Jump to content

ktosieklosiek

Użytkownicy
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ktosieklosiek

 1. Otóż, po aktualizacji z Global 10.0.3.0 (Android 8) do Global 10.0.4.0 (Android 9) lądowanie bezprzewodowe jest strasznie wolne. Na podpiętej ładowarce z QC 3.0 max 150 mA, na ładowarce 2,4A max 50 mA. Ładowarka bezprzewodowa to natomiast pierwsza wersja od Xiaomi, ta biała. Przed aktualizacją nie było takiego problemu z ładowaniem bezprzewodowym. Zauważył ktos to samo na swoim egzemplarzu?
 2. Jeśli masz na myśli filie z Media Markt (Saturn) czy Euro RTV Agd to sam jestem ciekaw. Oglądałem kilka sztuk smartfonow tak obklejonych (szkło 2,5D) i wygląda to genialnie. Lecz zastanawia mnie co z klejem po odklejeniu folii? Nie ma śladów?
 3. Jak kupiony z oficjalnej polskiej dystrybucji to pozostaje rękojmia lub gwarancja.
 4. Oryginalny pilot od Mi Boxa jest na bluetooth, nie posiada irdy. Dlatego @MarecQi pisał, że działa choć nie ma to sensu.
 5. Tylko co ma do tego czujnik zbliżeniowy?
 6. Zobaczcie to Facet ewidentnie nie wie o czym mówi.
 7. No nie powiedziałbym, że to wina konkretnych egzemplarzy. Ten sam problem miałem na smartfonach. Oglądałem serial ciurkiem i po paru odcinkach błąd "Tvq-pm100 5.2.5". Sprawdzałem wtedy czy problem występuje na innych produkcjach. I na jednych był ten błąd, a na innych już nie i można było normalnie oglądać. Ubicie apki Netflixa nie pomagało, a jedynie restart całego urządzenia. Choć dodam, że te smartfony również były ze stajni Xiaomi.
 8. Czasem taki błąd występuje u mnie. Objawy dokładnie takie jak opisałeś. Z tego co zauważyłem to raczej nie jest to wina Oreo na Mi Boxie. Tak samo miałem na poprzednim systemie czyli MM. Taki sam problem czasami pojawia się także na smartfonie. Pomaga restart urzadzenia i wszystko znów działa. Samo ubicie apki nic nie pomaga. Wg mnie to jest jakiś problem po stronie samego Netflixa.
 9. Czyli z góry zakładają, że nie poradzą sobie z Oreo?! Niepoważni ludzie.
 10. U mnie jak był problem z dźwiękiem po uśpieniu urządzenia tak nadal jest. Dodatkowo jak wcześniej zdarzyło mi się aby pilot rozłączył się to teraz jest to notoryczne. Pomaga restart urządzenia.
 11. Przecież napisałem, że kalibracja czujnika nic nie pomaga. Sprawdzałem to na rożnych wartościach. Wygasza ekran zawsze a z wybudzaniem to loteria.
 12. Dokładnie. U mnie także nie ma problemu z zasięgiem. Prawie cały czas mam zasięg LTE+. Jestem w sieci Mobile Vikings (PLAY). Problem mam natomiast z ultradźwiękowym czujnikiem zbliżeniowym. Podczas rozmowy ładnie wygasza ekran ale bardzo często już nie chce go wybudzić. Czasem oczywiście wybudzi ale to jest rzadkość. Może to wina etui które jest w formie książki. Kalibracja czujnika nic nie pomaga.
 13. Przestań reklamować tą żałosną firmę. Popatrz na zdjęcie. Patrząc się od krawędzi. Szybka ekranu, następnie folia transportowa i na końcu FlexibleGlass, tak FlexibleGlass... Oddałem to coś i zwrócili mi całą kasę. Kilka różnych egzemplarzy FlexibleGlass wyglądała identycznie. Telefon to Xiaomi Redmi Note 4. Kiedyś 3mk to była porządna firma i robiła porządne produkty. Nie było tłumaczenia ekran 2.5D. Na ekrany 2.5D także potrafili wykonać porządny produkt nie jak teraz g***o. Kiedyś polecałem 3mk teraz NIE!
