Lokator

Użytkownicy
 • Content Count

  105
 • Joined

Everything posted by Lokator

 1. Korzysta ktoś z najnowszej wersji od BSG i ma porównanie z poprzednimi? Najnowsza: MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL.apk (BSG, 2019-06-05, changelog)
 2. Jeżeli ktoś jeszcze potrzebuje owej baterii, i podana wyżej bateria faktycznie jest tak dobra, to polecam teraz zamawiać - jest w promocji : )
 3. Hej wszystkim, jakie są różnice między wersją chińską a global? Czy z oficjalnego oprogramowania Mi Fit można zmienić język wyświetlany w opasce na polski?
 4. Są szkła hartowane do tej opaski?
 5. @kamillm, masz już u siebie Miui 10 albo zamierzasz zmieniać?
 6. W najnowszej wersji stable jedyny błąd jakiego doświadczyłem to dzienne 2-3 krotne rozłączenia z opaską Mi Band 2.
 7. Hej, kupował ktoś powiększoną baterię (3600 mah) i może podzielić się doświadczeniami, bądź sprawdzał jej faktyczną pojemność?
 8. Lokator

  Note 4 vs Note 4X

  W którym jest lepszy wyświetlacz?
 9. Myślę, że uwzględnili tą kwestie i "zagwiazdkowanych" Ci nie zapisze ; >
 10. Zamawiałem sztukę - wyświetlacz. Przyszło szybko, dobra jakość wyświetlacza - niestety z wadą. Kontakt ze sprzedawcą jest tragiczny (czas odpowiedzi). Dodam później informacje o ewentualnym zakończeniu sprawy.
 11. Kupiłem to z ramką za 32 dolary + 5 dolarów dostawa, i generalnie odwzorowanie barw jest naprawdę na wysokim poziomie (lepsze jak zamiennik, który wcześniej miałem, i chyba takie [jak nie lepsze] jak w oryginalnym wyświetlaczu). Jedynie problem z tym przyciskiem jest.
 12. @Acid, miałeś kiedyś takie przypadki z wyświetlaczami od dragona?
 13. 2 dni nie było silikonu na nim, i spadał wielokrotnie rogiem z różnych wysokości. Szkło hartowane całe, a pod spodem pękł. Wcześniej spadał, wypadał notorycznie, i nic mu nie było. Oddawałem go raz na "gwarancji" (pisałem kiedyś o tym na forum, a nie chcę robić negatywnej reputacji firmie, bo nie wiem jak jest teraz i uwzględnili gwarancje 2 dni przed jej końcem i bez żadnego przeciągania, więc okej). Wsadzili mi nieoryginalny wyświetlacz (bez hartowanego szkła chyba) i gorszej jakości wyświetlacz - i myślę, że to w połączeniu z brakiem silikonu miało wpływ na to, że szlak go trafił. I ja też kupiłem ten telefon za 1200. // Dziękuje moderatorowi za przeniesienie tematu : )
 14. @Dru79, ja nie piszę że on jest idealny. Po prostu w tym przedziale cenowym w tamtym czasie był dla mnie najlepszym wyborem. Z baterią sobie radzę, przegrzewanie się procesora jest faktem, b20 jak i sd nie są mi potrzebne, a radio słucham internetowe.
 15. Pisałem na początku tematu, nie działa przycisk menu. Nie zawiódł mnie ten telefon wcześniej ani razu. Ja uważam, że warto wydać 37 dolarów i chwile wolnego czasu żeby go opanować, niż kupować nowego flagowca za kolejne 1200-1700 zł skoro ten się jeszcze sprawdza. Taki aparat, rozmiar i procesor za taką cenę. Dla mnie Mi4c było przełomowym urządzeniem w ofercie Xiaomi. Jedyny minus to brak oficjalnego softu global.
 16. Ze względu na polecenia zdecydowałem się właśnie na dragon-tt. Tyle czekania, i nie działa jak powinno.
 17. Ktoś zamawiał? http://allegro.pl/lcd-wyswietlacz-digitizer-dotyk-xiaomi-mi4c-ramka-i6938585070.html
 18. Hej, wymieniłem wyświetlacz i dotyk w moim Mi4c na taki od dragona-tt z ramką, i widzę inne kolory podświetlenia przycisków funkcyjnych (menu i środkowego na różowo, a strzałkę widzę na czerwono) oraz nie działa przycisk menu (sprawdzałem już w ustawieniach, i sprawdzałem czy te same funkcje działają na innych przyciskach - 2 pozostałe przyciski działają). Mogłem coś źle podpiąć czy walnięta sztuka? Zrobiłem diagnostykę, i nie działa wgl przycisk menu. Ktoś wie czym to może być spowodowane?
 19. Telefonik naprawiony, to teraz pytanie - jak z obecnym Miui 9 xiaomi.eu? ; >
 20. To widzę, że nie tylko mój taki "gorący" : D