matrix_

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About matrix_

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 03/06/1988

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. matrix_

  MIUI 8.11.22/23

  Da się jakoś przywrócić stary wygląd ikon na pasku powiadomień, jak również wyświetlanie tychże ikon na ekranie blokady?
 2. Tylko, że nie ma aktualnie wersji black I rzeczywiście taniej. Kontaktowałem się z micenter i mi zaśpiewali 280 zł
 3. Odnośnie tego pierwszego sklepu, to nie powinienem czasem patrzeć tu http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?sid=350 , a dokładnie to na ten ekran http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=1246 ? Bo ja mam właśnie Note 4, Global ze Snapdragonem.
 4. Ciekawe co bardziej opłacalne. A gdzie najlepiej kupić nowy ekran? Jak odróżnić oryginał od podróbki?
 5. Właśnie patrzyłem na filmiki z demontażu tego telefonu. Rzeczywiście nie jest to proste, szczególnie bez specjalistycznego sprzętu. To co w takiej sytuacji lepiej zrobić?
 6. Czy da się w miarę łatwo samemu wymienić digitizer w Redmi Note 4? I gdzie go najlepiej kupić i na co patrzeć przy wyborze?
 7. Jak w tytule. Na samym początku to działało. Teraz zauważyłem, że nie działa. Nie mam pojęcia dlaczego, a nie widzę nigdzie jakiegoś ustawienia dla wibracji przy dotyku czytnika.
 8. Tam się trochę inny komunikat wyświetla (nie pamiętam teraz) po czym otwiera się okno z różnymi narzędziami diagnostycznymi.
 9. @TomoSJa wiem jak odblokować. Myślałem, że to jasno wynika z mojego postu Już sobie tak w ogóle poradziłem. Okazało się, że narzędzia były w innym miejscu niż w poprzednim telefonie z Androidem z którym miałem do czynienia. Mimo wszystko dzięki @mariusz.ur
 10. To jakie szkło najlepsze, tak żeby cały ekran przykrywało? Zainteresowało mnie to 3MK. Korzysta ktoś i mógłby się wypowiedzieć? Na razie sobie nakleiłem to co dostałem razem z etui, ale oczywiście nie przykrywa całego ekranu i nieciekawie to wygląda :/
 11. To przy okazji i ja się zapytam jeśli można, czy mój Note 4 ma oryginalne czy przerobione oprogramowanie. Jest napisane: MIUI Global 8.2 | Stabilna 8.2.10.0(MCFMIDL)
 12. Zrobiłem to co się zawsze robi, żeby te narzędzia włączyć, pojawiła się informacja, że "jestem już programistą", ale narzędzi jak nie było tak nie ma. Mam Note 4 ze Snapdragonem.
 13. Czyli aktualnie dla Note 4/4X na Snapdragonie dla wersji stable nie ma aktualizacji do Nougata? Warto instalować wersję dev? Jeżeli tak, to jak? Czy może powinienem zainstalować MIUIPolska? Sorry za te wszystkie pytania, ale od dzisiaj jestem posiadaczem Redmi Note'a 4 i próbuje ogarnąć to wszystko
 14. Jest tu gdzieś na forum jakiś wątek z łopatologicznym wyjaśnieniem pojęć typu root, bootloader itp. i do czego to wszystko jest służy?
 15. Nie ma Note'a 4 w wersji Pro. Może niektórzy używają tego określenia na wersję telefonu ze Snapdragonem, nie wiem.