 14. Chyba jedynie root dałby radę ten problem ogarnąć, ale wtedy problematyczny staje się Netflix. Ja już sobie odpuściłem AdGuarda przynajmniej do następnych aktualizacji systemu. Powodował on u mnie problemy z dźwiękiem.
 15. Wszelkie problemy z dźwiękiem powodował ADGUARD! Teraz wszystko działa wzorowo.
 16. Rozwiązaniem jest nie instalować Oreo. A na poważnie to system ma tyle błędów, że nie powinien on ujrzeć światła dziennego. Ludzie na zagranicznych forach tak samo raportują. Wstyd dla #xiaomi Pozostaje czekać na poprawki albo wykonać downgrade poprzednia działającą wersję Marshmallow.
 17. Jestem już po którymś tam wipie i reinstalacji systemu. Po zalogowaniu się do konta Google zaczynają się problemy z dźwiękiem. Natomiast dopóki nie zaloguje się jest wszystko ok. Sprawdzałem bez instalacji jakiejkolwiek apki. Wychodzi na to, że aktualizują się jakieś usługi systemowe i stąd ten problem. Teraz muszę tylko dojść do tego jaka usługa jest winowajcą. Sprawdzałem to Castując YT z komputera.
 18. @zuku1786 Zgadza się. Lecz tyle miesięcy testowania "zamkniętych" wersji beta i dalej są poważne błędy. To powinno być wyeliminowane w fazie beta testów. Z drugiej strony, gdyby zrobili otwarte testy wersji beta to by takie kwiatki nie wychodziły. Cóż, Xiaomi, oni mają swój świat. W telefonach też potrafią walić takie błędy... @ghost12 Jak to? Pierwsze słyszę. Urządzenie może pobrać sobie aktualizację, to fakt, ale aby ją zainstalować potrzebuje na to zgody. Pierwsze słyszę aby jakikolwiek Android sam się aktualizował. Co innego z apkami ściągniętymi ze sklepu Google Play. Tam decydujesz, czy chcesz instalować apki automatycznie czy nie.
 19. Tak samo miałem dzisiejszej nocy. HDMI-CEC również mam włączone. Tyle czasu pracowali nad systemem i już tyle błędów. Ciekawe czy wydadzą jakąś poprawkę.
 20. Cóż zostaje czekać na poprawki albo downgrade do poprzedniej wersji systemu, w której tych problemów nie było.
 21. Nie mam żadnego nośnika zewnętrznego wpiętego. Oglądam wszystko online. Problem jest we wszystkich odtwarzanych materiałach, niezależnie od uruchomionej apki czy wybranej jakości.
 22. Brzmi to dokładnie tak jak jest na tym FILMIKU. Są trzaski, bardzo często chwilowe zapętlenia. Tragedia. Na poprzedniej wersji systemu Android - Marshmallow, tego nie było. Tak jak pisałem, problem jest w całym systemie. Zmiana ustawień dźwięku nic nie pomaga. Dzieje się tak na dwóch TV i innych kablach HDMI. Także mogę śmiało wyeliminować urządzenia zewnętrzne i kable. Poważnie zastanawiam się nad opcją downgrade systemu. Nic prócz "ładniejszego" wyglądy ekranu głównego i działąjącego HDMI-CEC nie zauważyłem w tym systemie. Swoją drogą, jak można spier****ć tak podstawową funkcję? Nie pojmuję tego.
 23. Masakra. Żałuję, że zainstalowałem aktualizację. Co jakiś czas pojawia się chwilowy efekt zapętlenia dźwięku. Jest to strasznie irytujące. Przed przywróceniem fabrycznych ustawień jak i po pr, tworzeniu ustawień to samo. Mam tak we wszystkich apkach VOD oraz TuneIn. Dźwięk leci tylko do TV kablem HDMI. Sprawdzałem na kilku kablach jak i innym TV. Bez zmian.
 24. Nie działa Google Cast. Przywracanie ustawień domyślnych nic nie pomaga. Przed aktualizacją systemu nie było z tym problemu.
 25. Da się i to jak najbardziej. Musisz jedynie udzielić zgody apce z której instalujesz plik apk.
×
×
 • Create New...