Jump to content

Tehmal

Użytkownicy
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tehmal's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Z czego ten dla levandera jakiś ułomny w luj :> Poczekam na oficialne, u wielu znajomych niechce startowac - startuje te zwykłe
 2. w Orange działa, ale podziała parę godzin do dwa dni i koniec. A PLAY jednym działa drugim nie. w T-M podobnie ale tylko ABO Plus niema VoLTE.
 3. jak w temacie. mam Redmi Note 7 i nie mogę odblokować urządzenia :>
 4. Niestety nie, nawet VoLTE nie działa. ale za to łapie 4G+ Prawdopodobnie na paśmie 1800+2100
 5. RN5 nie agreguje nic a nic... testowane w PLAY przy nadajniku "5G Ready" z CC3 pasm (1800+2100+2600), PLAY nie agreguje z L800, bo niska pojemność nic nie zmieni - tak twierdzą, oraz Orange z LTE-A przy słupie po refarmingu z LTE800 (orange zaś potrzebuj tego pasma go CC nie wiem po co) I...nic... Jabuszko 6S zagregowało pięknie pasma i speedtesty było zdecydowanie szybsze.
 6. Jest to spowodowne że takie pany z PLAY reklamowali H+ jako 4G, żeby odróżnić 4G (które reklamowano jako H+) od prawdziwego 4G w Polskim regionie napisane jest LTE.
 7. Ja też, czy wsytarczy że w global dev zrobię aktualizację z ZIP do globala? Czy lepiej wyczyścić wszystko w trybie fastboot?
 8. A to mów o Global Dev, nie Global Stable... Ogólni VoLTE działa w Nju.Orange Nie działają połączenia wideo SMSy lecą po minucie (czasami w eter) Na numery T-Mobile.pl nie da się dodzwonić (niema takiego numeru).
 9. Chcesz powiedzieć, że mam jakiś inny rom?! :> w Sensie on ma Global Stable, a ja Stable eu?! XD mam napisane MIUI Global 10.0 | Stabilna (OEIMIFH)
 10. nie mam takiej aktualizacji, najnowsza do 10.0.4.0
 11. Mam redmi note 5. VoLTE działa w Nju jak i w Orange, potwierdzam SMSy lecą do 20sekund, czyli długo, u mnie jest błąd że dzwoniąc na numery T-Mobile słyszę że niema takiego numeru....po zrzceniu do 3G jest ok. Testował ktoś Redmi Note 5 w T-Mobile, niestety tu VoLTE tylko w abo.
 12. Właśnie mam w Plusie, nie widziałem nigdy HD ikonki, chodż mam go już rok. Miałem rom chińskim i global, teraz wsadziłem ostatnio w muipolska, przeszłem na global dev, chciałem wrócić na china dev, ale bez j. polskiego nigdzie nie ide :> Dlatego pytałem czyRedmi 3 Pro obsługuje HD Voice... Starter z T-Mobile nie złapał ani HDV ani VoLTE. Starteru od czerwonych nie mam.
 13. Misiaczki, działa wam VoLTE w T-Mobile.pl Orange? Działa wam HD Voice? OD czasu używania smartphone nigdy nie widziałem loga "HD" podczas rozmowy. Oczywiście Xiaomi Redmi 3 Pro.
×
×
 • Create New...