Jump to content

greck

Użytkownicy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN8P, Mi 10T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

greck's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Powie mi ktoś gdzie w MIUI13 znajdę te "interaktywne tapety Krystalizacja"? Albo wogóle gdzie jest reszta interaktywnych tapet, które były jeszcze przed aktualizacją? Gdzieś są, bo po aktualizacji do 13 potem się aktualizowały, ale nie mogę ich nigdzie znaleźć...
 2. Od dłuższego czasu (ponad pół roku) mam problem z powiadomieniami z aplikacji, które przestały dochodzić. Obojętnie czy są to powiadomienia z odkurzacza czy z kamery. W samej aplikacji w dzwoneczku są powiadomienia, ale na telefon nie dochodzą. Mój telefon to Mi 10t. U żony, która ma Redmi Note 8 Pro też od jakiś dwóch miesięcy jest tak samo. Próbowałem już wylogowania z konta xiaomi oraz ponownej instalacji Xiaomi Home. Kwestie uprawnień aplikacji, powiadomień, oszczędności baterii, kłódki, autostartu też były sprawdzone. Przekopałem internet i oprócz przywrócenia fabryki, nie wiem co jeszcze mógłbym zrobić... Może ktoś ma jakieś sugestie, rady?
 3. Dziękuję za rady. Faktycznie jak się wejdzie w profile/ble to czujnik tam się pojawia. Jednak samo sterowanie czujnikiem jest dalej tylko przez bluetooth z telefonu, bez tego pokazuje, że urządzenie nie jest podłączone, choć wilgotność i temperaturę wyświetla. W samej bramce też nie można wyszukać. W każdym razie dopóki, nie rozbuduję systemu o nawilżacz, to na razie mi to wystarczy.
 4. Sprawdzę po powrocie z pracy. Bateria w czujniku jest nowa, bo po rozpakowaniu był bez i zamontowałem nową. Czujnika bramką nie wyszukiwało, tylko samym telefonem jak był włączony bluetooth. Zasięg nie jest problem, bo zarówno bramka jak i czujnik stały obok siebie jak próbowałem sparować.
 5. Witam. Zakupiłem Mi Smart Home Hub v3 oraz Temperature & Humidity Monitor 2 i nie mogę ich ze sobą sparować. Czujnik przez bluetooth w telefonie w aplikacji Xiaomi Home łączy się normalnie, ale przez bramkę nie chce. Jest na to jakiś sposób?
 6. Sprawdziłem u siebie i faktycznie 5G już nie łapie a wcześniej działało. Sieć Plus, Wrocław.
 7. Było mniej więcej tak samo. Obawiałem się tego w trakcie, bo wcześniej czytałem, że tak miałeś i nie pomogło. U mnie też tak było, ale potem wszystko się normalnie uruchomiło.
 8. Ja w końcu nie wytrzymałem i spróbowałem sposobu od kolegi @deco164 i po dłuższej chwili ogromnego stresu... Udało się . W MiFlashPro wyświetlała mi się wersja V12.0.2.0 i taką też wersję wgrałem ponownie. Telefon miałem zapętlony na Recovery. Wgrywanie robiłem na naładowanej na maxa baterii. Radość po sukcesie nieopisana. Od razu wszystko pozgrywałem i porobiłem kopie zapasowe. Telefon śmiga normalnie jak przed awarią. Wielkie dzięki i chylę czoło @deco164. Trzymam kciuki, żeby reszcie też finalnie się udało.
 9. Do tych co uratowali telefon, mieliście zapętlony telefon na recovery czy uruchamiał się? Ja mam pętlę na recovery. W tej chwili nie mam dostępu do kompa, ale jak będę miał to na pewno spróbuję. Niech inni którym się udało dają znać.
 10. Straszne to co piszesz... Mam ten telefon nieco ponad pół roku. Z drugiej strony po co będą w takim razie pchali w niego androida 11...?
 11. Wątek na globalnym mi community dotyczący naszego problemu https://c.mi.com/thread-3512373-1-0.html
 12. Oby tak było. Mam zainstalowaną aplikację do przechowywania haseł i aż mi się słabo robi jak pomyślę, że miałbym to wszystko stracić a o zdjęciach z wakacji i innych rzeczach już nie wspomnę. Wiem, że to trochę moja wina, bo nie robiłem kopii zapasowych i zawsze odkładałem to na potem. Mam teraz nauczkę... Masakra jak człowiek się zintegrował z telefonem...
 13. Czyli dane utracone bezpowrotnie? Naprawdę nic się nie da zrobić?
 14. Czy jak dam wipe all to stracę wszystko? Zdjęcia, nr telefonów itp?
 15. To chyba jakieś żarty... Mam tracić wszystkie dane, bo wysłali skopaną aktualizację?
×
×
 • Create New...