Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Pobrane TWRP musisz wgrać, a nie uruchomić. fastboot erase misc fastboot set_active a fastboot flash recovery twrp.img fastboot reboot recovery
  2. Prawdopodobnie inna metoda kompresji danych. W paczce pod fastboot masz nieskompresowane obrazy, pod recovery siłą rzeczy musieli skompresować to inaczej (payload.bin).
  3. Wydaliśmy bety dla Xiaomi 13/Pro.
  4. Wątek poświęcony najnowszej dostępnej aktualizacji dla telefonu Xiaomi 13 Pro (nazwa kodowa nuwa). Link do pobrania ROM-u: https://androidfilehost.com/?fid=4279422670115712629, https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_NUWA_V14.0.12.0.TMBCNXM_v14-13.zip/download ROM można zainstalować zarówno poprzez recovery (gdy będzie dostępne), jak i przez Fastboot - poradnik tutaj. Proszę o kulturalną dyskusję, dotyczącą przede wszystkim tematyki tego wątku.
  5. Wątek poświęcony najnowszej dostępnej aktualizacji dla telefonu Xiaomi 13 (nazwa kodowa fuxi). Link do pobrania ROM-u: https://androidfilehost.com/?fid=4279422670115712630, https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_FUXI_V14.0.13.0.TMCCNXM_v14-13.zip/download ROM można zainstalować zarówno poprzez recovery (gdy będzie dostępne), jak i przez Fastboot - poradnik tutaj. Proszę o kulturalną dyskusję, dotyczącą przede wszystkim tematyki tego wątku.
  6. Na reddicie komuś pomagało przyznanie uprawnienia Aplikacje do zarządzania multimediami (u mnie jest to w menu Ustawienia > Ochrona prywatności > Ochrona > Specjalny dostęp), tylko problem polega na tym, że tam nie ma żadnej aplikacji, więc... jeśli u Ciebie tego nie ma, no to nie ma takiej możliwości niestety (albo ja jej nie znalazłem).
  7. Tylko nie wiem, czemu póki co zgłoszenia są tylko od Was dwóch. Były informacje o tym błędzie jakieś pół roku temu czy rok temu, ale od tamtego czasu w zasadzie nic się nie działo... Gdyby to był problem na szerszą skalę, to pewnie byłoby więcej zgłoszeń...
  8. To nie jest błąd aplikacji, ten ciąg to tłumaczenie z aplikacji od Google'a (MediaProvider.apk). Zatem za taką pierdołę trzeba podziękować Google'owi. Zmiana aplikacji na domyślną nie ma tu znaczenia, bo właśnie to sprawdziłem.
  9. Motyw na pewno jest pobrany, ale aplikacja Motywów z jakiegoś powodu nie ma uprawnień do swojego katalogu, stąd błąd... Na razie nie wiem, jak to rozwiązać, wysłalem log dalej.
  10. Możesz albo próbować wszystkie paczki dla EEA pod recovery stąd: https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/psyche/, albo odblokować bootloader i wgrać najnowszy soft przez MiFlash (ale wtedy stracisz dane). Po wgraniu softu możesz potem bootloader zablokować.
  11. Możecie zrobić log z próby pobrania motywu i wysłać go do mnie? https://xiaomi.eu/community/threads/guide-logging-with-adb-logcat.63684/
  12. Masz jakąś blokadę reklam? Motywy działają, właśnie pobrałem jakiś motyw.
  13. Ściągnąć możesz od razu na telefon, nie ma to znaczenia. Aktualizator może Cię poprosić o przeniesienie pliku do głównego katalogu pamięci wewnętrznej (bo domyślnie pobierzesz do Download), wtedy przenieś.
  14. Wgrać tak, ale nie zablokujesz na niej bootloadera, zatem będziesz mieć problemy z płatnościami np. przez Google Pay.
  15. Tak, ale musiałbyś odblokować bootloader i wgrać Globala przez MiFlash. @skay77 RN11Pro to veux, nie spesn. https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/veux/
  16. Możesz spróbować wrzucić tę wersję ręcznie? (opcja wyboru aktualizacji powinna się odblokować po kilkukrotnym dotknięciu ikony MIUI 13 w aktualizatorze) https://bigota.d.miui.com/V13.0.2.0.SLDEUXM/miui_PSYCHEEEAGlobal_V13.0.2.0.SLDEUXM_149a7b39a9_12.0.zip Wersja, którą masz, była najwyraźniej wrzucana fabrycznie przez Xiaomi, bo linka do niej w OTA nie ma i nie widzi OTA z niej do żadnej nowej wersji.
  17. W OTA MIUI. To najnowsza wydana (ale nie najnowsza zbudowana, niedługo pewnie puszczą V13.0.2.0.SKCEUOR).
  18. https://bigota.d.miui.com/V13.0.1.0.SKCEUOR/miui_VEUXEEAORGlobal_V13.0.1.0.SKCEUOR_5a8b30766a_12.0.zip
  19. Xiaomiui generalnie dużo spekuluje, więc te powody czemu będzie na Androidzie 12 a nie 13 nie do końca mogą być prawdziwe. Moim zdaniem po prostu im się nie opłaca robić Androida 13, skoro niedługo i tak te modele będą EOL (w maju). Z drugiej strony tak samo teoretycznie nie powinno im się opłacać robienie Androida 13 na modele już pozbawione wsparcia (Mi 10, Pro, Ultra), a jednak będą go robić...
  20. Nie będzie, bo ma starsze poprawki zabezpieczeń (grudniowe, a nie styczniowe). Telefon się nie uruchomi bez wyczyszczenia danych.
  21. Aplikacja jest taka, jaka jest w ROM-ie. Innej nie ma. My nie tworzymy nowej aplikacji od Poczty, to co masz to apki od Xiaomi. Nie zawsze Chińczycy ogarniają to poprawnie, na co niestety nie mamy wpływu.
  22. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi 11T Pro (nazwa kodowa: vili). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_XM11TPro_V13.0.8.0.SKDMIXM_v13-12.zip/download Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
  23. Nie można. Tzn. aplikacje od Google'a dałoby się jeszcze wyłączyć, Mi Coin może też, ale Chmura Xiaomi i MIUI - nie ma mowy. Telefon się wysypie na pewno po usunięciu tego drugiego, bo to framework, nie wiem jak z pierwszym ale tu bym akurat nie grzebał.
  24. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. ten sam temat poruszamy już w innym dziale. Kontynuujmy go tam, nie zakładajmy nowego wątku. Ponowna próba = ostrzeżenie.
  25. To, że nie używasz jej bezpośrednio nie oznacza, że nie korzystasz z niej w ogóle. Po prostu nie masz takiej świadomości; odpowiada ona np. za ustawienia z aplikacji Telefon albo wyświetlanie komunikatów dla konkretnego operatora. Także nie jest zbędna, musi być na telefonie i jest w zasadzie w każdym Androidzie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...