Jump to content

adamo64

Użytkownicy
 • Posts

  115
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by adamo64

 1. Właśnie dlatego sprzedałem 9T i więcej nie kupię XIAOMI
 2. Przez długi czas borykałem się problemem baterii która rozładowywała "się w oczach" i niestety żaden z pomysłów które były publikowane nie przyniosły skutku. Suport Xiaomi też mimo wielokrotnych moich zgłoszeń miał to w głębokim poważaniu i nie raczył odpisać na ani jeden problem. W końcu pozbyłem się tego telefonu i przysięgam że nigdy więcej nie kupię smartfona firmy Xiaomi (choć miałem ich już kilka)
 3. Nilkin jest lepszy od oryginału ,polecam. Posiadam Nilkina niebieskiego (kupiłem kilka)
 4. Kolego brawo ,mógłbyś napisać jaki masz fon bo widzę że jesteś znawcą ogólnym
 5. Ja wyłączyłem odcisk palca i faktycznie nie wybudzał się ciągle,ale że bez odcisku nie mogłem używać telefonu to pobrałem jeszcze raz paczkę 12-tki i zaktualizowałem ponownie. Nic nie kombinowałem z optymalizacją baterii, tyko dodałem odcisk palca i o dziwo telefon już się nie wybudza...
 6. A napisz czy coś optymalizowałeś i jak aktualizowałeś do 12-tki
 7. Ja nie wyobrażam sobie telefonu bez tego odcisku palca, piszcie koledzy w opiniach o tym problemie to może to naprawią (o ile nie spierniczą czegoś innego)
 8. Też chyba wyłączę ten odcisk palca, choć z bólem bo z niego korzystam. llindinho a tobie pomogło ?
 9. Wyłączcie optymalizację baterii dla wszystkich aplikacji które da się zmienić i powinno pomóc na drenaż baterii
 10. Dajcie Panowie znać co z baterią....
 11. Od kilku dni mam problem z brakiem powiadomień o nieodebranych połączeniach wtedy gdy mam wyłączone WiFi lub internet mobilny. Wcześniej wszystko działało Ok a teraz mam to powiadomienie dopiero jak włączę internet.... Ma ktoś z kolegów jakieś pomysły
 12. Dalej mam tak że jak AOD działa mimo włączonego oszczędzania energii. Przed ostatnią aktualizacja było OK
 13. A u mnie jest teraz tak że jak włączę oszczędzanie energii to mimo ustawienia w AOD aby wtedy nie wyświetlał, to jednak nadal wyświetla zegar itd.
 14. Przecież zawsze oszczędzanie energii wyłączyło AOD (taka jest zasada).
 15. mam z tym problem, czy mógłbyś napisać jak je poprawnie zrobić?
 16. A u mnie sam się włącza mimo włączonego oszczędzania energii....
 17. Moi drodzy ,czytam tę dyskusję i nie wierzę... Po tylu informacjach w mediach tak naskoczyliście na kolegę który zadał pytanie. Mam wrażenie że wielu jest na tym forum tylko w tym celu,aby nieustannie krytykować A odpowiadając koledze który zadał pytanie: Należy odkażać smartfon .Ja robię to w ten sposób: alkoholem 70% nasączam wacik do demakijażu (żony) a następnie wycieram ekran który jest zabezpieczony jak prawie u wszystkich szkłem ochronnym a następnie etui (mam przezroczystego Spigena) dokładnie z tyłu i na bokach a później wycieram to czystą bawełnianą szmatką.
 18. Super,dzięki wielkie udało się!!! Okazuje się że najpierw próbowałem edytować kontakt (i tam nie było możliwości zmiany dzwonka) a teraz spróbowałem bez edycji kontaktu i o dziwo to działa. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
 19. Też o tym myślałem lecz w tej systemowej aplikacji kontakty nie ma opcji zmiany dzwonka (zdjęcia są)...
 20. Witam, od czasu ostatnich aktualizacji mam problem z ustawieniem indywidualnych dzwonków do kontaktów w Drupe. Aplikacja na wskazanie pozwala lecz po zapisaniu i wejściu na powrót jest znów ustawiony domyślny dzwonek lub lista dzwieków systemowych. A propos może ktoś zna dokładną ścieżkę do nich- dodam że nie jest to katalog MIUI/music-który jest ukryty i po skopiowaniu tam jakiegokolwiek dźwięku Drupe go nie widzi. Nie wiem czy stało się to po aktualizacji do Androida 10 MIUI global 11.04.0 (QFJMIXM) czy po aktualizacji Drupe , przez przypadek wyczyściłem cache i tak się zrobiło. Może ktoś z kolegów ma podobną sytuację?
 21. pewnie podszedł ci jakiś piasek itp, ważne że udało Ci się go pozbyć.
×
×
 • Create New...