Jump to content

Pikus544

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Pikus544

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam 12.0.3.0 i problemy ogromne, które opisałem powyżej. Telefon nie przechodzi w deep sleep, również sobie zadaje pytanie jak można wypuścić oprogramowanie z takimi bugami..
 2. Po aktualizacji mojego globala do MIUI 12 zauważyłem, że od 100% do 50% bateria działa bardzo dobrze, poniżej 50% znika w oczach. Po kilkudniowej obserwacji statystyk zauważyłem, że telefon w okolicy 50% w ogóle nie przechodzi do "głębokiego snu", cały czas jest wybudzony, mimo że korzystam z tym samych aplikacji itd. Wrzucam screena podglądowego. Dziwnę to, wygląda na błąd systemu. Czy ktoś zauważył to u siebie? Ja robiłem już dwukrotnie przywrócenie do ustawień fabrycznych i bez rezultatu. EDIT: Wygląda to na typowo losowe a nie 50%. W tej chwili od 100% mam ciągle wybudzony...
 3. U mnie identyczny maksymalny SOT wynoszący 6h, testowane 3 pełne naładowania, w większości WIFI.
 4. U mnie się sprawuję gorzej niż na MIUI 11, a miałem duże nadzieje że będzie lepiej bo nie było idealnie. A dodam, że nie korzystam z AOD i animowanych tapet. Zastanawiam się nad przywróceniem do ustawień fabrycznych, bo nie zrobiłem tego po aktualizacji.
 5. Dawno nie widziałem przy zwykłym codziennym użytkowaniu z wifi i danymi sotu w granicy 9h, zmieniłem tylko xiaomi service framework. Dzięki
 6. co dokładnie "wydaliłeś"? Bo u mnie tez już było dobrze - SOT był w okolicach 8h, a teraz 4-5h i kombinuje...
 7. Ja potwierdzam. Zrobiłem w ostatnich dniach kilka testów. Wynik ostatniego to SOT 8h a w rankingu użycia "System Android" na pierwszym miejscu z 26%.
 8. U mnie to samo po aktualizacji. Leci bateria w oczach i też podobny rozkład użycia...
 9. Czy ktoś wie dlaczego wgrane TWRP pokazuje w pamięci wewnętrznej foldery z dziwnym ciągiem liter i znaków zamiast wgranego zipa (Magisk). Zrobiłem już format date, było niby dobrze - przywróciłem wszystko z chmur, próbuje znowu wgrać w TWRP Magisk'a i znowu te foldery.
 10. U mnie się sypało jak robiłem czyszczenie w twrp po instalacji xiaomi eu. Ostateczna próba zakończyła się powodzeniem jak system się zainstalował a ja nie robiłem już nic w TWRP tylko po prostu uruchomiłem system.
 11. Jaka jest różnica pomiędzy rozwojowym a stabilnym MIUI? Który lepiej wybrać z miuipolska?
 12. Czy ktoś z Was wie czy jest możliwość zmiany lokalizacji zapisywania zrzutów ekranu? Domyślnie zapisują się w folderze "Zrzuty ekranu", którego Google a dokładniej Zdjęcia Google nie rozpoznawają tzn. nie widać go w opcji "Foldery na urządzeniu" gdzie ustala się który folder ma być synchronizowany. I suma sumarum robi mi się synchronizacja screenów i robi się niezły bałagan w Zdjęciach Google :/
 13. Czy w wersji zalecanej jest gdzieś opcja żeby włączyć odbicie lustrzane do zdjęć robionych frontową kamerką?
 14. Czy gdzieś w ustawieniach MI9T znajdę opcję krokomierza korzystającego z wbudowanego czujnika a nie opaski?
×
×
 • Create New...