Bazbo

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bazbo last won the day on April 10 2018

Bazbo had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About Bazbo

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 4A

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bazbo

  MIUI 8.12.6

  Redmi 4A - to samo
 2. Bazbo

  MIUI 8.9.13

  Tym razem nienajlepiej, oględnie mówiąc. Podpisy pod ikonami w domyślnym motywie za nisko. Procent baterii przeniesiony na drugą stronę (komu to przeszkadzało?) zlewa się z LTE jeśli wyłączy sie WIFI lub dane mobilne. Odinstalowało mi klawiaturę Xperii i nie mogę jej zainstalować - poprzednio oczywiście działała. Podobnie z modyfikowaną aplikacją 9gag. Po prostu zniknęła i nie da się zainstalować. A w liście zmian "poprawki błędów", chyba dodanie błędów powinno być. Wyjątkowo nierówne są te ROM-y. Dobrze, że mam kopię poprzedniego.
 3. Bazbo

  MIUI 8.8.30

  Jeśli nie masz roota, to nic nie zrobisz, dopóki nie podmienią na nową w ROM-ie. Możesz spróbować skorzystać z jakiegoś innego motywu. Jeśli masz roota to wyrzuć ikonę spod /system/media/theme/miui_mod_icons i przeładuj motyw. Bez roota możesz spróbować skasować spod TWRP, ale po samej nazwie to może być problem. Poza tym po aktualizacji i tak ikona powróci.
 4. W aplikacji Poczta jest trochę dziwne tłumaczenie przy opcji wstrzymywania synchronizacji. Nie wiadomo co to naprawdę znaczy. Chyba powinno być "Nie wstrzymuj" albo coś podobnego, bo teraz nie wiadomo o co chodzi... Jakby miał wstrzymać przez wszystkie dni.
 5. Bazbo

  MIUI 8.9.6

  Ale chodzi ci o nowy domyślny motyw? Bo jak zmienisz motyw na classic to jest jak było. Przynajmniej u mnie.
 6. OK. Kajam się, nie sprawdziłem w słownikach. Język się zmienia.
 7. Poprawcie to, bo to nie jest po polsku. Albo "Restart", albo "Uruchom ponownie". Na pewno nie "Restartuj", bo to jakiś dziwoląg językowy jest.
 8. Bazbo

  MIUI 8.8.30

  Muszę przyznać, że najlepsza wersja romu z MIUI10 jak na razie. Trzeba sobie tylko doinstalować najnowszy MI Music z APK Mirror, jak ktoś używa, bo tu wciąż stara chińska wersja i nie potrafi w większości przypadków ustawić kolejności piosenek tak jak są na płytach (nie radzi sobie z tagami), tylko leci alfabetycznie. No chyba, że ktoś ma tytuły plików mp3 z numerem na początku. Bateria działa OK. Przynajmniej na moim telefonie. Jedyny słaby punkt to beznadziejne ikony tworzone przez Chrome jak się doda tzw. aplikację webową do pulpitu. Na globalu albo wersji tej brazylijskiej było OK. A tu sobie z tym nie radzi. W wiekszości wygląda to marnie. Czasem się trafi w kółku na białym tle i jeszcze w miarę to wygląda ale na ogół to ucina i robi dziwne marginesy. Chociaż np. Jakdojade w wersji web wygląda dobrze. Zależy od strony. Ale na globalu jest znacznie lepiej.
 9. Ktoś mnie oświeci o co chodzi, może gdzieś przegapiłem na forum. Jak się używa przedniego aparatu pojawia się pod "tryby" funkcja lustro. Jak się ma ustawione wykrywanie twarzy to pojawia się dziwna ikona korony z jakimś numerem. WTF? Myślałem, że to po prostu odwaraca selfie, ale nie...
 10. Musisz mieć roota (SuperSu albo Magisk) i jakiegoś normalnego menadżera plików obsługującego root np: MiXplorer czy coś podobnego. Idź do : Root >Persist > Sensors Usuń plik : sns.reg Zrestartuj telefon. (ewentualnie możesz zrobić to w TWRP korzystając z wbudowanego Menadżera Plików, montując wcześniej partycję "persist")
 11. Co ty gadasz. Tu jest większy flow: - dlaczego nie działa google camera? - to jest off topic - z takimi pytaniami zapraszamy na grupę off-topic - wszystko działa - jak nie działa to wgraj: firmware, kernel, driver, drugi driver z poprawkami, poprawiony kernel, ale nie możesz mieć BOE, bo wtedy to ten trzeci kernel z tym drugim driverem. Ale wszystko działa. - ja robie świetne ROMY, mam 9 lat i właśnie przeportowałem SuperDuperROMKtóregoNiktNieUżyje z Redmi 5A, wszystko działa - jak nie działa to piszcie co nie działa - własnie zainstalowałem Android SDK i zrobiłem swój pierwszy ROM - wszysto działa! (jak nie działa to piszcie co nie działa) - poproszę link do Google Camera - u mnie google camera działa - भारतीय में कुछ - आपकी माँ भी - ban! - Marie (kicked)
 12. chyba trzeba dodatkowo samo firmware doflashować, to z MIUI.am https://androidfilehost.com/?fid=818070582850500198 ale może coś źle myśle
 13. http://telegra.ph/ROMs--Flashing-Guide-π-03-07 https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=793879 (Кастомные прошивки)
 14. w użyciu baterii na zakladce sprzęt kliknij w "Ekran" - w ten pasek-wykres. Będziesz miał podane ile jest włączony ekran czyli właśnie Screen On Time
 15. Tak, wiem. Też miałem takie powiadomienie. Tyle, że po włączeniu tego funkcja dalej nie działała. W MIUI 9 całkiem to chyba usunęli bo już nawet nie próbuje powiadamiać. Widocznie kłóciło się albo z ich własną usługą lokalizacji (nie tą od Googla) albo marketingowo nie pasowało - czyli te opaski właśnie.