Jump to content

Malina107

Użytkownicy
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

Malina107's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Witam, czy istnieje możliwość zaprogramowania na Mi Band 3 domyślnych aktywności włączanych bezpośrednio z opaski? Aktualnie, po przesunięciu gestem na opasce do góry mam jako domyśle "bieżnia" natomiast przesuwając w prawo "ćwiczenia". Czy da się to zmienić na dwie dowolnie inne aktywności?
 2. @Artek610 bardzo dziękuję za wyczerpująca odpowiedź, bardzo mi pomogła.
 3. Witam, zakupiłem dziś Mi Band 3 (moja pierwsza opaska) i rodzi się kilka pytań: 1. Czy da się połączyć Mi Band 3 z Endomondo? Głównie do celów monitoringu tętna przy treningu. Jeżeli tak, to jak to zrobić? 2. Zainstalowałem Notify&Fit PRO. Żeby udostępnić dane aplikacji zewnętrznej trzeba wykupić dodatkową licencję. Jest tam mowa o aplikacji Strava - czy istnieje możliwość w ten sposób połączyć z Endomondo? 3. Czy ewentualnie z aplikacji Strava da się importować automatycznie do Endomondo? (pomyślałem, żeby automatycznie eksportować do Strava, a ze Strava do Endomondo) 4. W N&F znalazłem opcję eksportu do pliku TCX (Endomondo...). W jaki sposób taki plik załadować w endomondo?
 4. Problem pojawia się od pewnego czasu (3-4tygodnie) podczas każdej rozmowy (różne osoby)
 5. Witam, Od niedawna zauważyłem problem z moim telefonem przy rozmowach w trybie głośno mówiącym. Po zakupie przy korzystaniu z tego trybu w samochodzie rozmówca był słyszalny bardzo dobrze. Aktualnie w tym trybie głośność jest znacznie niższa tak, że przy wiszącym na szybie telefonie podczas jazdy słabo słychać rozmówcę. Jest jakiś sposób na zwiększenie głośności w tym trybie? Przycisk "up" działa tylko na mikrofon. Aktualizowane kilka razy system po zakupie, może to przez to?
 6. Witam, zakupiłem na ProLine Redmi 5 Plus - jest to moja pierwsza styczność z Xiaomi. Skonfigurowałem telefon, zaktualizowałem SOFT (w ustawieniach) no i zacząłem czytać na jego temat. Trochę się przeraziłem, bo przeczytałem, że aktualizacją SOFTu można uceglić telefon, co na szczęście mnie nie spotkało. Wersja systemu, która jest zainstalowana na telefonie to MIUI Global 9.2 | Stabilna 9.2.6.0(NEGMIEK). Bootloader mam zablokowany. Moje pytanie, czy wersja systemu jest syfem, czy to oficjalny SOFT i czy mam powody bać się, że telefon uwali się przy aktualizacji? Mogę prosić o podesłanie linków, do tematów, z których dowiem się od zera (jako, że nigdy nie miałem nic wspólnego z Xiaomi) o co chodzi z tylko wersjami systemów, z czym to się je i jak zrobić, żeby było dobrze?
 7. Polecam proline.pl Zakupiłem tam Redmi 5 Plus 3GB/32GB w wersji czarnej za 749 zł. Dziś doszedł i wszystko ok. Łatwy kontakt, szybka wysyłka i gwarancja 24 miesiące.
 8. Jak się ma w praktyce fakt, ze mi4c nie obsługuje pasma lte 800 mhz?
 9. A mógłby ktoś dać linka do jakiejś oficjalnej strony, na której będzie to zapisane albo skan dokumentu (możliwe, że w papierach z oryginalnego pudełka będzie taka informacja)
 10. Oryginalna ładowarka do Xiaomi Mi4c pozwala na szybkie ładowanie w technologii Quick Charge 2.0? Ewentualnie jakiś zapis ze strony producenta, aukcji czy coś?
 11. A jak z czasem gwarancji? czy został przedłużony o czas przesyłki i pobytu w serwisie? Jakieś inne opinie?
 12. Już byłem pewny zakupu Mi4c jednak okazało się, ze w polskim sklepie to będzie porażka, a zakup z chin wiąże się z 12 miesiącami gwarancji. I właśnie pytanie, jak ogólnie z awaryjnością telefonu? Chodzi mi o problemy techniczne ze sprzętem. Czy ktoś musiał wysyłać na gwarancję? Po jakim czasie? Co sądzicie w tym temacie?
 13. W takim razie proszę Was o odpowiedzi na mojego pierwszego posta
 14. W razie gwarancji muszę wysłać do chin i maja tylko 12 miesięcy
×
×
 • Create New...