Jump to content

Xanth

Użytkownicy
 • Posts

  314
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Xanth

 1. Dlatego bardzo dobrym kompromisem jest TicWatch Pro z dual screenem. Jego jedyna wada, to WearOS X.
 2. Nie, nigdy nie był zamoczony, rozkleił się sam z siebie. Nonstop noszony od marca. X. PS. Na szczęście mam drugiego, a tego w sobotę zaniosę do Arkadii i zobaczymy co powiedzą
 3. Ahahaha, dzisiaj, jak na obrazku. Na szczęście jest jeszcze gwarancja X. PS. Polska dystrybucja, na szczęście
 4. Wszystko działa. Łącznie z GPayem X. PS. Używam aparatu i 2 kart. Jedyne co zrobiłem, to zastąpiłem stockowe appki telefonu i smsów na te z Gplay. Co tydzień aktualizuję, cały czas jest ok
 5. Nigdy tak się nie zdarzyło. Zawieszał się najczęściej wisząc na kratce nawiewu w samochodzie, gdy klima działała na full X. PS. Po ostatniej aktualizacji znów nie przechodzi testu SafetyNet, ale GPay działa nadal. Nie działa też VPN l2tp.
 6. Jestem bardzo zadowolony. Raz na kilka dni się zawiesi i trzeba go restartnąć, ale da się z tym żyć. Poza tym wszystko hula jak złoto X.
 7. Używam cały czas, co tydzień aktualizuję, właśnie wrzuciłem 20180806, działa, nic złego się nie dzieje X.
 8. Najnowsza wersja LOS, z 16 lipca, przechodzi test SafetyNet i Google Pay działa bez żadnych Magisków X.
 9. Ściągnij jeszcze raz rom, aktualna wersja jest z 16 lipca. X.
 10. Musisz mieć odpowiednie GAPPSy. https://opengapps.org/ ARM64, 8.1 pico. X.
 11. Cześć. Gdyby kogoś interesowało, to LineageOS na chirona sprawdza się wyśmienicie. Używam mniej więcej od 3 tygodni i nie chcę już nic innego. Wszystko działa idealnie, nic się nie wiesza ani nie zacina, z baterią też jest nieźle Instaluje się standardowo: zdjęcie blokady, TWRP i instalacja ROMu. Do pobrania tutaj: https://download.lineageos.org/chiron X.
 12. Sprawdź dokładnie. U mnie pod niebieską było dokładnie to, co na zdjęciu. Telefon kupiony 2 tygodnie temu z polskiej dystrybucji. X.
 13. Otóż to. Pod niebieską folią jest przezroczysta. To ona się tak rysuje, po to jest X.
 14. Super. Dodaj jeszcze niedzielę na czerwono X.
 15. Nie trzeba znać komend. Jak złapiesz myszką plik bin i przeniesiesz na watchface.exe, to się rozpakuje. Jak to samo zrobisz z plikiem json, to się spakuje X.
 16. W N&F zadziała po wykupieniu licencji. W darmowym nie ma. X. PS. Amazfit Tools na 100% zadziała, używa go moja żona, i kilku kumpli, działa u każdego. Ja używam N&F (bo ma loader) i też działa
 17. Dla lubiących sekundy, poprawiona ulubiona tarczka 2_pl_packed.bin X.
 18. Lubicie tą tarczkę, prawda? No to lekka poprawka 2_pl_nosec_packed.bin X.
 19. Oo, pochwalę się, moja druga ulubiona tarczka wskoczyła do pierwszej setki https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=5247 X.
 20. Notify & Fitness, nie wymaga zabawy z plikami tarcz, nie wymaga rozpinania MiFit, jak GB. Instalujesz obok i poprostu działa. Co więcej, umie instalować bezpośrednio z amazfitwatchfaces.com A że tak zapytam - jak? Nie ma tam opcji załadowania. bin Chyba, że coś przeoczyłem? Jak wyżej Ja tak miałem z Bipem świeżo wyjętym z pudełka. Sparował się z oryginalnym MiFitem po 4-5 razie dopiero X.
 21. Zaloguj się przez googla na konto, które masz w telefonie... X.
 22. @FromWP https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=5870 X.
×
×
 • Create New...