Luke_l

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About Luke_l

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Włoszczowa
 • Zainteresowania
  IT

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Luke_l

  Język polski z zablokowanym bootloaderem

  W przypadku wersji z mediatekiem, nie ma dostępnego globala. Wgraj MIUIPolska.
 2. Luke_l

  Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable

  @DJYano podałeś błędną nazwę kodową. Redmi Note 3 na snapdragonie to kenzo. Poza tym w temacie dotyczącym stabilnego wydania miui 8 wypadałoby podać link do romu stable http://en.miui.com/download-301.html#438
 3. Luke_l

  Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable

  Też czasem mi spada do 99%, ale zauważyłem że zależy to od tego jak długo pozostawię podpięty do ładowarki telefon przy 100%.
 4. Luke_l

  Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable

  Zawsze jest opcja pomocy zdalnej przy użyciu np. TeamViewera. Sam bym pomógł, gdyby nie to, że jestem ostatnio trochę zapracowany. Może ktoś z kolegów na forum pomoże?
 5. Mamy dość, gdyż wszystko zostało opisane w poradniku https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ w którym pogrubioną czcionką pisze, że dla softu poniżej wersji 7.1 wymagane jest zainstalowanie chińskiego romu dev by odblokować bootloader.
 6. Luke_l

  Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable

  U mnie bateria trzyma podobnie jak przed aktualizacją. Zauważyłem tylko że aplikacja Internet pojawia się jako uruchomiona w analizie baterii, więc poszukałem w uprawnieniach i wyłączyłem uruchamianie w tle. Na minus zaliczam brak sygnalizacji czerwoną diodą o niskim poziomie baterii. Poza tym system działa stabilnie, nic się nie wiesza i nie miałem żadnego restartu.
 7. Luke_l

  Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable

  Nie zauważyłem różnicy z czasem ładowania.
 8. Luke_l

  Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable

  U mnie wszystko poszło za pierwszym razem. Po pobraniu aktualizacji telefon się ponownie uruchomił i zaczął iść pasek postępu. Nie doszedł do końca i znów się restartnął. Spokojnie, na luzie poczekałem co będzie dalej. Tym razem pasek doszedł do końca i zaczął się uruchamiać android. Nie patrzyłem na czas, ale cały proces trwał z kilkanaście minut, może kilkadziesiąt, ale nie dłużej niż 30 min.
 9. Luke_l

  Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable

  Zaktualizowałem MIUI do wersji 8.1.1.0 i póki co nie zauważyłem większych błędów. Raz się zawiesił sklep play, znikła ikonka zestaw narzędzi sim, ale po kolejnym uruchomieniu telefonu wróciła na swoje miejsce. Ustawienia odpalają się normalnie. Wkurza mnie tylko powiadomienie o karcie SD pojawiające się przy każdym włączeniu telefonu. Da się to jakoś wyłączyć?
 10. Luke_l

  Jakich ciekawych aplikacji używacie?

  Kilka moich ulubionych apek: Edytor Tekstu QuickEdit Pogoda & Zegar Widget Android Termux - emulator terminala i środowiska Linux 365Scores - Wyniki na żywo Audio Rocket Beta - odtwarzanie z YouTube w tle. Prosto i bez kombinacji. Mój Pociąg - rozkład jazdy, opóźnienia, utrudnienia. Kalendarz PL - świetny, tradycyjny "zdzierany" kalendarz Fing - Network Tools - skaner sieci wifi. Pokazuje urządzenia łączące się z routerem.
 11. Luke_l

  Wybór etui i szkła

  Z tych samych powodów zamówiłem Slenky. Wizualnie prezentuje się nieźle, nie pogrubia telefonu, ma skórzane plecki i boki, które zapewniają pewny chwyt i ogólnie mogę polecić.
 12. Luke_l

  Problem z kompasem MIUI

  Miałem problem z kompasem na romie global, ale po zainstalowaniu apki GPS Status & Toolbox mogłem na nowo skalibrować kompas. Teraz działa prawidłowo.
 13. Ostatnio poszła plotka, że wersja ze snapem może w ogóle się nie pojawić. http://www.gsmmaniak.pl/589508/xiaomi-redmi-note-4-bez-snapdragona Osobiście uważam, że wariant ze snapem 652 byłby nie wiele wydajniejszy od 650 i pewnie na poziomie X20, więc wydawanie takiej wersji nie ma większego sensu.
 14. Luke_l

  LTE 800 MHz w Redmi Note 3 Pro

  Fakt, nie zauważyłem. Temat do kosza.
 15. Luke_l

  LTE 800 MHz w Redmi Note 3 Pro

  Ostatnio zauważyłem że w sklepie geekbuying w ofercie jest wersja Redmi Note 3 Pro Official International, który w specyfikacji ma wymienioną obsługę pasma LTE 800 MHz. Ciekawe czy to jest jakaś specjalna wersja, czy to pasmo zostało odblokowane software-owo. Jeśli odblokowano przez modyfikacje romu Global, to teoretycznie powinno się dać na każdym telefonie z tym romem. Ktoś coś wie więcej w tym temacie?