Jump to content

vladek

Użytkownicy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

vladek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Niestety, nawet po wyczyszczeniu ramu dalej mocne lagi przy wysuwaniu belki powiadomień, przewijaniu ekranu na asystenta (w lewo), czy odpalanie powiadomień z w/w belki.
 2. Kiedyś gdy dostawałem powiadomienie na zablokowanym ekranie mogłem je przeciągnąć w prawo żeby usunąć albo stuknąć dwa razy żeby odblokować (przez bluetootha za pomocą mibanda) i otworzyć bezpośrednio daną aplikacje z której dostałem powiadomienie. Teraz usuwanie nie działa i wystarczy że raz stuknę i od razu telefon się odblokowuje. Da radę wrócić do takich ustawień jak wcześniej czy to nowy feature miui12? Redmi note 7
 3. Póki co nie jestem na OrangeFox, a na TWRP (błąd z mojej strony w poprzednim poście).
 4. Czy przy przejściu z 20.1.21 na MIUI 12 dalej będzie konieczny wipe danych bo będzie wołał o hasło Android? Czy jednak warto przejść na TWRP OrangeFox, żeby uniknąć tego problemu?
 5. @jacoGURU czyli wystarczy wrzucić rom na sd? Nie trzeba wgrywać nowego twrp?
 6. Z tego co pamiętam po zaszyfrowaniu nie widać lokalizacji karty sd.
 7. @jacoGURU pomijając problemy po aktualizacji które opisujesz - miałeś problem z samą aktualizacją? Głównie chodzi mi o hasło Android
 8. Zapytam ponownie bo nie dostałem odpowiedzi
 9. Czy w tej aktualizacji też wymagany jest wipe dla redmi note 7? Nie chce tracić wszystkich aplikacji/ustawień przy każdej aktualizacji bo nie da się wpisać hasła android.
 10. Jakiej wersji gcam nie ściągnę to któraś z opcji aparatu nie działa. Albo tryb nocny, albo portret albo główny tryb. Po wciśnięciu przycisku migawki aparatu nie reaguje. Niektóre tryby nie pokazują w ogóle podglądu (cały czas czarny ekran). Problem pojawił się po przejściu na miui 11. Jakieś rozwiązanie oprócz powrotu do miui10?
 11. Dziękuję za odpowiedź po kilku próbach kliknięcia "pobierz" udało się. Raz jeszcze wyskoczył błąd o złej sumie ale potem już było dobrze.
 12. To w końcu mam najnowszą wersję czy mam ściągnąć 1.6Gb? wiem, że mogę z pliku .ZIP ale jednak wolałby OTA. A codziennie powiadomienia dostaję, że mam nową wersję do ściągnięcia. Redmi note 7.
 13. vladek

  MIUI 8.1.11

  Dzięki wielkie :)!
 14. vladek

  MIUI 8.1.11

  Po aktualizacji do 8.1.11 gdy wchodzę w "pliki" każda kategoria (dokumenty, wideo, obrazy) ma "0 plików" oprócz "pobrane". Mimo to, jak wejdę w np. "dokumenty" to wszystkie pdfy itp są obecne. Tak jakby "zliczarka" nie działała. Ktoś coś? Redmi 4 pro.
 15. Po aktualizacji do 8.1.11 gdy wchodzę w "pliki" każda kategoria (dokumenty, wideo, obrazy) ma "0 plików" oprócz "pobrane". Mimo to, jak wejdę w np. "dokumenty" to wszystkie pdfy itp są obecne. Tak jakby "zliczarka" nie działała. Ktoś coś?
×
×
 • Create New...