mirekkor1

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mirekkor1

 1. Zamówiłem u Chińczyka MI A1. Z tego co wiem, ma mieć czystego Andoida. Czy MIUI Polska przewiduje MIUI dla tego modelu? Chyba trochę będę tęsknił za systemem, który świetnie sprawował się na moim MI5.
 2. Albo pozostawienie oprogramowania "fabrycznego"...i chyba przy tym pozostanę. Dzięki jeszcze raz.
 3. Zainstalowałem. Niestety nie można uruchomić żadnej funkcji. Tylko jedno z okienek odsyła do strony odblokowania. Ten aktywny "krzaczek" w prawym dolnym rogu odpala okienko z jakimiś funkcjami, które się nie odpalają.
 4. Poddaję się! W Miflash pojawia się: albo :Flash done: succes" po sekundowym sflashowaniu i później nic sie nie dzieje, albo "flash tz error" I tak na zmianę. Mimo wszystko dziękuję za pomoc. O, a teraz pokazał sie komunikat w miflashu " Critical Partition Flashing not allowed." Czyli nie mogę wgrać ROM-u chinskiego, żeby mieć możliwość odblokowania bootloadera, bo mam zablokowany bootloader. Ale jaja! Chyba nie ma wyjścia i trzeba będzie się męczyć z syfmiui.
 5. W Minimal ADB Dostaję taki komunikat: FAILED (remote: The device is locked) finished. total time: 0.005s
 6. Próbuję miflashem. Takie okno mi się pokazałoniby po "flashowaniu" które trwało zaledwie sekundę. Telefon stoi od pół godziny w trybie fastboot i nic sie nie dzieje. Czy do EDL potrzebuję specjalnego kabelka?
 7. Mam zainstalowany jakiś sufmiui 8.0.5.0, który nie posiada, w opcjach programisty, włączenia możliwości odblokowania bootloadera, o które woła flashunlock i staje na 99% bez możliwości odblokowania. Instalacja chińskich romów się nie udaje, do botloader jest zablokowany. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?
 8. Codziennie ekran blokady online działa?
 9. No to czekamy. Tymczasem zainstalowałem Global Developer z MIUI 9. Tam problemów z kartą nie ma, za to jest wiele innych
 10. Skąd informacja, że polskie wsparcie będzie kontynuowane? Większość modeli dostała aktualizację do MIUI9 Polska, a ta nasza bieda stoi z romem z czerwca 2017. Zainstalowałem global developer z dziewiątką, ale tam nie działają podstawowe funkcje, jak choćby karuzela z tapetami... Diabli mnie podkusiły, żeby kupować ten szajs z MTK. "Full metal case" się zachciało.
 11. Dzień dobry! Kupiłem żonie Redmi Note 4 MTK z zainstalowanym Global stable ROM z MIUI 8 Czy instalować Global developer z MIUI 9 (bo już jest), czy czekać na MIUI 9 Polska? Pytam, bo widząc aktualizacje do tego modelu (ostatnia z czerwca tego roku) to chyba MIUI Polska odpuściło sobie ten telefon i może już nie warto czekać. Ktoś? Coś?
 12. Brak funkcji "Codzienne tapety ekranu blokady" on-line W ustawieniach jest "More" zamiast "Więcej"
 13. mirekkor1

  MIUI 7.4.27

  Piękne dzięki. Zadziałało.
 14. mirekkor1

  MIUI 7.4.27

  Po przejściu z "fabrycznej" wersji global na wersję xiaomi.eu 7.4.27 przestał działać PAY ANDROID.