Pikus544

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Pikus544

 • Rank
  Użytkownik
 1. Dawno nie widziałem przy zwykłym codziennym użytkowaniu z wifi i danymi sotu w granicy 9h, zmieniłem tylko xiaomi service framework. Dzięki
 2. co dokładnie "wydaliłeś"? Bo u mnie tez już było dobrze - SOT był w okolicach 8h, a teraz 4-5h i kombinuje...
 3. Ja potwierdzam. Zrobiłem w ostatnich dniach kilka testów. Wynik ostatniego to SOT 8h a w rankingu użycia "System Android" na pierwszym miejscu z 26%.
 4. U mnie to samo po aktualizacji. Leci bateria w oczach i też podobny rozkład użycia...
 5. Czy ktoś wie dlaczego wgrane TWRP pokazuje w pamięci wewnętrznej foldery z dziwnym ciągiem liter i znaków zamiast wgranego zipa (Magisk). Zrobiłem już format date, było niby dobrze - przywróciłem wszystko z chmur, próbuje znowu wgrać w TWRP Magisk'a i znowu te foldery.
 6. U mnie się sypało jak robiłem czyszczenie w twrp po instalacji xiaomi eu. Ostateczna próba zakończyła się powodzeniem jak system się zainstalował a ja nie robiłem już nic w TWRP tylko po prostu uruchomiłem system.
 7. Jaka jest różnica pomiędzy rozwojowym a stabilnym MIUI? Który lepiej wybrać z miuipolska?
 8. Czy ktoś z Was wie czy jest możliwość zmiany lokalizacji zapisywania zrzutów ekranu? Domyślnie zapisują się w folderze "Zrzuty ekranu", którego Google a dokładniej Zdjęcia Google nie rozpoznawają tzn. nie widać go w opcji "Foldery na urządzeniu" gdzie ustala się który folder ma być synchronizowany. I suma sumarum robi mi się synchronizacja screenów i robi się niezły bałagan w Zdjęciach Google :/
 9. Czy w wersji zalecanej jest gdzieś opcja żeby włączyć odbicie lustrzane do zdjęć robionych frontową kamerką?
 10. Czy gdzieś w ustawieniach MI9T znajdę opcję krokomierza korzystającego z wbudowanego czujnika a nie opaski?