Jump to content

gerardcool

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gerardcool's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Czy jest szansa że ten przełącznik powróci. Jest użyteczny dla posiadaczy TV z cast
 2. Też tak sądzę. Włączylo się kilka usług w tle i mimo ich wyłączania też szybciej idzie bateria Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 3. Ja mam MIUI 8.7.1.5 (rozwojowa) i mam to samo. I czasem np 2 dni temu 7-10 połączeń spowodowało czarny ekran. Pomagał tylko reset telefonu. Czasem też jak mam podłączoną słuchawkę bluetooth to nie słyszę nic i rozmówca też nic nie słyszy. Masakra jest ostatnio. Macie jakiś pomysł>?
 4. Sam wrzucałem. Gdzieś na forum podałem wg jakiej instrukcji to robiłem. Aktualizacja wg postu powyżej przeszła bez problemów. Pobrałem zip i uruchomiłem z aplikacji Aktualizacja. Po ok 5 min było ok. Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 5. Czy jest możliwość kończenia połączenia za pomocą przycisku wyłączania. Przydaje się to gdy masz włączoną jaką aplikacje i nie musisz przechodzić do aplikacji telefonu.
 6. Koledzy, mam pytanie dot. aktualizacji Xiaomi Redmi Pro. Mam MIUI 8 6.8.25 (rozwojowa). Chciałbym zaktualizować teraz do wersji 6.11. Wg instrukcji https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ aktualizacja wygląda prawie jak instalacja. Czy jest możliwość zachowania ustawień, danych i aplikacji? Czy zadziała uruchomienie instalacji aktualizacji z aplikacji "Aktualizacje" -wybór ściągniętego pliku zip?
 7. Ja mam szkło nielkin z takim kryciem jak na zdjęciu. Do tego mam etui (plecy i boki) ipaky. Zamówilem kilka i mogę odstąpić.
 8. Mam do sprzedania szkło nelkin 9h oraz etui na tył i boki kolor srebrny ipaky. Info na priv Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka Szkło Etui Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 9. U mnie tak miga ale nie przeszkadza mi to jeszcze:) oznacza że żyje:). A mam pytanie dot. w jaki sposób aktualizować. Jak w aplikacji "Aktualizacje" kliknę "Szukaj aktualizacji" to mi nic nie znajduje, mówi że mam "The latest". A mam zainstalowane MIUI 8 6.8.25 rozwojowa.
 10. U mnie jest tylko możliwe: "Zakończ". Jest opcja "Wyłącz" ale jest nieaktywna.
 11. Ja też miałem ten komunikat. Jak wywalić domyślną przeglądarkę? Czy faktycznie jest zagrożeniem?
 12. Mam telefon od 2tygodni i jestem bardzo zadowolony. 1. Metalowa obudowa - super sprawa. Sprawdza sie w kieszeni z kluczami. 2. Bateria daje radę 1.5 - 2 dni obsługi z graniem włącznie. Przy grach trochę się grzeje. Mam ładowarkę tronsmart co ładuje szybko i to się przydaje. Brak co prawda bezprzewodowego ładowania ale za kilka $ można mieć nakładkę. 3. Ekran ma świetne kolory ale na słońcu trzeba więcej jasności dać. Twardość ekranu to nie gorilla więc trzeba uważać gdzie telefon leży. P.S. Mam do sprzedania szkło nelkin 9h. info na priw. Sprawdza się. Zakryło mi drobną rysę która się niestety pojawiła. 4. Aparat zdjęcia robi super. Tryb małej głębi - rozmazane tło działa szybko i fajnie. Nawet w pomieszczeniach wychodzą jakoś czytelnie. Filmy trochę średnio ale nie jest źle . 5. Czytnik i GPS wifi i sim działają bez problemu. 6. Podziękowania za polski MiUi - myślałem że dam radę z oryginalnym eng ale tam się pojawia dużo chińszczyzny - mimo że wybrany eng. W MiUi eu.pl jest ok. Dzieki chłopaki. 7. Dźwięk z głośnika jako taki bez rewelacji - jeden głośnik z prawej strony. Ale przez słuchawki czy bluetooth jest dobry bo ma equalizer. 8. Procesor zgodnie z wymaganiami szybko działa nawet w grach.
 13. Zainstalowałem MUIU eu/pl i jest świetne.
 14. Ja zrobiłem polonizacje wg instrukcji https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ z zastosowaniem pkt 3.
×
×
 • Create New...