dawciobiel

Użytkownicy
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About dawciobiel

 • Rank
  Użytkownik

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.dawciobiel.com

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3S
 1. Nie działa wysyłanie MMS

  U mnie pomogło skonfigurowanie punktów APN w telefonie, dla sieci "Virgin mobile": https://virginmobile.pl/pomoc/pierwsze-kroki?q=jak-mam-skonfigurowac-swoj-telefon Nie wiem czy: https://apnsettings.gishan.net/apn/410/poland/orange-pl bądź te tutaj: http://www.unlockit.co.nz/mobilesettings/settings.php?id=202 (różnica jest chyba przy polach "username" oraz "password". wartości ustawień są takimi samymi jakie podaje Orange na swojej stronie internetowej, ale jeżeli się różnią to spróbuj je również przetestować. A dodatkowo powiedz jaką aplikacją próbujesz te MMS wysłać? Standardową wbudowaną w system operacyjny czy jakąś doinstalowaną przez Ciebie? Spróbuj tą wbudowaną w system - jeżeli się uda, to będziemy walczyć dalej.
 2. Poważna luka w bluetooth (BlueBorn)

  Moim zdaniem potrwa to trochę dłużej zanim wystawią poprawki Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 3. Poważna luka w bluetooth (BlueBorn)

  Odpowiadam sam sobie bo nie udało mi się wejść do trybu edycji.
 4. Poważna luka w bluetooth (BlueBorn)

  A mnie się wydaje że wszyscy nie potrzebnie srają żarem skoro nie ma jeszcze gotowych exploitów wykorzystujących tę lukę. A szczególnie ten gościu który się boi wsiadać do samochodu he he. Pozdrawiam serdecznie Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 5. Szkło hartowane / folia

  Po założeniu nowej tempered glass w jednym z rogów ekranu mam "szkło" tak jakby... nieprzylegające do ekranu. Być może jest to spowodowane tym, że dotknąłem brudnym palcem przy zakładaniu bądź nie do końca wyczuściłem ekran telefonu przed całą operacją. Co prwada zarówno dłonie jak i ekran na pewno dobrze wyczyściłem - no ale... Pytanie brzmi: czy warto próbować ponownie zdjąć tempered-glass, potem spróbować przetrzeć ponownie telefon np. czystą wódką (nie mam czystego alkocholu alkoholu), bądź płynem do czyszczenia ekranów LCD, a następnie ponownie założyć tempered-glass? Czy taka operacja ma sens czy może raczej na pewno nie będzie osłona poprawnie przylegać po takiej operacji? A jeżeli można próbować to czym czyścić ekran: wódką czy raczej płytnem do czyszczenia LCD? Zdaję sobie sprawę, że wódka to tylko 40% alkochol alkohol, a nie 98%, więc boję się o ewentualne smugi.
 6. Po założeniu nowej tempered glass w jednym z rogów ekranu mam "szkło" tak jakby... nieprzylegające do ekranu. Być może jest to spowodowane tym, że dotknąłem brudnym palcem przy zakładaniu bądź nie do końca wyczuściłem ekran telefonu przed całą operacją. Co prwada zarówno dłonie jak i ekran na pewno dobrze wyczyściłem - no ale... Pytanie brzmi: czy warto próbować ponownie zdjąć tempered-glass, potem spróbować przetrzeć ponownie telefon np. czystą wódką (nie mam czystego alkocholu), bądź płynem do czyszczenia ekranów LCD, a następnie ponownie założyć tempered-glass? Czy taka operacja ma sens czy może raczej na pewno nie będzie osłona poprawnie przylegać po takiej operacji? A jeżeli można próbować to czym czyścić ekran: wódką czy raczej płytnem do czyszczenia LCD? Zdaję sobie sprawę, że wódka to tylko 40% alkochol, a nie 98%, więc boję się o ewentualne smugi.
 7. Sprawdzony i skuteczny antywirus

  [email protected] Jestem programistą komputerowym od około 30 lat. Jak czytam takie komentarze jak ty podajesz to się uśmiecham, że ludzie są tacy naiwni. Dawniej bardzo mi to pomagało, ale obecnie programuję aplikacje zupełnie innego typu. Poczytaj trochę o "wirusach", a raczej o szkodliwym oprogramowaniu to dowiesz się co to jest prawdziwy wirus komputerowy oraz jakie inne zagrożenia w sieci czyhają. Bo raczej o te "inne" trzeba się martwić, a nie o 100%-owe wirusy z definicji. Pozdrawiam serdecznie
 8. Redmi 4x 3gb a aplikacja TVN player.

  CZy oprócz tych aplikacji masz aplikacje typu AdGuard? Jeżeli tak to przynajmniej na czas testu go wyłącz.
 9. Ładowarka i adapter do ładowania bezprzewodowego

  No dobrze, to może inaczej zapytam, jakie są parametry wyjściowe z oryginalnej ładowarki do Redmi 3S ? Z tego co sprawdzałem to jest to jedna z wartości: 5.0V / 1300mA 5.0 V DC / 1500 mA (1.5 A) 5.0 V DC / 1500 mA (1.5 A) 5.0 V DC / 2A zależnie od modelu ładowarki. Co prawda nie patrzyłem na ładowarkę którą ja posiadałem tylko sprawdzałem w internecie / google. Różnica co do wartości prądowej jest równoważna z szybkością ładowania oraz jak mniemam z żywotnością baterii. Stąd moje pytanie którą ładowarkę lepiej kupić - z niskim natężeniem czy wysokim.
 10. Jak nie Mi Band 2 to co?

  Jak nie Mi Band 2 to co? Interesuje mnie głównie: zegarek, monitorowanie snu, budzenie o odpowiedniej fazie snu, cena stanowi istotny argument.
 11. Ładowarka i adapter do ładowania bezprzewodowego

  Jaką ładowarkę dokupić do Redmi 3S. Poprzednia zaginęła w akcji. Wydaje mi się, że ta której obecnie używam (inna firma, do innego telefonu) ma chyba inny prąd ładowania. Czy starać się kupić oryginalną czy raczej po prostu dokupić sobie jakąś ładowarkę z micro-USB?