ems

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About ems

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kielce

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Mix2

Recent Profile Visitors

50 profile views
 1. ems

  Już jest MIUI 10 stable

  Odpaliłem mapy google w trybie nawigacji samochodowej. Ustawiłem miejsce docelowe i działa. Głos podpowiada. Powinno być OK.
 2. ems

  Już jest MIUI 10 stable

  Wskaźnik baterii możesz sobie ustawić w postaci : słupkowego, procentowego i liniowego. Wybrałem słupkowy jako czytelniejszy dla mnie.
 3. ems

  Mi Mix2 i bateria

  Fakt. Bateria trzyma dobrze. Nie udało mi się przy moim użytkowaniu smartfona rozładować go w ciągu jednego dnia.
 4. ems

  Już jest MIUI 10 stable

  Witam. Ostatnio pojawiła się aktualizacja systemu. Nowa wersja MIUI i zabezpieczenia na Grudzień 2018 roku.
 5. ems

  Ogólne wrażenia

  Od dziś jestem właścicielem Mi Mix 2. To mój pierwszy Xiaomi. Co na plus ? 1. Wykonanie - perfekcyjne. 2. Wymiary - optymalne dla mnie. Miał być nie większy od Honor 5X, a jest węższy i cieńszy. 3. Naprawdę dobry wyświetlacz. Oczywiście w porównaniu do Honor 5X. 4. Bardzo dobry dźwięk. Szczególnie na słuchawkach. Ciepły. 5. Wydajność, responsywność bardzo dobra. 6. Multimedia bez zastrzeżeń. To tak po paru chwilach używania. Wydajność baterii wyjdzie po dłuższym czasie ale wygląda na to że będzie dobrze. Żeby nie nabierać nawyków w używaniu starej wersji nakładki od razu porobiłem wszelkie aktualizacje. Nakładka na system świetna i w porównaniu do EMUI bardziej mi pasuje. edycja: Wyniki w Antutu :
 6. ems

  Mi Mix 2 - jakość zdjęć

  Mi Mix 2 wylądował dzisiaj u mnie. Porobiłem trochę zdjęć porównawczych z Honor 5X w oświetleniu naturalnym i teraz w pokoju przy oświetleniu sztucznym. Jest lepiej niż zakładałem. Zdjęcia o wiele lepsze. Zdecydowanie mniej szumów. Bedę zadowolony. Tym bardziej że jak wcześniej pisałem nie jestem fotografem. Pykam zdjęcia okazjonalnie. W tej cenie ( 1300 zł ) dla mnie super.
 7. ems

  Mi Mix2 i bateria

  Witam. Czekając na dostawę smartfona chciałem się Was zapytać jak oceniacie baterię w Mi mix2. Jakie macie wyniki SoT ? Dajecie radę rozładować ją w ciągu dnia ?
 8. ems

  Mi Mix 2 - jakość zdjęć

  Witam. Zamówiłem ten smartfon. Będę go miał za parę dni. To będzie mój pierwszy Xiaomi. Przekonała mnie cena poniżej 1300 zł. Alternatywnie zastanawiałem się nad LG G6 ale przeważyły na korzyść Mi Mix 2 : szybszy procek, więcej pamięci operacyjnej, więcej pamięci masowej oraz wykonanie. Wracając do tematu. Aparat: Wygląda na to że będzie porównywalny do mojego w Honorze 5X. Z tym że w Xiaomi jest optyczna stabilizacja obrazu. Jeśli zdjęcia robione w dzień będą w porządku, to mi w zupełności wystarczy. Zakładam że robione w normalnie oświetlonym pomieszczeniu będą przyzwoite. Pykanie zdjęć nie jest moim hobby. Robię to okazjonalnie więc myślę że będzie OK.