Jump to content

blablabla

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by blablabla

 1. mi działa płynnie, ale nie pokazuje powiadomień, nie wybudza spotify jeśli spotify nie ma autostartu. Ogólnie problemy z odpalaniem aplikacji i rozmową z asystenetem. Nie odpowie np. na pytanie ile ma lat, co bez problemu robi w telefonie.
 2. To samo, każda utrata sygnału powoduje że dane się blokują. Wyłączenie i włączenie danych pomaga. Masakra. T-mobile. Próbowałem apn, optymalizacje danych, nic nie działa.
 3. U mnie to samo, temat przycichł, macie rozwiązanie? Po wyjeździe z garażu brak danych.
 4. Na moje to wygląda jakbyś sobie majty na pół tyłka naciągnął.
 5. Czyli mam tam samo jak Ty @lukiszpp. Niestety po świetnym AMOLED z Lenovo P2 bardzo mnie to denerwuje. Żeby nie gmail może nigdy bym nie zauważył. Na zdjęciu nic nie widać. ale jak zacząłem się przypatrywać to równe nie jest i jak już się nauczyłem to zauważać to wszędzie widzę. Lipa
 6. Czy też macie minimalnie ciemniejsze podświetlanie na dole ekranu? Szczególnie rzuca się w oczy w GMAIL.
 7. tylko że pewnie zupełnie inaczej użytkujesz telefon, ja mam z prądożernych rzeczy na stałe włączony gps, wifi i 3g, do tego synchronizacja tylko gmail. Telefon prawie nie zużywa prądu: 0,5% na godzinę, lekkie użytkowanie, bateria trzyma 3 dni ale wyskakują te usługi xiaomi na pierwsze miejsce 30%, drugie miejsce usługi google 7%. Zastanawiam się jak wyrzucić te usługi xiaomi. Pewnie jak bym zajeżdzał telefon w dzień to te usługi byłyby nie widoczne.
 8. W stable skanowanie się nie włącza. Co to może być? Wersja rozwojowa oprogramowania?
 9. @ksar Mimo opisu wgrywają global. Śmiało można kupować. Zawsze też możesz zapytać ich supportu jeśli chcesz potwierdzenia, bardzo szybko odpowiadają.
 10. Czy na najnowszym globalu 8.1.2.0 też macie usługi xiaomi na pierwszym miejscu zużycia baterii? Wyżej niż system i wszystkie usługi google. Z synchronizacją gmail cały czas włączoną zjada max 5% przez noc ale czemu te usługi xiaomi przy jedynie zalogowanym koncie i wyłączonych wszystkich synchronizacjach xiaomi są tak wysoko.
 11. Dlaczego vatu nie doliczasz?
×
×
 • Create New...