Jump to content

paco52327

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About paco52327

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9T PRO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dołączam się! tylko @Rezmus nie na pw tylko opisz w poście dla innych. PW znowu Ci nie działa
 2. @jakubd79 @vvvzc Wróciłem szybko z globala na xaomi.eu stable, jednak to nie to. Mam Orangefox twrp, zrobiłem wszystko z poradnikami na forum i magisk przechodzi safetynet, ale gpay wykrywa modyfikację, no ch*j by strzelił, u mnie to jedyna metoda płatności.
 3. Błądzę po forum i nie mogę znaleźć rzetelnej/aktualnej informacji jak to jest z gpay. Otóż cały czas korzystałem z wersji rozwojowej pierw magisk, a później jakoś samo działało tu wchodzi właśnie ten fix zdaję się. Po 1,5 roku naszło mnie wrzucić stable 12, i niestety gpay wykrywa modyfikację partycji przy dodaniu karty i nie chcę współpracować. Teraz pytanie czy coś mi nie zaskoczyło czy w stable nie działa gpay out of the box, a może nie działa na obu tylko na rozwojowej kroki które kiedyś podjąłem przetrwały wszystkie aktualizację.
 4. No skoro piszę że ładowarka ma QC to jaki sens ma twój post?! Do tego piszę że mam też oryginalną z QC i to samo... Sprawa się tyczy wygaszacza na którym takie info widniało, a od kilku aktualizacji tego nie widzę. Na screenie widać 29% 43min do końca co potwierdza, że to QC ale napis mam Ładuję nie szybkie ładowanie. Taki sposób znalazłem, wyłączając Ambient Mode napisz wraca, nie działa tylko w tym trybie @Puma2012 Ty masz włączony ten tryb?
 5. Nie, tu restart nie pomoże to już jest od dosyć dawna. Dzisiaj wrzuciłem MIUI 12.5 21.1.6 - bez zmian. Ogólnie pytanie bo myślałem że porzucili to info na ekranie a nie u mnie jest coś nie tak.
 6. Kupiłem sobie ładowarkę z QC, jako dodatkową oryginalna też jest QC. Jako, że to nie oryginał miałem wątpliwości, niestety nie wiem jak to sprawdzić. Cały czas pamiętam na wygaszaczu ekranu u dołu podczas ładowania pisało aktualny % i czy to szybkie ładowanie czy nie, teraz tylko ładuję i % na obu ładowarkach. Coś się zmieniło że usunęli tą informację z MIUI? Dzisiaj puściłem na oryginalnej i jestem pewien, że QC działa ale na wygaszaczu nadal tylko ładuję. Poprawcie mnie jak się mylę, doradźcie jak to sprawdzić? Telefon Xiaomi MI 9T PRO MIUI 12.3 by xiaomi.eu 20.12.9
 7. Wtedy uwaliłem odkurzacz na kilka dni, więc skupiłem się na powrocie do pl. Ogólnie prócz usunięcia pliku konfiguracji jak w tutku, próbowałem go edytować na chiński serwer co też nie pomagało. N razie mam apkę mi home co ma zniesioną blokadę ale docelowo chciałbym jednak przerzucić odkurzacz na chiński serwer. Jak tylko złapię jakiś trop to męczę temat dalej.
 8. paco52327

  MIUI 8.2.1

  Tak. A ja się dołączam do nie działającej synchronizacji, początek zaczął się na oreo przez wszystkie jego wersje. Reszta śmiga aż miło.
 9. Niestety dzisiaj przyszło mi ładować telefon i konieczny był restart w trakcie, po tym zatrybił. Wygląda na to, że trzeba za każdym razem.
 10. Pozostaje przycisk głośności choć mniej wygodny, może coś z tym zrobią.
 11. Nie widzę związku, głupie. Wcześniej miałem HTC ONE M9, M7, i z włączoną wibracją działało to to...
 12. U mnie zaraz po instalacji nie działało QC, nie wypinałem , restart i jest OK. Ciekawe czy na stałe. Przedwczorajsza kompilacja i był wipe.
 13. Na to długo czekałem, dla niezrootowanych. Mała sugestia/prośba, qrcode linku
 14. Zgadza się o ile się nic nie zmieniło root w telefonie jakimkolwiek (Android) wyklucza w IKO płatności zbliżeniowe.
×
×
 • Create New...