gotoo

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About gotoo

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. cześć, zainstalowałem wszystko wg instrukcji, po uruchomieniu MrTomi-3.4.4-PL z FW PL nie mogę się zalogować do aplikacji inna opcją jak konto mi. usunąłem konto z googla i z fb. nie pomaga. masz jakiś pomysł na taki problem?
 2. Cześć, podłączamy się do tematu. Jeżeli ktoś zna rozwiązanie proszę o informację.
 3. czesc; dopiero po odinstalowaniu wszystkiego z tel i ust fabrycznych w zegarku poszło; dzięki
 4. tak FW mam polski, też dopiero po zmianie zainstalowałem mrtomi, za cholerę nie idzie, próbuję już długo i nie idzie, no nic jak nie zadziała to wróce do orginału, przydało by mi sie wyświetlanie nazwy kontaktu.
 5. niestety tak nie zadziałało:(, co więcej aplikacja MrTomi-3.3.1-PL.apk nie wykrywa zegarka, próbowałem już kilkadziesiąt razy robiłem restart, anulowałem powiązanie z telefonem i nic. GB bez problemu wykrywa zegarek a apk MrTomi nie:( gdybyś znał rozwiązanie daj znać:)
 6. dzięki, przez fb poszło natomiast przez google nadal nie idzie:(
 7. Cześć; Podłączam się pod zapytanie, mam ten sam problem.
 8. Cześć; Zainstalowałem MrTomi-3.3.1-PL.apk bazowany na oryginalnej aplikacji MiFit z PL FW dla Amazfit BIP na samsungu a5, za żadne skarby nie mogę się zalogować do aplikacji podaje mi błąd "nie udało się zalogować" - w każdej opcji. Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Poniżej zamieszczam rozwiązanie dla fb: grafipl napisał: @myss @gotoo wcześniej pewnie logowaliście na konto w oryginalnej apce. Musicie wejsc na facebooka w ustawienia, wybrać aplikacje i witryny i tam usunąć połączenie mifita, wtedy spróbujcie się znowu zalogowac na mificie przez fb i będzie działać, wiem bo miałem to samo (jeśli nie działa za pierwszym to za 3 razem pójdzie)