka sama? EDIT. Ok, poradziłem sobie, na pulpicie jest Roboto Regular, więc ją trzeba podmienić żeby zmienić czcionkę.
 5. Tylko że czcionka na której mi zależy (Roboto z Kit Kat-a) jest w zipie, a na pulpicie domyślnie jest jakaś inna. Czy da się to jakoś zmienić?
 6. Witam, mam problem z czcionkami z Miui v6. Rom mam najnowszy (HM2013023_5.7.23_v6-4.4). Z tego co widzę .zip-ie jest kilka czcionek (system/fonts), niestety po aktualizacji systemu nie są one widoczne w Motywach. Widoczna jest tylko czcionka domyślna. Macie jakiś pomysł dlaczego tak się dzieję?
 7. Na DHgate można je kupić z kuponem za ~46zł http://www.dhgate.com/product/new-8-item-mini-9-led-flashlight-lamp-torch/85585101.html. Trzeba się zarejestrować z reflinka aby dostać kupon 10$: http://m.dhgate.com/ii/aaEvIz93. Kupon można wykorzystać kupując przez aplikacje mobilną DHgate.
 8. Może te z motywu Smartisan OS. U mnie wygląda to tak: