Jump to content

Edifice

Użytkownicy
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi 12

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Edifice's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Cześć, możesz napisać coś więcej na temat tej metody albo dać jakiś link do tematu? Też mam problem z aktualizacjami..
 2. U mnie po aktualizacji bateria to jakiś żart, z 80% do 20% od wieczoru do wieczoru (24h) przy 2,5 h sot. Miał ktoś podobny przypadek i HR pomógł? Powiem, że przy przejściu z 10 na 11 nie odczułem pogorszenia,
 3. Siemanko, zastanawiam się nad zakupem mi 9t, ale niepokoją mnie te problemy z baterią, czy te problemy występują tylko na xiaomi eu czy też na sofcie global? Obecny telefon chcę zmienić właśnie ze względu na padającą baterie z racji swojego wieku i nie chcę kupić nowego telefonu który może się nagle rozładować bo ma kaprys.
 4. Cześć wszystkim, zastanawiam się nad zakupem tego telefonu i zastanawia mnie jedna rzecz czy telefon nie ma problemu z GPSem? Jakoś kojarzę że telefony z mediatekiem miały z tym problemy.
 5. A przed instalacją romu, instalowałeś fw-patch? Error 7 wyskakuje też jak masz stary bootloader (z androida 5 lub 6) a próbujesz instalować rom na androidzie 7 lub nowszym, sam przez to przechodziłem i właśnie fw patch pomógł.
 6. @Vlad Używasz mokke 90.0? Ja chwilę używałem działał bardzo pilnie ale drenował baterię, przykładowo przez noc potrafiło zjeść 15% baterii. Dodatkowo miałem problem z GPS, nie mógł złapać fixa. Teraz próbuję różnych romów, właśnie pod kątem baterii, jak na razie z androidem 8 i 9 cięgle występuję u mnie ten problem, a podoba mi się na tyle, że nie chcę wracać do 7.
 7. Napiszę post pod postem, może ktoś podrzuć MIUI_Camera_A1_port_arm64_8.X.X_fix.zip? wszędzie szukałem ale znikło, wszystkie linki jakie znalazłem na różnych forach nie aktywne.
 8. @kubaa009Ja od wczoraj używam mokee 90.0, jest bardzo szybki, ten telefon jeszcze nigdy nie dział mi tak szybko. Co do baterii ciężko powiedzieć, bo dopiero co wymieniłem na nową(nohan czy jakoś tak) i nie bardzo mam porównanie. Mogę polecić, moim zadaniem warto spróbować. Za to mam pytanie z innej beczki. Mam zablokowany bootloader rom zainstalowałem z użyciem pacha. I teraz mogę normalnie instalować aktualizację czy za każdym razem muszę robić wgrywać pacha? Jeśli muszę wgrywać pacha to czy muszę robić wipe pamięci?
 9. Ktoś jeszcze używa mi4c? Zainstalowałem ten RR, telefonu można nawet używać tylko problem z drenażem baterii, sot 1h i zostaje 29%, instalowałem z godnie z instrukcją instalacji z zablokowanym bootloaderem, jak teraz mogę przejść np na pixelexpirence?
 10. instalowałem z godnie z instrukcją, lecz system nie chce wstać, biały ekran z logiem google pasek na dole się ładuje i nic się nie dzieje, po dłuższej chwili telefon przechodzi znowu do twrp. dobra po 3ciej probie w końcu wystartował, na razie wydaje się szybki i płynny zobaczymy za jakiś czas.
 11. @225rgnusmas tak jestem zalogowany na na konto xiaomi na telefonie, jak klikam "add account and device" to mi wyskakuje to couldn't't verify widoczne na zrzucie ekranu.Dodam, że jak próbuje przez mi unlock to zatrzymuje się na 99%.
 12. mam problem z odblokowaniem mojego mi4c, na telefonie w mi unlock status ciągle wywala mi coś takiego (zdjęcie). Próbuję już od jakiś 2ch tygodni, dodam że siedzę na chińskim devie, zgodę dostałem już jakiś czas temu. Jakieś porady, co zrobić żeby w końcu to poszło?
 13. Wszystko w ustawieniach mam pozaznaczane tak jak być powinno, z tego co widzę to dużo ludzi ma podobny problem, piszą żeby czekać i próbować, trzy dni, pięć, tydzień, dwa a nawet miesiąc. Nic, narazie zainstalowałem najnowszego chińskiego deva, jakoś to działa, czekam aż się uda odblokować bootloader
 14. Zainstalowałem sobie najnowszy china dev 8.3.8 na moim Mi 4c i do instalowałem aplikacje googla przez "google installer", system mam po angielsku i zbytnio mi to nie przeszkadza, ale czy jest jakiś sposób żeby zmienić język w sklepie play na polski i żeby aplikacje też się po polsku instalowały? Dodam, że mam zablokowany bootloader i przez problemy z odblokowaniem, zdecydowałem się wgrać china dev.
×
×
 • Create New...