Jump to content

Gragi92

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Gragi92's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Dzień dobry. Wczoraj zaktualizowalem telefon do miui 12,5. Od tego momentu zaczęły się problemy pomimo że mam włączone powiadomienia ekranu blokady, aplikacje ma auto start to po przyjściu wiadomości jest dam dźwięk, nie pojawia się powiadomienie na aod. Na miui 12.0 powiadomienia się pojawiały na aod i telefon podświetlał się automatycznie teraz tego mi brakuje. Może ktoś zna rozwiązanie mojego problemu?
 2. Udało się rozwiązać problem? Mam to samo od dłuższego czas.
 3. Pojawiło się dopiero po zmienię regiony na Szwajcarię iaktualizacje miui. Temat do zamknięcia.
 4. Dzień dobry. W jaki sposób mogę wyłączyć optymalizację miui jeśli nie ma tam funkcji w ustawieniach programisty? Z tego co wiem powinno być na samym dole.
 5. Z chmury mogę dodać załącznik z pamięci telefonu nie pomimo że dostęp przyznany, zauważyłem że dostęp jest tylko do multimediów a na innym xiaomi mam dostęp do zarządzania plikami i multimediami. Po aktualizacji miui coś się poprzestawiało
 6. Tak. Dostęp do plików i multimediów przyznany. Jeszcze parę dni temu nie było z tym problemu. Ale w ostatnim czasie aktualizowałem miui do nowszej wersji.
 7. Dzień dobry. Posiadam telefon xiaomi redmi note 10 Pro. Od pewnego czasu nie mogę dodawać załączników do emaila. Po zaznaczeniu danego pliku i kliknięciu wybierz zamyka się okno z załącznikami, ale do emaila nic się nie dodaje. Na tym samym emailu na innym telefonie nie ma problemu z dodaniem załącznika. Zaktualizowanie aplikacji nie pomogło, restart telefonu również. Co ciekawe, chciałem teraz w tym poście dodać załącznik i również się nie pojawią po wybraniu pliku. Spotkał się ktoś z podobnym problemem?
×
×
 • Create New...