Jump to content

gumisv6

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN noTe 3 SE, LG G3S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gumisv6's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Jeśli w 6godzin bateria spadła o 12% przy włączonym oszczędzaniu baterii to coś musi drenować, u mnie ostatnio np był problem z aktualizacja Chrome.
 2. Ostatnio udało mi się wyciągnąć taki wynik, agregacja pasm, zero zacinek.
 3. Może być tak, że znajdujesz się przykładowo pomiędzy 3 nadajnikami i z każdego z nich dociera do Ciebie słaby sygnał, wtedy telefon będzie ciągle się przełączał szukając tego lepszego, a tu już w jaki sposób to będzie się odbywało dużo może zależeć od samego telefonu. Jak nie masz możliwości sprawdzenia karty SIM innego operatora to zawsze możesz znaleźć najbliższy nadajnik i w jego okolicach zobaczyć czy problem dalej będzie występował. http://beta.btsearch.pl/
 4. No to na tej samej wersji nie mam tych problemów - a przed aktualizacją też tak samo miałeś??
 5. Od czegoś trzeba zacząć, jak masz taki problem - albo sprawdzić kartę SIM innego operatora jak wtedy telefon będzie się zachowywał. Być może przez słaby zasięg przerzuca Cię na inne nadajniki i przy tym się zacina internet. Jeszcze takie pytanie jaki masz soft aktualnie zainstalowany??
 6. U mnie internet zarówno ten poprzez sieć komórkową jak i wifi działa bez zarzutu - razem z agregacją pasm - w porównaniu do poprzedniego telefonu to nawet można napisać jest szybko - da się osiągnąć 5mb/s przy pobieraniu pliku. Na twoim miejscu zacząłbym od wymiany karty SIM.
 7. No i masz rację, problemem prawdopodobnie była aktualizacja chrome, teraz na ekranie 2h41min, zostało 79% baterii.
 8. Zaktualizowałem do 12.5.3.0 RKFEUXM i bateria leci w 4godziny na ekranie do 20%.
 9. Takie pytanie, jest jakaś strona gdzie można pobrać rom Miui Polska do tego telefonu??
 10. Raczej tak, zauważyłem że optymalizacja nawet działa - przy pierwszych modelach to nawet lepiej było to wyłączyć, a przy włączonej dzisiaj w nocy bateria mi spadła o 1%.
 11. To dużo by trzeba by było screenów zrobić, No właśnie zapewne któraś aplikacja systemowa potrzebuje dostępu do internetu aby wyświetlać powiadomienia z reszty aplikacji - tylko pytanie która ?? GLOBAL 12.0.16 RKFEUXM
 12. Dodałem do wyjątków aplikacje których potrzebuje, cała reszta czyli systemowe są zablokowane aby nie zużywały danych.
 13. Witam, Sytuacja wygląda tak, że w roamingu używam blokowania przesyłania danych dla poszczególnych aplikacji przy pomocy ustawień w systemie (wyjątki itd.) i wszystko było by w najlepszym porządku gdyby nie to, że poprzez zablokowanie jakiejś systemowej aplikacji - w ogóle mi nie przychodzą powiadomienia, która aplikacja może za to odpowiadać, od czego zacząć szukać?? Gdy przestawiam sieć na wifi, powiadomienia przychodzą od razu jeden po drugim.
 14. Wydaje mi się, że problem jest bardziej techniczny niż zmiana motywu, bo u nie jednej osoby ten problem występuje.
 15. Ktoś wie, może dlaczego note 3 pro nie może wejść w deep sleep i zna rozwiązanie?? Po restarcie - 2dni jest w porządku i nagle foch - nie wchodzi...
×
×
 • Create New...