boru

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About boru

 • Rank
  Użytkownik
 1. ad1a) hmm. do wymiany calego wyswietlacza klej jest potrzebny? i oco chodzi z tym otwieraczem do telefonu? to trzeba jakis specjalny kupic? ad. 2. rozumiem, że te najtańsze są oryginalne. Ale są też np.: po 150pln. np. aukcja "LCD Xiaomi Redmi 4X + ramka biały Oryginalny WWA" wyswietlacz z outlet-xiaomi . po 110 "ORYGINALNY WYŚWIETLACZ+DOTYK XIAOMI REDMI 4X" Więc jeszcze raz zapytam: czy można w jakiś sposób stiwerdzić zcy jest to oryginal czy podróbka? (wiem, że w aukcji mozna sobie napisać to i owo, ale właśnie chodzi mi o to czy można w prosty sposob odroznic podrobke od oryginalu i ew. zgłości to do allegro jako oszustwo)
 2. córce upadł telefon i jest cay w pająku. dotyk działa OK. 1. Czy wymiana ekranu jest prosta i da sie zrobic to bez specjalistycznych narzedzi i nie popsuc? 1a) Czy trzeba mieć jakieś dodatkowe akcesoria typu klej, uszczelka itp. żeby móc to wymienic? Jakie? 2. Na allegro są wyswietlacze od ~60pln. W jakiś sposób można sprawdzić czy dany wyświetlacz jest oryginalny>? 3. ktoś gdzie polecal dragon-tt.com - czy tu można być pewien oryginalności?? Ile czeka się na wysyłkę?
 3. córka ma miui9.6.5.0 czy wgrywać miui 10 ? Czy zostać prz tym co jest?
 4. czy mozna liczyc na to, ze redmi 4x bedzie kiedys mialo ARcore? Czy czegos takiego nie bedzie?
 5. Szukam aplikacji typu "3D brush", "lightspace" "paintAR" na urządzenie xiaomi redmi 4X. i przy okazji zapytam: czemu aplikacja paintAR którą można zainstalować na telefonie z androidem nie da się zainstalowac na telefonie 4x?
 6. Żona od nowości (grudzien 2015) na RMN2 ma wersję MIUI 5.12.17 (rozwojowa). Nigdy nie bawiono się w nim w żadne ROMy itp. Wersja Androida to 5.0.2 LRX22G Pytanie, czy jest to najbardziej aktualna wersja czy może ręcznie warto pobrać jakąś bardziej aktualną wersję MIUI? Czy na ten telefon wyższe Androidy niż 5 są niedostępne i nie będą dostępne?
 7. szkło może i ok (tylko, że to no name .. pytanie czy każde szklo z tej ukcji ejst to samo?) ale etui nilkkin jest do bani wg mnie. Po pierwsze nie ma magnesu czy innego systemu ktory dociągałby przednią klapkę do telefonu. Po tygodniu etui zaczęło nie dolegać do szybki, a wręcz nawet odstawać bardzo mocno. Jeżeli chodzi o full cover glass to polecam mocolo. dobrze dopasowane, nie odchodziło przy tym nilliknie.. ale po kilku spadkach muszę jednak wymienić na nowe. Czas teraz na wybor etui do tego szkła. czy do tego szkła używasz jakiegos etui i wszystko jest ok?
 8. stąd, że są egzemplarze obsługujące oraz nieobsługujące B20. I znając życie wielu sprzedawców miałoby ochotę wcisnąć tańszy bez obsługi jako droższy z obsługą B20
 9. na jaki region zmienic? po aktualizacji zmienic spowrotem na polski? czy to samo można zrobic z redmi note 2? @Marrik pisałem, że nie mam root'a. czy bez roota się nie da?
 10. nie mam roota. czemu nie jest pokazany band w 4x?
 11. @Marrikniestety ale nie kumam tego. Gdzie Ty tam widzisz to 2100? I dlaczego jeden telefon koryszta z LTE a drugi z UMTS? W jaki sposób sprawdzic czy ten 4X obsługuje B20?
 12. W domu na wiosce mam takie parametry w Network Cell Info Lite. Czy mając to B20 telefon nie powinien się przełączyć na to pasmo zamiast UMTS? 1. Redmi 4X (wg sprzedawcy B20) 2. Galaxy S7
 13. @smoczu @kamillm - zwrot 14 dniowy wynika z ustawy a nie z regulaminu sklepu. Regulamin tutaj jest drugorzędny. Aczkolwiek sam miałem problem z w Saturnie, kiedy zwracałem towar zakupiony przez net a odebrany osobiście. Nie chcieli mi tego przyjąć ale byłem uparty i po rozmowie z kierownikiem sklepu towar przyjęli.
 14. boru

  Etui i szkło

  http://allegro.pl/etui-z-oknem-nillkin-sparkle-xiaomi-redmi-4x-rozow-i6958448193.html czy pasuje to jeszcze nie wiem..sprawdze wieczorem jak corka pojdzie spac.. (to ma byc prezent)
 15. boru

  Etui i szkło

  Kupiłem etui Nillkin, ktore przyszło w opakowaniu Nilkina ale do "NOTE"'a .. (kupilem zwykłego 4x) . No i teraz pytanie: czy to opakowanie jest na pewno oryginalne? Dlaczego jest w opakowaniu z innego produktu? W jaki sposob mogę być pewien ze to euti jest oryginalne? Czy jest jakiś racjonalny powód dlaczego opakowanie jest z innego produktu?