Jump to content

rolin'

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rolin'

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, musiałem. Nawet miałem kopię TWRP z 8.8.16 i gdy tylko zaktualizowałem do 8.8.30 to zaczynał się system krzaczyć. Po wipe wszystko działa. Kopia zrobiona i chyba już się nie ruszam z tej wersji.
 2. Dopiero co wczoraj zrobiłem cofkę do 8.8.30... Ehh, przynajmniej będzie kopia TWRP w razie problemów.
 3. A jak zrobisz kopię w chmurze Xiaomi to ci te aplikację nie zainstalują się same przy pierwszym uruchomieniu po full wipe?
 4. Z tego co prześledziłem to od 8.9.20 pojawia się w komentarzach problem z mapami google. Chwalona jest wersja 8.8.30. Gdzieś w tych widełkach jest ostatnia dobra wersja miuipolska
 5. Ja tam widzę, że sam się pyta czy problem jest na Globalu...
 6. Ja właśnie nie wiem czy wbijać na Global czy szukać ostatniej wersji miuipolska z działającymi mapami...
 7. Masz: http://en.miui.com/thread-4874055-1-1.html Ktoś wie, jaka była ostatnia wersja miuipolska z działającymi Mapami Google?
 8. Podepnę się do tematu. Bank Millennium. Niby Safetynet na zielono, a dodać realnej karty nie mogę, tylko wirtualną... Ktoś coś? @edit Wystarczyło usunąć dane aplikacji i aktywować ją raz jeszcze.
 9. Siema. Przesiadłem się właśnie z Meizu M2 i miałem tam takie fajne powiadomienia na ekranie blokady. Da radę zrobić podobne na Mi5? W opcjach mam zaznaczone powiadomienia na ekranie blokady itp. ale nie wygląda to w ten sposób. Jakiś motyw specjalny czy co?
 10. W robocie mam dość spore zapylenie i wydaje mi się, że klapka w etui troszkę ochroni głośnik. A na co dzień klapka jest super zbędna...
 11. Siema. Właśnie nabyłem mi5 i chciałbym się dowiedzieć czy twarde etui pokroju MSVII będzie dobre jeśli codziennie w pracy będę je ściągał, zmieniał na etui z klapką i po pracy zakładał spowrotem? Jeśli nie, to co - Ringky?
×
×
 • Create New...