Jump to content

RexHunt

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

About RexHunt

 • Birthday 03/26/1992

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bytków

Dodatkowe

 • Smartfon
  Pocophone F1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

RexHunt's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ja mam inny problem... Gdy udostępniam coś przez hotspot to zamiast ciągnąć mi z LTE to ciągnie mi z wifi... Czy jest możliwość, że poco potrafi wzmocnić sygnał i przesyłać dalej? Na wszystkich urządzeniach gdy wybierałem sieć z hotspotu to mimo, że wyłączyłem dane mobilne w poco to i tak internet hulał... Gdy wyłączyłem i wifi w telu to mimo hotspotu internetu nie było na żadnym urządzeniu. Na samych włączonych danych mobilnych również internetu nie było.
 2. Trafił mi się egzemplarz ze znanym problemem nadmiernego podświetlenia dołu i boków ekranu. Choć zauważyłem to dopiero na drugi dzień. Nie jest to nadto upierdliwe, ale zabiegam o wymianę urządzenia.
 3. Sterowniki są zainstalowane, telefon oczywiście wprowadzony w fastboot. No i nie działa, za żadne skarby nie wykrywa.
 4. Witajcie, problem mam. Chciałbym zainstalować sobie MIUI Polska, lecz MiFlash nie widzi telefonu, co robić?
 5. Witajcie, nie mogę w żaden sposób zaktualizować systemu, mam 8.4.19. MIUI Polska oczywiście Redmi 5. Nie mogę znaleźć nigdzie aktualizacji z pliku Zip. Coś tam pobrałem, ale to był chyba instalator całego systemu. W załączniku fotka.
 6. Zrobiłem wszystko jak w instrukcji, najnowsze TWRP, po włączeniu ciągle "G". Niech mnie ktoś krok po kroku przeprowadzi.
 7. Została wydana aktualizacja - aplikacja Motion w końcu działa bez problemu.
 8. Dziwaczny problem mam. W moim Redmi 5 po zakupie miałem przez chwilę globala 9.1.2 i opcję żeby przyciski ekranowe się chowały. Przeszedłem na MIUIPolska 9.6 i tej opcji nie mogę znaleźć. Na jej miejscu są gesty, ale nie są przydatne gdy chce się używać skrótów klawiszowych. Zależy mi na tym, bo używam aplikacji, która nie działa po zablokowaniu, a w kieszeni zawsze te przyciski przez przypadek pomiziam.
 9. Niestety nic to nie dało. Sama aplikacja włącza się, można przebierać w opcjach, ale po dotknięciu "Open" wywala do pulpitu i standardowy błąd "aplikacja przestała działać".
 10. Jesienią pobawiłem się we wgranie na Redmi 3S MIUI Polska, akurat to pomogło. Po zakupie Redmi 5 nie mam żadnego problemu z tym głośnikiem.
 11. Mam problem z pewną aplikacją. Dotychczas korzystałem z globala 9.2 i na tej wersji aplikacja Motion (animowana tapeta) działała perfekcyjnie, przerzuciłem się na MIUI Polska i w sklepie Play jest napisane że aplikacja nie jest zgodna z moim urządzeniem. Zależy mi na tej apce. Co robić?
 12. Nie wiem czy taki temat już był, chyba nie. Do rzeczy. Na MIUI9 miała być dostępna opcja split screen. Gdzieś też czytałem, że split screen ma być standardowo na androidzie 7. Wiem, żeby nie bawić się we wgrywanie andka 7 na redmi 3s, bo to na razie bezcelowe. U mnie tej opcji nie ma. Moje pytanie, czy jest możliwość dodania takiej opcji?
 13. Witajcie. Mam problem, chciałbym zmienić np nazwę folderu na karcie pamięci w telefonie przez komputer, ale folder się wiesza i nici z ingerencji. Czym to jest spowodowane?
 14. Mam taki dziwaczny problem z nowo kupionym głośnikiem Xiaomi bluetooth 4.0 speaker v1 (ten czarny z "diamentowymi" kształtami). Otóż wczoraj przy pierwszym włączeniu głośnik połączył się z moim Redmi 3S i grał od najcichszego poziomu no najgłośniejszego używając przycisków z boku telefonu bez jakiegokolwiek problemu. Dziś głośnik gra od najgłośniejszego poziomu, a gdy zmniejszam poziom, który to sygnalizuje pasek głośności na telefonie, to dochodzi gdzieś przed pierwszą połowę, i kolejny klik po przekroczeniu tego poziomu głośnik gra na CAŁY regulator aż do kompletnego ściszenia gdy pasek dochodzi do lewej strony. Czego to może być problem? Mam global 8.1.1.0 czyli chyba najnowszą nakładkę.
×
×
 • Create New...