Jump to content

Kris333

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Kris333's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. U was to chociaż działa tryb Recovery i można by spróbować wipe data, u znajomej da rady wejść w ten tryb.
 2. Witam. U znajomej to samo, po pobraniu aktualizacji i instalacji telefon uruchamia się na ekranie Redmi i ciągle gaśnie i logo Redmi. Nie można wejść w tryb Recovery, jedynie w Fastboot. Jak go ratować?
 3. Dobra, udało się przy chyba 15 ręcznej weryfikacji odzyskać konto i telefon.
 4. Witam. Sprawa wygląda następująco, bratanek ustawił sobie hasło do konta Xiaomi, którego zapomniał. Konto przypisane było do numeru telefonu, którego już nie ma. Wylogował się z konta. Zrobiliśmy przywracanie domyślnych za pomocą Wipe all data. Niestety telefon uruchomił się na ekranie This device is locked. Próba weryfikacji przez opcje Ręczna werfyfikacja na inny nr telefonu skończyła się wiadomością, że nie przeszła pomyślnie. Co najlepsze na stronie mi.com można zalogować się do konta Xiaomi za pomocą powiązanego z tym kontem konta Google, jednak nie można zmienić numeru telefonu na nowy czy dodać email, bo wymagane jest hasło konta Mi. Co robić dalej? Telefon cegła i do kosza? edit Ref. Jest ktoś w stanie pomóc, czy dziecko bez telefonu na święta? Nie piszemy post pod postem. Korzystaj z opcji Edytuj /Orjon
 5. Witam. Sprawa wygląda następująco, bratanek ustawił sobie hasło do konta Xiaomi, którego zapomniał. Konto przypisane było do numeru telefonu, którego już nie ma. Wylogował się z konta. Zrobiliśmy przywracanie domyślnych za pomocą Wipe all data. Niestety telefon uruchomił się na ekranie This device os locked. Próba weryfikacji przez opcje Ręczna werfyfikacja na inny nr telefonu skończyła się wiadomością, że nie przeszła pomyślnie. Co robić dalej? Czy da radę wgrać czystego Androida na ten telefon (LinageOs itp.?) czy cegła i do kosza?
 6. Jak wrzuciłem plik pobrany na PC do pamięci to wywołało błąd, przy pobraniu bezpośrednio przez telefon udało się zaktualizować
 7. @stan48, U mnie nadal aktualizacji automatycznej brak.
 8. Jak się nie uda to rozumiem, że się nie wgra i nie uceglę telefonu itp?
 9. @Nezumi Program ten wywala komunikat po angielsku informujący o konieczności aktualizacji przed podłączeniem do komputera. @stan48, Nie mam odblokowanego BL.
 10. @Nezumi pomocy Na stronie MIUI widzę, że dla Redmi 3S wydano już wersję 8.2.4.0. Problem w tym, że mój Redmi pokazuje, że brak dostępnych aktualizacji (wersja 8.1.1.0). Próbując aktualizować poprzez pobrany plik ZIP i wrzucony do downloaded_rom wyskakuje błąd mówiący "Nie można zweryfikować pliku aktualizacji" bądź następuje Roszyfrowywanie od 0 do 100% i nic się nie dzieje. Co robić?
 11. @Nezumi, Rozumiem że taki sposób nie spowodowałby utraty gwarancji w MICenter?
 12. A jest jakaś dozwolona metoda?
 13. @Acid Jak wygląda kwestia rootowania urządzenia przez np. KingRoot, a gwarancja w MiCenter? Dochodzi do jej utraty w skutek obecności root?
 14. Pytanie, czy posiadając wersję Global Stable 8.1.1.0, czy warto oraz czy można przejść za pomocą wbudowanej aplikacji do Aktualizacji na Global Dev 7.3.9 i czy można w razie potrzeby w ten sam sposób powrócić do wersji Stable?
×
×
 • Create New...