paco52327

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About paco52327

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wtedy uwaliłem odkurzacz na kilka dni, więc skupiłem się na powrocie do pl. Ogólnie prócz usunięcia pliku konfiguracji jak w tutku, próbowałem go edytować na chiński serwer co też nie pomagało. N razie mam apkę mi home co ma zniesioną blokadę ale docelowo chciałbym jednak przerzucić odkurzacz na chiński serwer. Jak tylko złapię jakiś trop to męczę temat dalej.
 2. paco52327

  MIUI 8.2.1

  Tak. A ja się dołączam do nie działającej synchronizacji, początek zaczął się na oreo przez wszystkie jego wersje. Reszta śmiga aż miło.
 3. Niestety dzisiaj przyszło mi ładować telefon i konieczny był restart w trakcie, po tym zatrybił. Wygląda na to, że trzeba za każdym razem.
 4. Pozostaje przycisk głośności choć mniej wygodny, może coś z tym zrobią.
 5. Nie widzę związku, głupie. Wcześniej miałem HTC ONE M9, M7, i z włączoną wibracją działało to to...
 6. U mnie zaraz po instalacji nie działało QC, nie wypinałem , restart i jest OK. Ciekawe czy na stałe. Przedwczorajsza kompilacja i był wipe.
 7. Na to długo czekałem, dla niezrootowanych. Mała sugestia/prośba, qrcode linku
 8. Zgadza się o ile się nic nie zmieniło root w telefonie jakimkolwiek (Android) wyklucza w IKO płatności zbliżeniowe.
 9. Ktoś tak ma, że jak da profil cichy to już z niego nie może wrócić? Czy to na przycisku z paska powiadomień, czy z opcji dźwięk i wibracje, powrót do normalnego profilu chociaż wygląda jakby działał, nie działa. Wyłączy się cichy i w menu ustawień jest NORMALNY, suwaki są jak przy normalnym tylko działa jak cichy nada i tak do restartu bo tylko to pomaga. ROM MIUI 9 by xiaomi.eu 7.9.14 W MIUI 7.10.19 problem znikł. Do zamknięcia.