Jump to content

remus

Użytkownicy
 • Posts

  76
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN5 4/64

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

remus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

3

Reputation

 1. Dzisiaj podłączyłem MiBoxa po kablu sieciowym i problem zacinania zniknął. PING w okolicach 10-15ms. Na tą chwilę to jedyne lekarstwo.
 2. I jestem po podłączeniu MiBoxa S po kablu sieciowym. Potwierdziło się to o czym pisałem. Box teraz chodzi płynnie bez przycięć w FHD (stream TV na żywo). Zastosowałem adapter USB-RJ45 10/100 firmy Edimax EU-4208. Jest wystarczający. PINGi na poziomie 10-15 ms. Jeśli ktoś ma pytania to chętnie odpowiem.
 3. Ale tam jest mowa o klatkowaniu a nie o zacinaniu (zatrzymywanie obrazu na jakiś czas np. 2-3 sekundy). MiBox nie klatkuje tylko zatrzymuje na chwilę obraz i dźwięk aby doczytać/pobrać dane przez WiFi z internetu. Głównie ten problem jest przy oglądaniu telewizji na żywo.
 4. Jedyna nadzieja że firma poprawi soft w tej kwestii. Mój box stoi 3 metry od routera, sygnał doskonały i zrywa przy oglądaniu na żywo. Problem tak jak pisałem wcześniej polega na dużym PING-u. U mnie w granicach 160ms choć inne urządzenia w domu mają 5ms.
 5. No i przetestowałem. Prędkości na poziomie 40 Mbps ale ping strasznie duży. Tak od 100 do 180 ms i tu leży problem. Każdy stream na żywo aby płynnie działał musi mieć małe pingi. Dodam że telefon na teście ma pingi w okolicy 5 ms i problem nie jest po stronie routera bo inne sprzęty w domu działają naprawdę szybko. Mam łącze 50 Mbps.
 6. U mnie problemem w MiBox S nie jest prędkość bo ko.10 Mb spokojnie wystarcza ale duży ping. Testowałem różne ustawienia na routerze, zmieniałem anteny na większe i nic. Za choinkę nie zejdę z pingiem poniżej 170 ms.
 7. Problem z MiBox s jest taki że ma bardzo duży ping przy słabych prędkościach po wifi choć sieć którą mam pozwala na duuużo więcej. Na tą chwilę nie wiem jak to ogarnąć.
 8. Wiem że kabel to kabel ale w dzisiejszych czasach wifi to podstawa. Router mam w sąsiednim pokoju więc kabel raczej odpada. Da sie na MiBoxie odpalić jakiegoś sped testa?
 9. Speedtest na telefonie pokazuje prędkość 70 mb na sekunę a sam box pobiera z routera max 10 megabitów. To nie jest problem routera/wifi tylko baxa. VLC na laptopie odtwarza bez zacięć.
 10. To po wifi nie będzie działać?
 11. Jak mam taki problem. Mój Mi Box s na różnych aplikacjach do IPTV ma problem z buforowaniem tv na żywo. Mam router Asusa RT-N18U który puszcz po WIFI do 8 megabajtów na sekundę a box pobiera max do 1 megabajta. Jak rozwiązać problem cięcia/buforowania obrazu podczas oglądania TV. Dodam że Netfix i YT odtwarza płynnie.
 12. Uuuu to słabo. Czyli nie pooglądam TV w KODI. Dzięki
 13. Co może być przyczyną nieudanego uwierzytelnienia podczas próby instalacji clienta.
 14. U mnie to samo. Dopiero po restarcie wskaźnik ładowania pokazał 100%. Pasowała by aktualizacja żeby to poprawić.
 15. remus

  Etui

  Jest bardziej gumowe. Przyciski działają dobrze. Nie dużo ale etui wystaje ponad ekran.
×
×
 • Create New...