rad_pst

Użytkownicy
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rad_pst

 1. https://bigota.d.miui.com/V10.1.3.0.PEJMIFI/miui_POCOF1Global_V10.1.3.0.PEJMIFI_f05771189d_9.0.zip
 2. Dla tych którzy nie są przekonani jak trzyma bateria w Pocophone, jestem mile zaskoczony. Telefon służył głównie do rozmów, sms, YouTube i internet w 80% przez Wi-Fi. A jak wygląda to u Was.
 3. Ja miałem globala 9.6.1 i aktualizacja przeszła przez fabryczny aktualizator.
 4. Mi na Szwajcarii znalazło aktualizację.
 5. Wystarczy zadzwonić do Play żeby włączyli roaming krajowy. Samo włączenie roamingu krajowego w ustawieniach telefonu nie wystarczy.
 6. Na allegro znalazłem za 865 zł plus wysyłka, Grey. Jak chcesz to podeślę link. Ale podejrzewam że sam znajdziesz, taniej nie ma Allegro
 7. Albo humor nie dopisuje albo lubisz czepiać się szczegółów, lubisz słowne przepychanki? Jak tak to odpuść sobie moją osobę. Forum jest po to żeby sobie pomagac, podpowiadać. Nikt nie chce dla nikogo źle, a sądząc z twojego tonu wypowiedzi to ..... Wrzuć na luz.
 8. Nie żeby udowodnić że nie jest na mtk tak jak to sugerował kolega ze tam były przeważnie BOE
 9. Nie właśnie żadnego odcieni żółtego nie ma, ekran jak ekran.
 10. Mam wrażenie że czytasz posty które chcesz, popatrz kilka postów niżej że napisałem lepiej dopytać sprzedawcę.
 11. Z gwarancją też różne źródła podają jedni że jest drudzy że nie, prawda jest taka że przed wykupieniem lepiej dopytać sprzedawcę.
 12. Ja też od nich zamawiałem wersje złotą, łącznie z VAT zapłaciłem niecałe 800 zł. Podlegam pod WER Zabrze czytając fora to wyłapują 95% przesyłek. Gwarancji też nie wykupiłem, ale zależy kto co woli.
 13. Wybór należy do ciebie, ja tylko chciałem pokazać że idzie kupić taniej. Z VAT em raz się uda a raz nie, loteria. Gwarancje w Polsce też można dokupić za jakieś 11 $.
 14. Redmi Note 4 global version B20, dobra cena niecałe 150 $ dostępna w 3 kolorach https://m.aliexpress.com/item/32795263337.html#autostay
 15. Z tego co wyczytałem ja mam wyświetlacz BOE, kupiony w Chinach wersja global gold
 16. Telefon mam, szkło zamówione, jakbyś nie wiedział to przesyłka trwa trochę dłużej niż alledrogo. A co do przylegania on nie ma problemów z nie doklejonymi krawędziami. Więc albo trafiłeś na lipny egzemplarz, albo Ty źle przykleiłes szkło. A z drugiej strony jakbym nie widział tego szkła to nie zamowilbym go w ślepo.
 17. Szkło jeszcze nie dotarło, jak będę je już posiadał to wrzucę kilka fotek. Z telefonem kolegi jak miałem pierwsza styczność w ogóle nie rzuciło mi się w oczy że ma szkło założone.
 18. Z wyglądu niczym, ten drugi, przypuszczam że chodziło o note 4 Global edition posiada pasmo B20
 19. Tak jak najbardziej dokładnie to opisałem w temacie akcesoria/silikon case
 20. Wersja jak najbardziej global, chociaż ja jakiś tydzień temu dostałem aktualizacje przez OTA do wersji 8.2.4.0 MCFMIDL. Jeszcze 4 dni temu była dostępna na http://en.miui.com/download-321.html. Teraz brak.
 21. Jak dla mnie to jakaś totalna ściema, w sieci nic nie ma na temat 653 żeby mieli nim zastąpić 625. Szkiełko jest dopasowane idealnie a zarazem jest tak cienkie że żadnemu etui to nie będzie przeszkadzało.
 22. Jak rozróżnić etui, szkło do swojego telefonu: - po pierwsze 4x i 4 global to ten sam telefon ( kupując akcesoria szukamy do 4x) - na aukcjach Ci co piszą że pasuje do note 4 mają na myśli tel na mediateku, - note 4x/4global port irda po prawej stronie ( patrząc na wyświetlacz ) dodatkowo 2 razy po 5 otworów na głośnik/mikrofon, dioda powiadomień po lewej stronie; - note 4 mediatek irda na środku, 2 razy po 6 otworów na głośnik/mikrofon plus przy porcie micro USB z obu stron śrubki, dioda powiadomień po prawej stronie. Ostatni raz wstawiam to zdjęcie.
 23. Różni się tym że posiada B20 a cała reszta jest jak w 4x. Na Chiny jest 4x a na Europę 4 global.