Jump to content

matrix_

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

About matrix_

 • Birthday 03/06/1988

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

matrix_'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Zastanawiam się nad którymś z tych trzech modeli. Pomóżcie wybrać Ewentualnie polećcie coś od siebie. Zależy mi przede wszystkim na przyzwoitej jakości zdjęć głównym aparatem. I ogólnie żeby w miarę działał płynnie. Cena max. 1500 zł.
 2. Nie wiem czy jest to wina telefonu czy sieci, ale od kilku już tygodni mam problem z połączeniem internetowym. Internet działa przez kilka/kilkanaście sekund po czym przestaje tak jak by telefon tracił połączenie z Internetem. Zasięg jest cały czas. Limity żadne nie są ustawione. Po włączeniu na chwilę a potem wyłączeniu trybu samolotowego, albo po zresetowaniu telefonu, Internet znowu działa, ale za chwile znowu przestaje. I tak w kółko. Ktoś ma jakiś pomysł co jest nie tak? Telefon to Redmi Note 4 (wersja ze Snapdragonem), Android 7, MIUI Global 11.0.2 Uprasza się moderatorów o nieusuwanie wątku bezpodstawnie. Szukałem istniejącego wątku z podobnym problemem, ale nie znalazłem.
 3. Nie wiem czy jest to wina telefonu czy sieci, ale od kilku już tygodni mam problem z połączeniem internetowym. Internet działa przez kilka/kilkanaście sekund po czym przestaje tak jak by telefon tracił połączenie z Internetem. Zasięg jest cały czas. Limity żadne nie są ustawione. Po włączeniu na chwilę a potem wyłączeniu trybu samolotowego, albo po zresetowaniu telefonu, Internet znowu działa, ale za chwile znowu przestaje. I tak w kółko. Ktoś ma jakiś pomysł co jest nie tak? Telefon to Redmi Note 4 (wersja ze Snapdragonem), Android 7, MIUI Global 11.0.2
 4. matrix_

  MIUI 8.11.22/23

  Da się jakoś przywrócić stary wygląd ikon na pasku powiadomień, jak również wyświetlanie tychże ikon na ekranie blokady?
 5. Tylko, że nie ma aktualnie wersji black I rzeczywiście taniej. Kontaktowałem się z micenter i mi zaśpiewali 280 zł
 6. Odnośnie tego pierwszego sklepu, to nie powinienem czasem patrzeć tu http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?sid=350 , a dokładnie to na ten ekran http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=1246 ? Bo ja mam właśnie Note 4, Global ze Snapdragonem.
 7. Ciekawe co bardziej opłacalne. A gdzie najlepiej kupić nowy ekran? Jak odróżnić oryginał od podróbki?
 8. Właśnie patrzyłem na filmiki z demontażu tego telefonu. Rzeczywiście nie jest to proste, szczególnie bez specjalistycznego sprzętu. To co w takiej sytuacji lepiej zrobić?
 9. Czy da się w miarę łatwo samemu wymienić digitizer w Redmi Note 4? I gdzie go najlepiej kupić i na co patrzeć przy wyborze?
 10. Jak w tytule. Na samym początku to działało. Teraz zauważyłem, że nie działa. Nie mam pojęcia dlaczego, a nie widzę nigdzie jakiegoś ustawienia dla wibracji przy dotyku czytnika.
 11. Tam się trochę inny komunikat wyświetla (nie pamiętam teraz) po czym otwiera się okno z różnymi narzędziami diagnostycznymi.
 12. @TomoSJa wiem jak odblokować. Myślałem, że to jasno wynika z mojego postu Już sobie tak w ogóle poradziłem. Okazało się, że narzędzia były w innym miejscu niż w poprzednim telefonie z Androidem z którym miałem do czynienia. Mimo wszystko dzięki @mariusz.ur
 13. To jakie szkło najlepsze, tak żeby cały ekran przykrywało? Zainteresowało mnie to 3MK. Korzysta ktoś i mógłby się wypowiedzieć? Na razie sobie nakleiłem to co dostałem razem z etui, ale oczywiście nie przykrywa całego ekranu i nieciekawie to wygląda :/
 14. To przy okazji i ja się zapytam jeśli można, czy mój Note 4 ma oryginalne czy przerobione oprogramowanie. Jest napisane: MIUI Global 8.2 | Stabilna 8.2.10.0(MCFMIDL)
 15. Zrobiłem to co się zawsze robi, żeby te narzędzia włączyć, pojawiła się informacja, że "jestem już programistą", ale narzędzi jak nie było tak nie ma. Mam Note 4 ze Snapdragonem.
×
×
 • Create New...