Jump to content

GregorJan

Użytkownicy
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by GregorJan

 1. Dzięki, było w opcjach programisty pod Bezpośredni dostęp.
 2. Witam, czy w Redmi 4X da się gdzieś wyłączyć ekranu blokady? W każdym smartfonie chyba coś takiego było od zawsze... android 7.1.2, miui 10.5
 3. Witam, próbuję zainstalować Youtube Vanced z aplikacji Vanced Manager (z vancedapp.com). Czy da się w MIUI 10.5 by xiaomi.eu 9.8.29 wyłączyć miui optimization? Nie mam jej w opcjach programisty i nie znajduję sposobu.
 4. Na MIUI 10.5 by xiaomi.eu 9.8.29 nie ma tej opcji więc lipa.
 5. U mnie nie ma czegoś takiego jak "optymalizacje MIUI" (Redmi 4X). Pomimo tego spróbowałem zainstalować przez ten SAI, ale z błędem (po usunięciu poprzedniej wersji YTVanced). Pozostałe 2 metody zbyt trudne lub niebezpieczne. Chyba nie mam wyjścia i zostanę przy wersji 14.
 6. Tak, napisałem, że reinstalowałem. Może by zainstalować starszą wersję? Dziwne bo problem występuje nawet po zastosowaniu motywu, który używa swojego launchera... Gdzie dostać starszą wersję niż xiaomi.eu_multi_HM4X_9.8.29_v10-7.1 ? Btw, nie wiem czemu temat jest w dziale Bugi skoro to nie bug. Po zainstalowaniu Romu wszystko było ok, to się stało w trakcie. Btw 2, oczywiście rozumiem, że ostrzeżenie za napisanie jednego posta pod drugim było tylko pretekstem za to, że ośmieliłem się wypowiedzieć o dziwnym przeniesieniu tematu? Jeśli tak to żenada.
 7. Dalej to samo, choć trochę inny tytuł i treść :/ Tzn czasem działa ok, po restarcie jest powyższy lub poniższy błąd, tak różnie.
 8. Chcąc wgrać najnowszy plik blokady reklam przez twrp w trakcie jego uruchamiania podłączyłem ładowarkę. Po restarcie po każdym odblokowaniu ekranu zacząłem dostawać taki błąd o takiej treści Czy przyczyną mogło być właśnie podłączenie ładowania? Nie pomogło przywrócenie oryginalnego pliku hosts ani reinstalacja systemu (rozwojowa 9.8.29).
 9. Gdzie znaleźć changelog Stable do Redmi 4X? Przykładowo jeśli używam teraz rozwojową 9.8.29 to która wersja jest lub będzie nowsza?
 10. A moim zdaniem niesłusznie, jak pewnie wiele innych, ale nie ma sensu z niektórymi walczyć. Trzeba sobie samemu plik hosts za każdym razem edytować.
 11. W aplikacji Jakdojade pojawiły się reklamy, nie aktualizowałem pliku ani aplikacji więc nie wiem jak. Nie wiem jak sprawdzić skąd pochodzą.
 12. Czy można ładowarką z QC ładować telefon, który nie posiada żadnego QC?
 13. Chodziło mi bardziej o to co znaczy "dla starszych" i "nowszych" telefonów.
 14. Mógłbyś w pierwszym poście dopisać czym się różnią v1 i v2?
 15. Czy logowanie do tego MicroG jest bezpieczne? Tu podaje się dane googlea obcej aplikacji?
 16. Działa komuś blokowanie reklam na YouTube? Wydaje mi się, że wcześniej działało.
 17. Witam, chciałbym się dowiedzieć dlaczego na niektórych kablach usb pokazuje się ikonka ładowania i w ustawieniach jest napisane "Ładowanie zasilaczem" a na innych nie pokazuje ikonki i jest tylko "Charging"? Czy to oznacza jakieś inne parametry ładowania? O różnicach w szybkości ładowania na różnych kablach nie wspomnę bo już wiem, że jest duża różnica (nawet 4x).
 18. Witam, mam mały problem z aplikacją ASR, w której jest możliwość włączenia alternatywnej ikonki powiadomień, jednak opcja ta nie działa na moim Redmi 4X. Wg twórcy programu mój telefon zastępuje w jakiś sposób ikonkę powiadomień ikonką aktywności aplikacji (cokolwiek to znaczy). Podobno nie jest to standardowa cecha androida i producent telefonu musiał zmodyfikować pewne części androida. Na innych modelach to normalnie działa, nie wiem czy problem dotyczy tylko Xiaomi i nakładki MIUI. Przeszukałem wszystkie ustawieniach związane z powiadomieniami i żadne nie naprawiają problemu. Aplikacja ma normalnie swoją ikonkę w powiadomieniach (gdy pracuje), ale zastąpienia ją inną poprzez pewne ustawienie w tej aplikacji nie zmienia jej na tą drugą. Co może być przyczyną?
 19. 10.4 / 9.4.11 Ta opcja usuwa też zapisane odciski.
 20. No właśnie szukałem jakiejś prostej opcji tylko wyłączenia odblokowywania odciskiem a nie usuwania już zapisanych odcisków i hasła blokady, ale chyba niestety nie ma czegoś takiego.
 21. Jak wyłączyć blokadę za pomocą odcisku palca? Nie rozumiem jak może nie być tak podstawowej funkcji, albo ja jej nie widzę.
×
×
 • Create New...