Jump to content

polozu

Użytkownicy
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About polozu

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 09/23/1981

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Będzin
 • Zainteresowania
  Xiaomi

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale dokładnie ten sam problem mają inne osoby. Ten bootloop występuje po wykonaniu tej instrukcji. A ja poprostu się zastanawiam czy nie muszę najpierw zainstalować romu z android 9 a dopiero później 10. Zapewniam, że robię wszystko dokładnie wg instrukcji.
 2. Witam. Bardzo proszę o pomoc w zainstalowaniu miui polska. Mam już TWRP 3.3.1-3 Unofficial by mauronofrio. Problem pojawia się po zainstalowaniu romu, telefon łapie bootloopa na oknie z logiem CC. Próbowałem na 2 romach. Dziwię się też że w trakcie instalacji moje twrp, chociaż obsługuje android 10 jest podmieniane na inne. Bardzo proszę o pomoc bo już brakuje mi pomysłów, już na kilku telefonach instalowałem miui polska ale takich problemów nigdy nie doświadczałem
 3. Witam, proszę a nawet błagam o pomoc w instalacji TWRP na Mi Note 10. Problem polega na tym, iż stosując się do instrukcji z Miui Polska recovery się instaluje ale po jego uruchomieniu nie mogę przekopiować na pamięć telefonu instalatora Miui. W systemie Windows widać telefon jako 4 dyski i w trakcie kopiowania pasek postępu stoi. Po ponownym uruchomieniu twrp znika a pojawia MI Recovery 3.0. Na ponad 10 telefonach Xiaomi odblokowywałem bootloader i instalowałem TWRP ale takich jaj jeszcze nie miałem. Moje pytanie jest takie, jaka wersja TWRP jest najlepsza oraz pasująca pod androida 10?
 4. Witam, czy na chwilę obecną OrangeFox jest najlepszym rozwiązaniem i gdzie można pobrać najnowszą wersję?
 5. Niestety po wyczyszczeniu i zainstalowaniu od nowa problem dalej występuje. Masz może jakieś pomysły?
 6. Mam problem z moim Mi Max 3, w trybie głośnomówiącym osoba do której dzwonię słyszy siebie i to wyjątkowo wyraźnie. Taki efekt echa z lekkim opóźnieniem występuje także w trakcie normalnej rozmowy, choć jest trochę mniej odczuwalny. Bardzo proszę o pomoc. Używam oczywiście Miui Polska w wersji rozwojowej.
 7. Witam. Czy są jakieś problemy z NFC, chodzi mi o Google Pay?
 8. A czy wiadomo coś o możliwości kupna w Polsce. Ile idzie od Goldway?
 9. Podłączam się do pytania. Jak wygląda cena i czy warto poczekać czy kupić od razu?
 10. Jesteś geniuszem, wszystko działa. Temat do zamknięcia.
 11. Witam, mam straszny problem z instalacją miui, gdyż jaką wersję miui polska bym nie zainstalował to po restarcie telefonu bez przerwy wyskakuje komunika z błędem o zatrzymaniu procesu com.miui.whetstone. Komunikatu nie da się anulować bo zaraz wraca. Z telefonu nie mogłem w ogóle korzystać i byłem zmuszony zainstalować Lineageos, który działa bez problemowo. Błagam o pomoc, miałem już 5 telefonów Xiaomi i nie raz wgrywałem miui, ale takiego problemu nie spotkałem.
 12. Wielkie dzięki za odpowiedź. Pytam bo instalując aktualizacje w swoim TWRP cały czas pojawia się błąd: Nieudane mapowanie pliku'/sbin/cofface-no-verity.zip Aktualnie posiadam wersje 3.1.0-0 Projekt Team Win Recovery (cofface) i nie wiem czy to najnowsza i poprawna wersja. Ponadto cały czas TWRP pokazuje mi błędną godzinę (czas ustawiony na Warszawę) tzn, śpieszy o przeszło 10 godzin.
 13. Jakiej wersji TWRP używacie, bo na oficjalnej stronie nie ma naszego telefonu.
×
×
 • Create New...