Jump to content

sunkist

Użytkownicy
 • Posts

  231
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by sunkist

 1. @Edek zainstalowałem z tej brazylijskiej strony do se, wydaje mi się że jest to dokładnie ta sama instalka co na stronie cyanogenmods dzisiaj, ponieważ nie wiem jaka była wtedy, ponieważ telefon usunął mi instalkę. Mało tego teraz wgrałem na telefon obie, zainstalowałem tą do se po instalacji znikły obie instalki mimo że w nazwie się trochę różniły. Natomiast jeśli chodzi o działanie to jest problem opisany przez kolegę @kubica denerwujące jest również to że po zrobieniu zdjęcia jest komunikat "przetwarzam HDR+" który nie znika nawet po restarcie telefonu, jak to wyłączyć ??
 2. @Big00s @Pinol35 Powiedzcie skąd pobrać działającego Gcama dla Mi9 Lite.
 3. Czy jak mam xiaomi.eu zainstalowane, to tego globala lepiej nie instalować?? Czy będzie wersja xiaomi.eu dla redmi note 4x ??
 4. Coś w tym pewnie jest bo na rn5 mam inne twrp niż na mi9lite, tu mam już ze wsparciem dla Q.
 5. Próbowałem obie wersje do rn5, z aktualnym ostatnim xiomi.eu. Natomiast na Mi9 lite również najnowsze xiaomi.eu v2 działa bez problemu.
 6. Robiłem tak i nie zadziałało, tylko nie wiem czy dobrze zrobiłem bo w pozycji "Mount" były zaznaczone jakieś pozycję których nie odznaczałem bo nie wiedziałem czy tak zrobić, zaznaczyłem dodatkowo tylko " system"
 7. @Test Powiedz jak to zrobić, mam dwa telefony na Mi9Lite blokada działa. Natomiast na RN5 nie działa żadna. W obu przypadkach mam najnowsze roomy xiaomi.eu z tym że na Mi9 mam inne twrp co jak piszecie może być problemem.
 8. Gdzie za tyle kupię ?? lampka ble to koszt ok 200 pln a zresztą bramka zigbee aquara też coś koło tego.
 9. Dzięki za odpowiedź, czyli wychodzi na to że nie da się aby pracowały wszystkie pod jedną bramką, kurcze że też nie ma bramki która obsłuży BLE i Zigbee.
 10. Słuchajcie chciałem kupić kilka czujników temperatury, ale jak czytam to już nic z tego nie wiem, kilka różnych bramek, różne czujniki Chciałem kilka czujników z wyświetlaczem i kilka bez, tych nowszych z ciśnieniem, która bramka to obsłuży?? Jak rozpoznawać te bramki ?? może jest gdzieś jakiś dobry opis tego systemu ??
 11. Dzięki za odpowiedź, teraz jeszcze jedno którą wersję Xiomi.Eu wgrać dowolną najnowszą ?? Czy wersja z Miui 11 od razu może być ??
 12. @Orjon Czytam Twój poradnik RECOVERY - instalacja Gdyby nie to że mam Redmi Note 5 do którego odnosi się punkt 8, to teraz nie wiem czy robię kolejne punkty 1-8 czy któryś z punktów mam pominąć?? Czy może robię tylko punkt 8.
 13. Telefon kupiony w BG, wersja global. Już pobrałem Twrp, Minimal ADB and Fastboot, bootloader mam już odblokowany, telefon się ładuje a ja czytam Wasze poradniki. Dziś już pewnie nie będę tego robił bo za dużo mam do przeczytania jeszcze, a nie chciałbym czegoś skopać.
 14. Witam, kupiłem redmi note 5, bez żadnych dodatków w stylu pro,cn, jak mam znaleźć nazwę kodową, aby pobrać odpowiednie Twrp oraz Xiaomi.Eu ??
 15. Witam. Mam kilka pytań, kupiłem nowy telefon Redmi Note 5, chciałbym odblokować bootloadera. Ostatnio odblokowywałem kilka lat temu jak miałem Mi4c i na tym moje doświadczenie się zakończyło. Czy wtedy uzyskana zgoda działa dalej, czy zgoda była tylko na tamten telefon i muszę ponownie prosić o zgodę ?? Próbuję podłączyć zgodnie z poradnikiem w punkcie 4 pobiera mi się miflash_unlock-en-3.5.910.35, potem po uruchomieniu go i podłączeniu telefonu w trybie fastboot pojawia się komunikat: Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam.
 16. Dziękuję za ten wątek który ustrzegł mnie przed zakupem u tego Janusza biznesu.
 17. Czyli od razu w telefonie trzeba mieć room. Po tym będzie czysty system ?? dobrze to rozumiem?? Następnie można sobie przywrócić z kopii Miui to co chcemy ?? ( kontakty, połączenia, aplikacje, ustawienia itd) Czy może należy folder z kopią miui skopiować na komputer ?? Ostatnio nie mogę sobie dać rady na mi4c, ciągle coś nie działa tak jak powinno.
 18. Jak dla mnie to jest dużo lepiej niż było na ostatniej którą miałem 6.12.22.
 19. Bardzo krótko biorąc pod uwagę że jestem " Junior Member " około 25 minut.
 20. @galaktyTak dokładnie, ale potem instalowałem dodatki przez TWRP i na końcu było pytanie o Wipe, nie robiłem bo nie wiedziałem czy powinienem. @6thsurvivor Dzięki o taką odpowiedź mi chodziło.
×
×
 • Create New...