Edifice

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Edifice

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @kubaa009Ja od wczoraj używam mokee 90.0, jest bardzo szybki, ten telefon jeszcze nigdy nie dział mi tak szybko. Co do baterii ciężko powiedzieć, bo dopiero co wymieniłem na nową(nohan czy jakoś tak) i nie bardzo mam porównanie. Mogę polecić, moim zadaniem warto spróbować. Za to mam pytanie z innej beczki. Mam zablokowany bootloader rom zainstalowałem z użyciem pacha. I teraz mogę normalnie instalować aktualizację czy za każdym razem muszę robić wgrywać pacha? Jeśli muszę wgrywać pacha to czy muszę robić wipe pamięci?
 2. Ktoś jeszcze używa mi4c? Zainstalowałem ten RR, telefonu można nawet używać tylko problem z drenażem baterii, sot 1h i zostaje 29%, instalowałem z godnie z instrukcją instalacji z zablokowanym bootloaderem, jak teraz mogę przejść np na pixelexpirence?
 3. instalowałem z godnie z instrukcją, lecz system nie chce wstać, biały ekran z logiem google pasek na dole się ładuje i nic się nie dzieje, po dłuższej chwili telefon przechodzi znowu do twrp. dobra po 3ciej probie w końcu wystartował, na razie wydaje się szybki i płynny zobaczymy za jakiś czas.
 4. @225rgnusmas tak jestem zalogowany na na konto xiaomi na telefonie, jak klikam "add account and device" to mi wyskakuje to couldn't't verify widoczne na zrzucie ekranu.Dodam, że jak próbuje przez mi unlock to zatrzymuje się na 99%.
 5. mam problem z odblokowaniem mojego mi4c, na telefonie w mi unlock status ciągle wywala mi coś takiego (zdjęcie). Próbuję już od jakiś 2ch tygodni, dodam że siedzę na chińskim devie, zgodę dostałem już jakiś czas temu. Jakieś porady, co zrobić żeby w końcu to poszło?
 6. Wszystko w ustawieniach mam pozaznaczane tak jak być powinno, z tego co widzę to dużo ludzi ma podobny problem, piszą żeby czekać i próbować, trzy dni, pięć, tydzień, dwa a nawet miesiąc. Nic, narazie zainstalowałem najnowszego chińskiego deva, jakoś to działa, czekam aż się uda odblokować bootloader
 7. Zainstalowałem sobie najnowszy china dev 8.3.8 na moim Mi 4c i do instalowałem aplikacje googla przez "google installer", system mam po angielsku i zbytnio mi to nie przeszkadza, ale czy jest jakiś sposób żeby zmienić język w sklepie play na polski i żeby aplikacje też się po polsku instalowały? Dodam, że mam zablokowany bootloader i przez problemy z odblokowaniem, zdecydowałem się wgrać china dev.
 8. Natrafiłem na taki problem, chciałem sobie zainstalować miui 9, wgrałem 6.12.22, potem na to 7.2.9 i teraz mam taki problem, że miunlock staje na 99% i wyskakuje błąd, zgodę dostałem jakiś czas temu już, przy zalogowaniu na en.miui.com mogę ściągnąć tylko program, także zgodę mam przyznaną. Jakby tego było mało na tym 7.2.9 mam jakiś problem ze sklepem play i nie mogę pobrać żadnej aplikacji . Jest na to jakiś sposób czy trzeba się bawić z miflash?
 9. Dobra zainstalowalem fastergps ze sklepu, ustawilem cos tam na Europe i Polske i 21 sekund okreslenie lokalozacji i 13 satelit
 10. mam problem z GPS na wersji rozwojowej z 22.12.16, w diagnostyce przez kilka minut łapie mi tylko 1 satelitę, jest na to jakiś fix? Spróbować zainstalować inny rom czy to raczej kwestia sprzętu? :/
 11. Zobilem wipe wszystkiego oprocz internal storage, dzis sprobóje jescze raz
 12. drugi raz podszedłem do próby instalacji RR i znowu error, pierwszy raz jakiś miesiąc temu nie wiem jakie miałem wtedy twrp, dziś mam 3.1.1 i ten sam problem "error 7", podpowie ktoś coś bo już nie mam sił do xiaomieu.. po 5 miesiącach rom mi się zaczął wysypywać i pn potrafi mi dzwonić do ludzi w kieszeni albo ustawia przypomnienia o.O
 13. jak to jest z xiaomi to zostanie tylko biały
 14. Jaka wersja TWRP jest potrzebna żeby zainstalować ten rom? Jakiś czas temu próbowałem wrzucić ale podczas instalacji wyskoczył błąd, nie mogłem wgrać ani systemu ani buckupa przy probie restartu bootloop i musiałem flashować prze miflash, nie pamiętam którą miałem wersje TWRP ale chyba właśnie z recovery było coś nie tak. :/. Teraz mam wersje 3.0.2, pójdzie? Bo to miui mnie już trochę męczy.