Jump to content

boru

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

boru's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. pokombinowałem z kablami i podłączeniami i okazuje się, że coś jest na rzeczy. Problem pojawia się, kiedy mibox podłączony jest kablem HDMI przez Soundbar do TV. Jak podłączyłem bezpośrednio kablem HDMI do TV i dźwięk jest z telewizora to problemu nie ma. Soundbar to Fidelio HTL9100.
 2. Nie widzę takiej aplikacji do ściągniecia na miboxa. O co chodzi z tym dźwiękiem? Wygląda to tak, jakby jedna osoba była nagrana na jednej ścieżce dźwiękowej a druga osoba na innej. I jedna z tych ścieżek wycisza się na chwilkę co kilka- kilkanaście sekund. Na innych urządzeniach jest ok. Nie ma zauważalnych problemów z dźwiękiem. Natomiast na miboxie od czasu do czasu jest ten problem.
 3. Mam taki problem u siebie. Podczas oglądania niektórych programów z youtube dźwięk co kilkanaście sekund zanika na kilka sekund. Oczywiście ten sam program oglądany na komputerze nie stwarza problemów. Co ciekawe to dzisiaj oglądałem jeden wywiad i głos podczas kiedy mówi dziennikarka nie zacina się. Natomiast gdy zaczyna mówić gość pojawia się wspomniany problem. Posiadam Mi Box 3, 4K HDR Android TV 6.0. Czy ktoś ma pomysł co jest przyczyną i jak można ją usunąć?
 4. ad1a) hmm. do wymiany calego wyswietlacza klej jest potrzebny? i oco chodzi z tym otwieraczem do telefonu? to trzeba jakis specjalny kupic? ad. 2. rozumiem, że te najtańsze są oryginalne. Ale są też np.: po 150pln. np. aukcja "LCD Xiaomi Redmi 4X + ramka biały Oryginalny WWA" wyswietlacz z outlet-xiaomi . po 110 "ORYGINALNY WYŚWIETLACZ+DOTYK XIAOMI REDMI 4X" Więc jeszcze raz zapytam: czy można w jakiś sposób stiwerdzić zcy jest to oryginal czy podróbka? (wiem, że w aukcji mozna sobie napisać to i owo, ale właśnie chodzi mi o to czy można w prosty sposob odroznic podrobke od oryginalu i ew. zgłości to do allegro jako oszustwo)
 5. córce upadł telefon i jest cay w pająku. dotyk działa OK. 1. Czy wymiana ekranu jest prosta i da sie zrobic to bez specjalistycznych narzedzi i nie popsuc? 1a) Czy trzeba mieć jakieś dodatkowe akcesoria typu klej, uszczelka itp. żeby móc to wymienic? Jakie? 2. Na allegro są wyswietlacze od ~60pln. W jakiś sposób można sprawdzić czy dany wyświetlacz jest oryginalny>? 3. ktoś gdzie polecal dragon-tt.com - czy tu można być pewien oryginalności?? Ile czeka się na wysyłkę?
 6. córka ma miui9.6.5.0 czy wgrywać miui 10 ? Czy zostać prz tym co jest?
 7. czy mozna liczyc na to, ze redmi 4x bedzie kiedys mialo ARcore? Czy czegos takiego nie bedzie?
 8. Szukam aplikacji typu "3D brush", "lightspace" "paintAR" na urządzenie xiaomi redmi 4X. i przy okazji zapytam: czemu aplikacja paintAR którą można zainstalować na telefonie z androidem nie da się zainstalowac na telefonie 4x?
 9. Żona od nowości (grudzien 2015) na RMN2 ma wersję MIUI 5.12.17 (rozwojowa). Nigdy nie bawiono się w nim w żadne ROMy itp. Wersja Androida to 5.0.2 LRX22G Pytanie, czy jest to najbardziej aktualna wersja czy może ręcznie warto pobrać jakąś bardziej aktualną wersję MIUI? Czy na ten telefon wyższe Androidy niż 5 są niedostępne i nie będą dostępne?
 10. szkło może i ok (tylko, że to no name .. pytanie czy każde szklo z tej ukcji ejst to samo?) ale etui nilkkin jest do bani wg mnie. Po pierwsze nie ma magnesu czy innego systemu ktory dociągałby przednią klapkę do telefonu. Po tygodniu etui zaczęło nie dolegać do szybki, a wręcz nawet odstawać bardzo mocno. Jeżeli chodzi o full cover glass to polecam mocolo. dobrze dopasowane, nie odchodziło przy tym nilliknie.. ale po kilku spadkach muszę jednak wymienić na nowe. Czas teraz na wybor etui do tego szkła. czy do tego szkła używasz jakiegos etui i wszystko jest ok?
 11. stąd, że są egzemplarze obsługujące oraz nieobsługujące B20. I znając życie wielu sprzedawców miałoby ochotę wcisnąć tańszy bez obsługi jako droższy z obsługą B20
 12. na jaki region zmienic? po aktualizacji zmienic spowrotem na polski? czy to samo można zrobic z redmi note 2? @Marrik pisałem, że nie mam root'a. czy bez roota się nie da?
 13. nie mam roota. czemu nie jest pokazany band w 4x?
 14. @Marrikniestety ale nie kumam tego. Gdzie Ty tam widzisz to 2100? I dlaczego jeden telefon koryszta z LTE a drugi z UMTS? W jaki sposób sprawdzic czy ten 4X obsługuje B20?
 15. W domu na wiosce mam takie parametry w Network Cell Info Lite. Czy mając to B20 telefon nie powinien się przełączyć na to pasmo zamiast UMTS? 1. Redmi 4X (wg sprzedawcy B20) 2. Galaxy S7
×
×
 • Create New...