Jump to content

mszark

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About mszark

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja zauważyłem, że czasem nie mam po prostu internetu mając ustawiony dns na blokadę reklam. Natomiast w Twoim przypadku to może być jakiś problem sprzętowy. Ja kiedyś miałem problem z gpsem, po rozebraniu fona okazało się że antena od gpsu była podwinięta, nie dotykała styków.
 2. Jest gdzieś napisane krok po kroku jak przejść na pie? Robić jakiś wipe itp?
 3. Mofii czy nie, szkła są wszędzie te same, albo wąskie, które słabo wygląda, albo odstające, albo te z ramkami czy to z jakim olejkiem na brzegi czy nie. przerobiłem kilka z alle i z ali. Najlepiej wygląda z ramkami, oczywiście odstaje i można trafić na zamalowane miejsce na diodę, albo na takie gdzie zbiera się kurz na przednim aparacie. Ja zrezygnowałem całkiem ze szkła, noszę w kieszeni, rys puki co nie mam.
 4. Tu masz dwa tematy, odblokowywanie bootloadera i wgrywanie xiaomi.eu https://miuipolska.pl/forum/forum/15-tutoriale/ Więcej nie potrzebujesz. Robiłem zgodnie z nimi w niedzielę i wszystko szybko i sprawnie.
 5. Co do aparatu to proponuje popróbować z gcam. Sam czekam, aż będę mógł odblokować bootloader. Obecnie zdjęcia są kiepskie w porównaniu do R3S z gcam.
 6. Global to syf kiła i mogiła i w ogóle strach używać, ale miui polska - chiński rom jest cacy w ogóle.... logiczne
 7. To i ja się dołączę. Dostałem dziś fona. Zainstalowałem aktualizację do miui 10 global. Czy przyciski ekranowe nie ukrywają sie? Ciągle są widoczne, niby w opcjach jakieś ustawienia do ukrywania w aplikacjach ale to nie działa.
 8. mszark

  MIUI 8.3.2

  Jakiś czas temu przy paru aktualizacjach na redmi 3s przy wipe cache i dalvik miałem zwiechę przy pokazaniu się ekranu blokaty, ciemność i tyle. Też był potrzebny full wipe. Po jakimś czasie wróciło do normy. To nie jest wersja stabilna i trzeba się z tym liczyć.
 9. mszark

  MIUI 8.3.2

  Sama aktualizacja jest ok, po full wipe i instalacji działa jak trzeba. Sama instalacja coś psuje bez wipe. Mi na redmi 3s zniknęła automapa i nie dało się zainstalować. A że backupu nie miałem zrobiłem full wipe i zainstalowałem ponownie. Automapa zainstalowana i działa.
 10. Mogę już potwierdzić, może to komuś pomoże. Pomaga odpalenie na chwilę fastboot. Nie wiem dlaczego, ale tak jest. Potem znów po odłączeniu ładowarki fon jest cały czas wybudzony i znów uruchomienie fastboot.
 11. @up Problem powstaje po pierwszym podłączeniu fona pod ładowarkę.Po odłączeniu zostaje wybudzony. jasta71 wipe pomoże, tak samo jak nowa instalacja, ale znów, do pierwszego ładowania. Restart i wyłączenie wcześniej nie pomagało. W zeszłym tygodniu zrobiłem roota i po tym było ok. Teraz sprawdziłem po naładowaniu znów był ciągle wybudzony. Uruchomiłem na chwile fastboot, odpaliłem tel. i teraz po wygaszeniu nie jest wybudzony. Będę jeszcze sprawdzał, ale na obecną chwilę wydaje mi się, że pomaga na chwile odpalenie fastboot lub recovery.
 12. Jak to jest, że po każdej aktualizacji na R3s, czy instalacji z full wipe w historii użycia baterii wybudzony jest sporadycznie i kreska na wykresie jest pozioma gdy nie używam fona. Ale wystarczy, że podłącze pod ładowanie i potem już cały czas fon jest wybudzony i kreska baterii cały czas w dół. Dopiero przy następnej aktualizacji sytuacja się powtarza, że fon jest mało kiedy wybudzony. Poniżej przykład. W pt aktualizacja, ładowanie, dziś pobrałem ponownie bo był reupload. Na razie jest ok, ale za chwilę znowu będzie ciągle wybudzony.
 13. Nie testowałem skryptu, po dodaniu wpisu w build.prop. W domyślnej apce miui nie ma opcji zmiany kamerki na przód, w open camerze przy probie zmiany aparatu mam FC.
 14. Po wgraniu z powrotem globala BL zostanie odblokowany. Robisz jak napisałeś. Najpierw zgoda na odblokowanie BL. Instalacja dev, odblokowanie, instalacja global, instalacja recovery, root.
 15. Wszystko poszło, jest miui polska, jest root. Dzięki.
×
×
 • Create New...