DjLeo

Użytkownicy
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

DjLeo last won the day on February 2 2015

DjLeo had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About DjLeo

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN8Pro

Recent Profile Visitors

644 profile views
 1. @kristof1992 Czyli ty to zrobiłeś tak? Też to rozważam, bo jednak brak nagrywania i dialer google jest do D. Jeżeli tak to daj proszę znać czy widzisz jakieś negatywne rzeczy i jak z aktualizacjami?
 2. @trumanshow Daj znać jak przetestujesz. Który z tych romów ma dialer i smsy oraz nagrywanie? Oba? Jak z NFC przy tych romach i inne mankamenty? Bez wsparcia rozważam taką operację, ale pytanie co z aktualizacjami etc.?
 3. I jak udało się? Sam chcę zrobić parę rzeczy, niestety brak wsparcia mnie lekko mówiąc dobił, bo ja kupuję telefony właśnie dla Miuipolska mówiąc szczerze.
 4. Może wrzucisz jakieś zdjęcie, jak to wygląda.
 5. @RapNotDead Ten kabel co podałeś, chyba nie ma transferu danych. Ja polecam to: https://pl.aliexpress.com/item/33022226786.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.57bc5c0fzhlI5G Wolę płaską końcówkę niż okrągłą, bo zajmuje mniej miejsca. Działa bardzo dobrze, transfer danych działa, no i quick charge też.
 6. Czy ja dobrze zrozumiałem, że korzystasz z 2 sim i karty jednocześnie?
 7. No ja właśnie przesiadka z rn4 na rn5 i tak to prawda trochę ciszej jest na rn5, aktualnie jeszcze global na rn5 a na rn4 miuipolska. Mam problem z wgraniem twrp recovery, ale liczę, że jak się uda i wrzucę miuipolska, to będzie głośniej, choć pewnie bez różnica...
 8. Ja zakupiłem na Ali, ale to raczej fake, w dodatku telefon się restartuje przy naładowaniu do 99/100%, napisałem do sprzedawcy i wysyła mi drugą, może trafiłem na jakiś wadliwy egzemplarz, dobrze, że telefon nie ucierpiał. Chętnie bym wydał nawet więcej, ale za baterie w 100% Xiaomi, tylko nigdzie nie ma pewności i to jest chore. Na tym portalu wygląda, że bateria jest dość zbliżona do oryginału. Co do przycisku power to u mnie też trochę szwankuje, trzeba ciut mocniej nacisnąć. Osobiście uważam, że Redmi 1 było lepiej wykonane niż Redmi Note 2, no ale oprócz, krótkiego działania baterii, tego przycisku, który trochę szwankuje i tego, że ten telefon się zbyt grzeje momentami, to z reszty jestem zadowolony. Względnie.
 9. Jeżeli chodzi o głośność w ustawieniach dźwięku to mam full. Nie wiem gdzie jeszcze można to ustawić, jak kolega powyżej. Ale to nie to, napisałem wyraźnie, że nie zawsze tak jest. więc problem jej inny.
 10. Mam dokładnie to samo moi rozmówcy skarżą się że mnie źle słychać, tak jak opisałeś. Nie jest tak zawsze ale często. Strasznie irytujące. Zna ktoś rozwiązanie problemu?
 11. To znaczy, że co? Trzeba reklamować jak ktoś ma żółte AUO?
 12. Wątek dotyczy Redmi Note 2, ale jak widzę w Mi4c to już Sharp jest. Wyższa klasa sprzętu to i ekran normalny. Ja wciąż do tego AUO nie mogę się przyzwyczaić. Gdybym nie miał wcześniej Redmi 1 to pewnie bym nie widział różnicy.
 13. *#*#6484#*#*#*, Software Info i trzeba trochę zjechać niżej.
 14. Wiecie co, może i pomiędzy Redmi Note 2 Prime w wersji AUO i Tianma nie ma aż tak kolosalnej różnicy, ale między moim Redmi Note 2 Prime a Redmi 1 jest i to wyraźna różnica. Mówienie, że kolory są żółte to trochę na wyrost. Ale po prostu ekran jest czytelniejszy przez to na Redmi 1. No i niestety w słońcu Redmi 1 sprawuję się przez to lepiej.