ktosieklosiek

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About ktosieklosiek

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ktosieklosiek

  Ładowanie bezprzewodowe (Global 10.0.4.0)

  Otóż, po aktualizacji z Global 10.0.3.0 (Android 8) do Global 10.0.4.0 (Android 9) lądowanie bezprzewodowe jest strasznie wolne. Na podpiętej ładowarce z QC 3.0 max 150 mA, na ładowarce 2,4A max 50 mA. Ładowarka bezprzewodowa to natomiast pierwsza wersja od Xiaomi, ta biała. Przed aktualizacją nie było takiego problemu z ładowaniem bezprzewodowym. Zauważył ktos to samo na swoim egzemplarzu?
 2. ktosieklosiek

  Szkło ochronne / folia ochronna / etui

  Jeśli masz na myśli filie z Media Markt (Saturn) czy Euro RTV Agd to sam jestem ciekaw. Oglądałem kilka sztuk smartfonow tak obklejonych (szkło 2,5D) i wygląda to genialnie. Lecz zastanawia mnie co z klejem po odklejeniu folii? Nie ma śladów?
 3. ktosieklosiek

  Szkiełko aparatu

  Jak kupiony z oficjalnej polskiej dystrybucji to pozostaje rękojmia lub gwarancja.
 4. ktosieklosiek

  Android Oreo

  Oryginalny pilot od Mi Boxa jest na bluetooth, nie posiada irdy. Dlatego @MarecQi pisał, że działa choć nie ma to sensu.
 5. ktosieklosiek

  Tryb kieszonkowy

  Tylko co ma do tego czujnik zbliżeniowy?
 6. ktosieklosiek

  Pierwsze wrażenia posiadaczy - Mi Mix 2s

  Zobaczcie to Facet ewidentnie nie wie o czym mówi.
 7. ktosieklosiek

  Netflix przerywa odtwarzanie

  No nie powiedziałbym, że to wina konkretnych egzemplarzy. Ten sam problem miałem na smartfonach. Oglądałem serial ciurkiem i po paru odcinkach błąd "Tvq-pm100 5.2.5". Sprawdzałem wtedy czy problem występuje na innych produkcjach. I na jednych był ten błąd, a na innych już nie i można było normalnie oglądać. Ubicie apki Netflixa nie pomagało, a jedynie restart całego urządzenia. Choć dodam, że te smartfony również były ze stajni Xiaomi.
 8. ktosieklosiek

  Netflix przerywa odtwarzanie

  Czasem taki błąd występuje u mnie. Objawy dokładnie takie jak opisałeś. Z tego co zauważyłem to raczej nie jest to wina Oreo na Mi Boxie. Tak samo miałem na poprzednim systemie czyli MM. Taki sam problem czasami pojawia się także na smartfonie. Pomaga restart urzadzenia i wszystko znów działa. Samo ubicie apki nic nie pomaga. Wg mnie to jest jakiś problem po stronie samego Netflixa.
 9. ktosieklosiek

  Android Oreo

  Czyli z góry zakładają, że nie poradzą sobie z Oreo?! Niepoważni ludzie.
 10. ktosieklosiek

  Android Oreo

  U mnie jak był problem z dźwiękiem po uśpieniu urządzenia tak nadal jest. Dodatkowo jak wcześniej zdarzyło mi się aby pilot rozłączył się to teraz jest to notoryczne. Pomaga restart urządzenia.
 11. ktosieklosiek

  Pierwsze wrażenia posiadaczy - Mi Mix 2s

  Przecież napisałem, że kalibracja czujnika nic nie pomaga. Sprawdzałem to na rożnych wartościach. Wygasza ekran zawsze a z wybudzaniem to loteria.
 12. ktosieklosiek

  Pierwsze wrażenia posiadaczy - Mi Mix 2s

  Dokładnie. U mnie także nie ma problemu z zasięgiem. Prawie cały czas mam zasięg LTE+. Jestem w sieci Mobile Vikings (PLAY). Problem mam natomiast z ultradźwiękowym czujnikiem zbliżeniowym. Podczas rozmowy ładnie wygasza ekran ale bardzo często już nie chce go wybudzić. Czasem oczywiście wybudzi ale to jest rzadkość. Może to wina etui które jest w formie książki. Kalibracja czujnika nic nie pomaga.
 13. ktosieklosiek

  Pierwsze wrażenia posiadaczy - Mi Mix 2s

  Przestań reklamować tą żałosną firmę. Popatrz na zdjęcie. Patrząc się od krawędzi. Szybka ekranu, następnie folia transportowa i na końcu FlexibleGlass, tak FlexibleGlass... Oddałem to coś i zwrócili mi całą kasę. Kilka różnych egzemplarzy FlexibleGlass wyglądała identycznie. Telefon to Xiaomi Redmi Note 4. Kiedyś 3mk to była porządna firma i robiła porządne produkty. Nie było tłumaczenia ekran 2.5D. Na ekrany 2.5D także potrafili wykonać porządny produkt nie jak teraz g***o. Kiedyś polecałem 3mk teraz NIE!
 14. ktosieklosiek

  MiBox (MDZ-16-AB) i AdGuard

  Chyba jedynie root dałby radę ten problem ogarnąć, ale wtedy problematyczny staje się Netflix. Ja już sobie odpuściłem AdGuarda przynajmniej do następnych aktualizacji systemu. Powodował on u mnie problemy z dźwiękiem.
 15. ktosieklosiek

  Android Oreo

  Wszelkie problemy z dźwiękiem powodował ADGUARD! Teraz wszystko działa wzorowo.