Jump to content

kapiS

Użytkownicy
 • Posts

  146
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kapiS

 1. Słabo u was z tym SoTem coś :^) Synchronizacja włączona, blokowanie aplikacji wyłączone, animacje systemowe włączone, jasność zależnie od godziny, raz minimalna raz 1/3 paska.
 2. U mnie normalnie są polskie znaki (używam messengera jako aplikacji do sms, nie domyślnej od miui)
 3. https://miuipolska.pl/forum/forum/231-redmi-note-3-pro-se/ tu masz dział kate
 4. coś ci wakelockuje. sprawdź wakelock detectorem co.
 5. Odinstaluj messengera i zainstaluj starszą wersje stąd http://www.apkmirror.com/apk/facebook-2/messenger/messenger-90-0-0-14-70-release/facebook-messenger-90-0-0-14-70-android-apk-download/ (dokładnie tą). Też miałem taki problem.
 6. Ssy zniknęły chyba przez backup forum, więc wrzucę jeszcze raz. Opcje programistyczne są w dodatkowych ustawieniach.
 7. Prosze bardzo zakłódkowane mam: fb, messenger, skype, youtube, steam, gmail. I jeszcze raz mówię ze to jest redmi note 3 pro 3/32. Jasność mam taką zazwyczaj, tylko w nocy na prawie minimalną(to jest statyczna a nie auto)
 8. No chyba jak to jest SOT to coś musimy jednak robic a, I mam note 3 pro :^) Powiedz jakie ustawienia chcesz żebym podal
 9. no ja mialem caly czas lte, jak masz nie jednolity to znaczy ze tracil zasieg/zmienial 2g/3g/lte ja uzywam dwie bo przenosze numer, jedna orange i na niej 3g mam i z niej rozmawiam a druga play 4g do internetu :^)
 10. No mi na 8.0.6.0 wszystko działa xD wifi cały czas prawie, gdy wifi było wyłączone to dane były włączone (lte)
 11. Mi tam na global stable sie normalnie wyświetlają
 12. kapiS

  Miui global

  Dobre jest, jak nie ma reklam itp to tylko zrób aktualizacje przez ota do 8.0.6.0 i tyle.
 13. Masz syfmiui. MiFlashem zainstaluj sobie global stable/dev jeśli chcesz androida 6. http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html
 14. Jak wejdziesz w informacje o urządzeniu i zaczniesz klikać w pamięć wewnetrzną to masz do wyboru sim 1 i sim 2 i możesz wybrać tam jak ma łączyć z siecią (lte only, lte/wcdma itp)
 15. Spotify cały czas włączony w tle, dużo chrome i filmów (youtube), cały czas 4g włączone (lte/wcdma only ale mam lte caly czas) global 8.0.1.0
 16. No to już wiesz czemu ci tak bierze baterie.
 17. No właśnie rzecz w tym że miałem to wyłączone. Wszystko jest ok ale zdziwiło mnie to :v Dodam jeszcze ze to nie zaktualizowalo mi nic, wersja miui była ta sama przed jak i po.
 18. Wtf. Siedze sobie, przeglądam internet na komputerze, patrze - nagle wyłączył się telefon i włącza sie od nowa - moim oczom pojawia sie pasek jakby update sie robił? Nic nie aktualizowałem, mam stable miui 8. Ktoś miał tak też kiedyś? // edit robi sie juz 20 minut, mam nadzieje ze nic sie nie popsulo xd
 19. Używam - polecam. Co do drugiego pytania, to nie dam sobie ręki uciąć ale raczej tak.
 20. Mail od kuriera będzie dopiero w godzinach wieczornych (zazwyczaj tak jest, w zależności od firmy kurierskiej)
 21. na nim musisz mieć odblokowany bootloader, ale nie musisz flashowac twrp.
×
×
 • Create New...