Jump to content

adam007c

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note 64

Recent Profile Visitors

697 profile views

adam007c's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Cześć Jeśli są jakieś osoby, które miały potrzebę zaopatrzyć się z zaufanych źródeł w oryginalną baterię do Mi Nota'a, albo posiadają taką wiedzę gdzie można taką baterię zakupić PROSZĘ o podawanie linków do sklepów!!!
 2. Cześć! Kilka zdjęć z galerii dodałem do "ukrytego albumu". Nie potrafię jednak znaleźć tego albumu (nie mylić a prywatnymi plikami) Proszę o podpowiedź Temat się powtarza, także proszę o zmkniecie
 3. telefon wrócił z serwisu w Chinach, wymiana płyty głównej na nową
 4. U mnie problem samoistnego się wyłączania i natychmiastowego automatycznego włączania telefonu Mi Note LTE pojawił się drugi raz (pierwszy 2 tyg. temu, a drugi przed chwilą) Tel. mi nie upadł, nie mam aplikacji o których piszecie że są winowajcami, zrobiłem miflash Po miflashu, wgrany Rom http://update.miui.com/updates/v1/fullromdownload.php?d=virgo_global&b=X&r=global&n= i najnowszą aktualizację MiuiPolska dla Mi Note LTE z 04.12.2015r. Taka zagadka ;-(
 5. po przekroczeniu kilometra, dwóch, trzech itd. babka po chińsku nawija tekstem przez kilka sekund ;-((((
 6. strasznie irytuje!!! jest w ogóle możliwość wyłączenia tych chińskich komunikatów podczas biegania??? poradziłeś sobie z tym w jakiś sposób???
 7. czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł? czy tylko serwis?
 8. ani instalacja romu, ani MiFlash nie pomogły!!! Co robić?
 9. hej, wiesz może skąd mozna ściągnąć najnowszego MiFlasha?

  Odnośnik na forum to wer. 2015731

  będę wdzięczny za wskazówki

  1. Eru

   Eru

   To nowszego raczej nie będzie

  2. adam007c

   adam007c

   ktoś pisał na forum o październiku ale nie mogę tego znaleźć

 10. Mam ten sam problem w Mi Note (aktualizacja 5.11.19) nagle przestał działać aparat i wyskakuje błąd aparatu ;-((( co z tym zrobić??? pomóżcie!!!
 11. Acid, skoro nie wiadomo co stało się przyczyna odklejenia (dwukrotny upadek, czy ciepło) czy w związku z tym taki telefon można reklamować? Rozumiem że jeśli tak to naprawa będzie polegała na powtórnym przyklejeniu ekranu??? Jestem przed zakupem telefonu więc warto byłoby wiedzieć czy uwzględniona zostanie taka reklamacja???
 12. Zastanawiam się czy zaryzykować i zamówić bez tej opłaty 5% za ewentyalne naliczenie Vat-u?
×
×
 • Create New...