dawciobiel

Użytkownicy
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About dawciobiel

 • Rank
  Użytkownik

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.dawciobiel.com

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3S, Redmi 4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dawciobiel

  Team Viewer na Xiaomi

  A więc... Sprawdziłem i mam na Xiaomi 4X tak jak i ty. Widzę co jest na telefonie jednak nie mogę nim sterować.
 2. dawciobiel

  Team Viewer na Xiaomi

  nie szybciej jezeli ktoś pracuje dziś do pozna, a po pracy ma jeszcze dentystę umowionego Jak wrócę do domu to na pewno sprawdzę. Zaraz po tym jak dokończę archiwizacje danych (4 dzień już trwa). Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 3. dawciobiel

  Team Viewer na Xiaomi

  Czy na Redmi 4X ktoś obecnie testował.? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 4. dawciobiel

  Mi band 3 nie powiadamia połączenia what's app

  u mnie działa. i tak jak pisałem to ze masz Mi Band Notify ale nie dodałeś tej aplikacji (whatsUp) w ustawieniach - znaczy że powiadomień mieć nie będziesz. P. s. telefon i opaska nie ma nic do gadania. Winę za wszystko ponosi kiepskie oprogramowanie do opaski oraz kiepski jej firmawe. Chociaż obecnie I tak jest znacznie lepiej niż jak Mi Band 3 wypuszczono. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 5. dawciobiel

  Mi band 3 nie powiadamia połączenia what's app

  Dodaj wharsup jako aplikacje pd Mi Band Notify Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 6. dawciobiel

  Mi band3 synchronizacja

  Mi band notify zrobi aktualizacje Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 7. dawciobiel

  Mi band3 synchronizacja

  Nie wiem, nie używałem, jednak jak bym wykonał test typu wyłączanie tylko na opasce. Aha, ja i wielu wielu innych użytkowników mocno nie zaleca użwanie obu aplikacji: Mi Fit + Notify and Fitness. Zostaw raczej tylko jedną (tą drugą).
 8. dawciobiel

  Problem bluetooth i wifi

  A mi się wydaje, że to jest kwestia ustawień od ograniczania użycia baterii - po prostu wyłącza aby oszczędzić prąd. Aha, działanie opaski nie ma nic wspólnego z WiFi. Opaska wymienia dane między telefonem za pomocą Bluetooth. Co prawda można debatować, że na poziomie warstwy "łącza danych" modelu ISO/OSI jest to praktycznie jedno i to samo... ale.... . Wyłącz WiFi i to olej. Włącz i zostaw działające bluetooth, a w ustawieniach aplikacji: - Ustawienia -> Zainstalowane aplikacje -> Notify & Fitness for Mi Band -> Oszczędzanie energii wybierz: - "bez ograniczeń" Ew. możesz sprawdzić czy nie masz jakiejś aplikacji typu anty-wirus która to ze względów bezpieczeństwa wyłącza bluetooth'a & wifi po jakimś okresie czasu.
 9. dawciobiel

  Brak powiadomień na mi band 3

  @koras1916 nie wiem, ale chyba dawniej też tak miałem - jak jest obecnie to... ciężko stwerdzić, bo nie używam MMS'ów. Reszta użytkowników: odinstalujcie to "cacko" Mi Fit i zainstlaujcie np. Mi Band Notify - być może problem sam się rozwiaże. p.s. przed odinstalowaniem Mi Fit warto najpierw zerwać parowanie telefonu z opaską pod tą konkretnie aplikacją. A następnie nawiązać nowe już pod Mi Band Notify.
 10. dawciobiel

  MI BAND 2 i sen w ciągu dnia

  Wiele osób ma problem z rozpoznawaniem snu podczas całej doby przez oprogramowanie. Wydaje mi się, że rozpoznawanie snu odbywa się lepiej (=bardziej poprawnie), jeżeli opaska jest non-stop na ręce. Jeżeli będzie leżeć przez pół nocy na stole, a potem ją zakładasz i kładziesz się spać najprawdopodobniej będą problemy. Dodatkowo wydaje mi się, że całość działa lepiej jeżeli połączenie BT jest na telefonie non-stop włączone. W każdym razie podczepiam się do tematu. Używam: Bi Band Notify Mi Band 3, dawniej v2.
 11. dawciobiel

  Mi Band 3 - problem ze sparowaniem.

  A moim zdaniem nie paruje ci telefonu z opaską, bo na chwilę obecną jest już ona sparowana pod aplikacją Mi Fit - którą de facto odinstalowałaś. Teraz aby to naprawić, to trzeba by było najpierw usunać parowanie, a następnie nawiązać nowe: - odinstaluj wszystkie tego typu aplikacje jak Mi Fit - a jeżeli tego nie zrobiłaś to pod tą aplikacją zerwij parowanie, a dopiero potem odinstlauj tą aplikację. - zainstaluj tylko i wyłacznie Mi Band Notify - w ustawieniach Mi Band Notify spróbuj użyć funkcji: "Zastąp nowym Mi Bandem" lub "Ponownie powiąż Mi Banda" ew. możesz poszukać tematów na internecie odnośnie ponownego powiązania telefonu wcześniej sparowanego z Mi Band'em - jeżeli ponowne parowanie się uda, to spróbuj wykonać testy powiadomień - a następnie zainstaluj sobie dodatkowo Notify & fitness for mi band
 12. dawciobiel

  Team Viewer na Xiaomi

  Vergiliusz i tak właśnie jest jak napisałeś. Przy większości sprzętu - jak mniemam - Xiaomi TeamViewer będzie się tylko łączył bez możłiwości interackji. Jest o tym napisane gdzieś u nich na stornie www. Dodatkowo da się wysłać do nich powiadomienie, że jesteś kolejnym użytkownikiem Xiaomi który by chciał mieć więcej. No niestety. Tak to jest w dzisiejszych czasach, że nie wszystko działa ze wszystkim mimo, że powinno być kompatybilne. Nie jest to jednak wada Xiaomi, ale raczej niskopoziomowego dostępu do sprzętu ze strony TeamViewer'a.
 13. dawciobiel

  Jak zabezpieczeć bluetooth?

  W jaki sposób zabezpieczać WiFi oraz bluetooth poruszając się poza miejscem zamieszkania? Pytanie wydaje się banalnie proste - wyłączać całkiem. Czy są jakieś sposoby ograniczania zasięgu bluetooth'a tak, aby jego zasięg wynosił powiedzmy 0.5 metra?
 14. Moim zdaniem własnie podpiął wentylatory do innego złącza niż potrzeba. Zamiast przeznaczonego do wentylatorów CPU podpiął do innego. Tam jest, że np. temperatura układu na który one były przeznaczone jest zbyt niska (czyli w normie), więc nie ma sygnału, że trzeba załączyć wentylatory i po prostu one się nie kręcą. Jest też możliwe, że źle załączył gniazdo z wtykiem i po prostu nie ma zamkniętego obiegu lub w ogóle wtyk załączył "odwrotnie" (niby fizycznie nie powinno być to możliwe, ale jednak da się to zrobić). Jeżeli wewnątrz wentylatorów jest dioda to prąd nie będzie płynął i wentylatory kręcić się po prostu nie będą. Aha i jeszcze jedno - niech autor wątku wejdzie do UEFI i wyączy automatyczną kontrolę/zarządzanie obrotami wentylatorów - czyli de facto ustawi je na maksymalną wydajność pracy.