Jump to content

Luke_l

Użytkownicy
 • Posts

  64
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Włoszczowa
 • Zainteresowania
  IT

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco X3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Luke_l's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

8

Reputation

 1. U mnie zadziałało gdy w Magisku zainstalowałem poniższe moduły: Włączyłem opcje "Wymuś Listę Odmów". Zaznaczyłem opcje tak jak poniżej: I wyczyściłem dane aplikacji mObywatel. Oczywiście Magisk ukryty. mObywatel 3.2.2 (18.135) LineageOS 19.1
 2. W przypadku wersji z mediatekiem, nie ma dostępnego globala. Wgraj MIUIPolska.
 3. @DJYano podałeś błędną nazwę kodową. Redmi Note 3 na snapdragonie to kenzo. Poza tym w temacie dotyczącym stabilnego wydania miui 8 wypadałoby podać link do romu stable http://en.miui.com/download-301.html#438
 4. Też czasem mi spada do 99%, ale zauważyłem że zależy to od tego jak długo pozostawię podpięty do ładowarki telefon przy 100%.
 5. Zawsze jest opcja pomocy zdalnej przy użyciu np. TeamViewera. Sam bym pomógł, gdyby nie to, że jestem ostatnio trochę zapracowany. Może ktoś z kolegów na forum pomoże?
 6. Mamy dość, gdyż wszystko zostało opisane w poradniku https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ w którym pogrubioną czcionką pisze, że dla softu poniżej wersji 7.1 wymagane jest zainstalowanie chińskiego romu dev by odblokować bootloader.
 7. U mnie bateria trzyma podobnie jak przed aktualizacją. Zauważyłem tylko że aplikacja Internet pojawia się jako uruchomiona w analizie baterii, więc poszukałem w uprawnieniach i wyłączyłem uruchamianie w tle. Na minus zaliczam brak sygnalizacji czerwoną diodą o niskim poziomie baterii. Poza tym system działa stabilnie, nic się nie wiesza i nie miałem żadnego restartu.
 8. Nie zauważyłem różnicy z czasem ładowania.
 9. U mnie wszystko poszło za pierwszym razem. Po pobraniu aktualizacji telefon się ponownie uruchomił i zaczął iść pasek postępu. Nie doszedł do końca i znów się restartnął. Spokojnie, na luzie poczekałem co będzie dalej. Tym razem pasek doszedł do końca i zaczął się uruchamiać android. Nie patrzyłem na czas, ale cały proces trwał z kilkanaście minut, może kilkadziesiąt, ale nie dłużej niż 30 min.
 10. Zaktualizowałem MIUI do wersji 8.1.1.0 i póki co nie zauważyłem większych błędów. Raz się zawiesił sklep play, znikła ikonka zestaw narzędzi sim, ale po kolejnym uruchomieniu telefonu wróciła na swoje miejsce. Ustawienia odpalają się normalnie. Wkurza mnie tylko powiadomienie o karcie SD pojawiające się przy każdym włączeniu telefonu. Da się to jakoś wyłączyć?
 11. Kilka moich ulubionych apek: Edytor Tekstu QuickEdit Pogoda & Zegar Widget Android Termux - emulator terminala i środowiska Linux 365Scores - Wyniki na żywo Audio Rocket Beta - odtwarzanie z YouTube w tle. Prosto i bez kombinacji. Mój Pociąg - rozkład jazdy, opóźnienia, utrudnienia. Kalendarz PL - świetny, tradycyjny "zdzierany" kalendarz Fing - Network Tools - skaner sieci wifi. Pokazuje urządzenia łączące się z routerem.
 12. Z tych samych powodów zamówiłem Slenky. Wizualnie prezentuje się nieźle, nie pogrubia telefonu, ma skórzane plecki i boki, które zapewniają pewny chwyt i ogólnie mogę polecić.
 13. Miałem problem z kompasem na romie global, ale po zainstalowaniu apki GPS Status & Toolbox mogłem na nowo skalibrować kompas. Teraz działa prawidłowo.
 14. Ostatnio poszła plotka, że wersja ze snapem może w ogóle się nie pojawić. http://www.gsmmaniak.pl/589508/xiaomi-redmi-note-4-bez-snapdragona Osobiście uważam, że wariant ze snapem 652 byłby nie wiele wydajniejszy od 650 i pewnie na poziomie X20, więc wydawanie takiej wersji nie ma większego sensu.
 15. Fakt, nie zauważyłem. Temat do kosza.
×
×
 • Create New...