Jump to content

art t

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  redmi note 9s 4/64

art t's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

1

Community Answers

 1. Witam.Właśnie stałem się posiadaczem redmi note 9s 4/64.Problem jest z wysyłaniem sms..Wersja MIUI Global 11.0.8.0/Stabilna 11.0.8.0(QJWMIXM)Android 10QKQ1.191215.002.Ręcznie wpisany nr centrum usług sms(w tym przypadku orange)jest ucinany bez +48 samo 501200777.Poproszę o wskazówki,poradę co zrobić.Z góry dzięki Artur
 2. Padł mi nagle telefon.Najpierw zablokował się ekran w dotyku i telefon się wyłączył.Nie można go uruchomić w żaden sposób.Nie reaguje na ładowarkę ani na podłączenie do komputera ani na vol+ power. Co może być przyczyną? Telefon ma ponad rok i nigdy nie sprawiał problemów i nigdy nie upadł. Pomogło wyjęcie baterii ,kart sim i karty pamięci.Zamykam ,ale będę wdzięczny za podpowiedź.
 3. Wgrałem starszy rom wszystko gra.Dzięki za wskazówki pozdrawiam i zamykam post.
 4. Rom pobrałem dziś rano.Pytam ponownie czy można powrócić do starej wersji romu?
 5. Wgrałem dzisiaj ponownie 5.6.11 do mojego red mi note 1s lte i problem nie znikną nadal brak dostępu do apki urządzenie.Komunikat ten sam "aplikacja Urządzenie została zatrzymana".W....ia mnie to oprogramowanie czy można powrócić do starej wersji?
 6. Przecież jasno napisałem że pobrałem wczoraj a to był poniedziałek a poprawka była w niedzielę.Chyba że poprawka ukazała się wczoraj po mojej instalacji.
 7. Program pobrałem wczoraj ale datowany jest na piątek.Poprawki są ale nie na Red MI Note 1S chyba że nie mogę znaleźć.Naprowadź mnie. Na roms.miuipolska nie ma poprawki.
 8. Po aktualizacji do ver.5.6.11 w ustawieniach brak dostepu do aplikacji urzadzenie.Przy próbie uruchomienia apki wyświetla się komunikat :Niestety aplikacja Ustawienia została zatrzymana".Nie robię powrotu do ustawień fabrycznych po aktualizacji. W czym tkwi problem.
 9. WERSJA 5.5.22 WGRAŁA SIĘ AUTOMATYCZNIE Z UPDATE AKTUALIZACJA,GUCCI MA VER Z J.POLSKIM DO POBRANIA MA MIUI POLSKA.OD RANA DO TERAZ MAM TELEFON W MAŁYM PALCU.NIC CIEKAWEGO NIE MACIE DO POWIEDZENIA I UWAŻACIE SIĘ ZA FACHOWCÓW W DZIEDZINIE PROGRAMOWANIA TELEFONÓW.TEMAT ZAKOŃCZONY BEZ URAZY.POZDRO ART JT!!!!! //Z25: MIUIPolska nie wspiera ściągania aktualizacji przez aplikacje Updater.. więc nie miałeś naszego romu.
 10. Po aktualizacji do wersji 5.5.22 i restarcie telefonu nie bło języka polskiego tylko chiński i angielski.Próby przywrócenia języka polskiego nie dawały rezultatu.Przed aktualizacją był język polski.Obecnie udało mi się wgrać miui Polska made by gucci 5.5.8 v6-4.4 .Język polski został przywrócony ale wydaje mi się że to jest chyba starsza wersja oprogramowania.Nadmieniam że jestem swieżak w temacie i telefon mam od kilku dni i dopero go "rozgryzam". Czy w wersji 5.5.22 jest język polski jak tak do dla czego mi go wywaliło.Telefon kupiony u polskiego dystrybutora. No patrz co napisałem wcześniej.Telefonu nie kupiłem gdzieś tylko z polskiej sieci dystrybucji reszta u góry chyba wystarczy konkretów.Jak nie umieszczytać ze zrozumieniem poczytaj Hrabiego Fredry. Aktualizacja do wersji 5.5.22 automatyczna nic nie było wgrywane!!!!
 11. No właśnie instrukcję przeczytałem jak aktualizacja pozbawiła mnie języka polskiego dla tego wgrałem soft gucci WG INSTRUKCJI ,a z tego co widzę to zamiast coś podpowiedzieć to w dalszym ciągu udajesz cwaniaczka..
 12. Admin czy Ty czytałeś ze zrozumieniem co ja napisałem.Wgrałem gucci bo w wersji 5.5.22 wywaliło mi język polski zapytałem również czy w wersji 5.5.22 jest język polski.Czytaj ze zrozumieniem i nie udawaj cwaniaka.Napisałem że jestem świerzak w miui a to forum jest to udzielania porad a nie nabijania się .
 13. Polski! Udało mi się wgrać miui made by gucci 5.5.8 v6-4.4 ale coś mi się wydaje że to starsza wersja
 14. Po aktualizacji do wersji 5.5.22 i restarcie telefonu nie bło języka polskiego tylko chiński i angielski.Próby przywrócenia języka polskiego nie dawały rezultatu.Przed aktualizacją był język polski.Obecnie udało mi się wgrać miui Polska made by gucci 5.5.8 v6-4.4 .Język polski został przywrócony ale wydaje mi się że to jest chyba starsza wersja oprogramowania.Nadmieniam że jestem swieżak w temacie i telefon mam od kilku dni i dopero go "rozgryzam". Czy w wersji 5.5.22 jest język polski jak tak do dla czego mi go wywaliło.Telefon kupiony u polskiego dystrybutora.
×
×
 • Create New...