Malina107

Użytkownicy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Malina107

 • Rank
  Użytkownik
 1. Witam, czy istnieje możliwość zaprogramowania na Mi Band 3 domyślnych aktywności włączanych bezpośrednio z opaski? Aktualnie, po przesunięciu gestem na opasce do góry mam jako domyśle "bieżnia" natomiast przesuwając w prawo "ćwiczenia". Czy da się to zmienić na dwie dowolnie inne aktywności?
 2. Malina107

  Mi Band 3 i Endomondo / Notify&Fit

  @Artek610 bardzo dziękuję za wyczerpująca odpowiedź, bardzo mi pomogła.
 3. Malina107

  Mi Band 3 i Endomondo / Notify&Fit

  Witam, zakupiłem dziś Mi Band 3 (moja pierwsza opaska) i rodzi się kilka pytań: 1. Czy da się połączyć Mi Band 3 z Endomondo? Głównie do celów monitoringu tętna przy treningu. Jeżeli tak, to jak to zrobić? 2. Zainstalowałem Notify&Fit PRO. Żeby udostępnić dane aplikacji zewnętrznej trzeba wykupić dodatkową licencję. Jest tam mowa o aplikacji Strava - czy istnieje możliwość w ten sposób połączyć z Endomondo? 3. Czy ewentualnie z aplikacji Strava da się importować automatycznie do Endomondo? (pomyślałem, żeby automatycznie eksportować do Strava, a ze Strava do Endomondo) 4. W N&F znalazłem opcję eksportu do pliku TCX (Endomondo...). W jaki sposób taki plik załadować w endomondo?
 4. Problem pojawia się od pewnego czasu (3-4tygodnie) podczas każdej rozmowy (różne osoby)
 5. Witam, Od niedawna zauważyłem problem z moim telefonem przy rozmowach w trybie głośno mówiącym. Po zakupie przy korzystaniu z tego trybu w samochodzie rozmówca był słyszalny bardzo dobrze. Aktualnie w tym trybie głośność jest znacznie niższa tak, że przy wiszącym na szybie telefonie podczas jazdy słabo słychać rozmówcę. Jest jakiś sposób na zwiększenie głośności w tym trybie? Przycisk "up" działa tylko na mikrofon. Aktualizowane kilka razy system po zakupie, może to przez to?
 6. Witam, zakupiłem na ProLine Redmi 5 Plus - jest to moja pierwsza styczność z Xiaomi. Skonfigurowałem telefon, zaktualizowałem SOFT (w ustawieniach) no i zacząłem czytać na jego temat. Trochę się przeraziłem, bo przeczytałem, że aktualizacją SOFTu można uceglić telefon, co na szczęście mnie nie spotkało. Wersja systemu, która jest zainstalowana na telefonie to MIUI Global 9.2 | Stabilna 9.2.6.0(NEGMIEK). Bootloader mam zablokowany. Moje pytanie, czy wersja systemu jest syfem, czy to oficjalny SOFT i czy mam powody bać się, że telefon uwali się przy aktualizacji? Mogę prosić o podesłanie linków, do tematów, z których dowiem się od zera (jako, że nigdy nie miałem nic wspólnego z Xiaomi) o co chodzi z tylko wersjami systemów, z czym to się je i jak zrobić, żeby było dobrze?
 7. Malina107

  Gdzie nalepiej kupić Xiaomi Redmi 5 Plus ?

  Polecam proline.pl Zakupiłem tam Redmi 5 Plus 3GB/32GB w wersji czarnej za 749 zł. Dziś doszedł i wszystko ok. Łatwy kontakt, szybka wysyłka i gwarancja 24 miesiące.
 8. Malina107

  MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Jak się ma w praktyce fakt, ze mi4c nie obsługuje pasma lte 800 mhz?
 9. Malina107

  Czas oczekiwania na przesyłkę z ibuygou

  Ale naliczyli Ci jakąś śmieszną wartość VAT (Ile?) czy od pełnej wartości telefonu?
 10. Malina107

  Platność ibuygou

  @Bohyn No dobra, z tym, że to jest jednak pewnego rodzaju loteria - akurat teraz DHL tak robi - ale nie ma 100% pewności, że nie przyjdzie mi zapłacić VATu od wartości telefonu jak zatrzymają celnicy?
 11. Malina107

  Platność ibuygou

  Czy ktoś się orientuje jak jest z przesyłką DHL? Chodzi mi o to, czy warto wykupować dodatkowe ubezpieczenie od VATu przy wyborze DHL, bo słyszałem, że nawet w momencie, gdy nie wykupiłbym ubezpieczenia "Anty-VAT", to przy DHL w przypadku kontroli celnej naliczają tylko tyle, ile zapłaciłbym z ubezpieczenie (5%), a nie pełny VAT. Jak w końcu jest i jak najlepiej zrobić?
 12. Malina107

  Zakup Mi4c

  Ktoś jeszcze potwierdza, że przy wysyłce DHL nie ma co wykupować ubezpieczenia od VATu? A jak z darmową przesyłką "Free Airmail"? + 8,5$ za ubezpieczenie od VATu? Przesyłki wtedy idą rzeczywiście tak długo?
 13. Malina107

  Zakup Mi4c

  Dzięki za info Ubezpieczenie od VAT jest naliczane u sprzedawcy od wartości telefonu czy telefon + przedłużona gwarancja?
 14. Malina107

  Zakup Mi4c

  @mrosi Jeszcze jedno w sprawie zakupów. Co z cłem w przypadku zakupu tego telefonu ($165 telefon + $5 gwarancja + ~$10 ubezpieczenie VAT)?
 15. Malina107

  Zakup Mi4c

  @mrosi Napisz mi jeszcze pod jaki WER podlegasz? Słyszałem, że w warszawskim najczęściej paczki przechodzą bez problemu.